می سی سی پی جلسه قانونی ادامه خواهد داد با وجود coronavirus ستوان فرماندار تگزاس می گوید

لدگر | No comments

سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann خبرنگاران گفت: در یک جمعه نشست خبری که او انتظار می سی سی پی مقننه به ادامه کار با وجود گسترش coronavirus هر چند دسترسی عمومی به کنگره محدود خواهد شد.

از جمعه بعد از ظهر وجود دارد چهار مورد تأیید از coronavirus در دولت با توجه به می سی سی پی وزارت بهداشت.

COVID-19: می سی سی پی تایید 4th coronavirus مورد

Hosemann گفت که او مطمئن نیست که آیا وضعیت اضطراری اعلام خواهد شد توسط رژیم صهیونیستی. تیت ریوز بود که انتظار می رود به بازگشت به می سی سی پی روز جمعه از سفر به اسپانیا. Hosemann گفت: دولت بهداشت و درمان افسر دکتر توماس دابز توصیه بالای نمایندگان مجلس شب گذشته در چه اقدامات احتیاطی را در نور از coronavirus.

“او توصیه می شود برای ما که در کنگره محدود کردن دسترسی در کنگره به دعوت مهمانان… اعضای قوه مقننه و کارکنان” Hosemann گفت.

کمیته قوانین مجلس سنا ملاقات جمعه Hosemann گفت و تصمیم گرفت به حالت تعلیق در قانون گذاری صفحه برنامه که در آن کودکان ارائه پیام برای قانونگذاران و انجام سایر وظایف در اطراف ساختمان.

“مورد بحث ما نیست تعویق انداختن (قانونی جلسه),” Hosemann. “هدف ما در حال حاضر برای استفاده از این گام های محتاطانه که من مشخص شده و خواهد شد مشخص شده بعد از 48 ساعت یا بیشتر به ادامه به ملاقات و انجام کار مردم.”

جلسات در کنگره برجک لغو شده Hosemann گفت: دولت و قهرمانی تیم خواهد بود به تعویق افتاد از بازدید.

“ما قطعا با توجه به کارهایی مانند باز کردن جلسات قانون” Hosemann گفت و اشاره کرد که او را در تماس با می سی سی پی, اخلاق کمیسیون. “… البته ما میخوایم دنبال دکتر دستور را درست مثل هر Mississippian باید. ما میخوایم محدود کردن دسترسی برای … مردم رومینگ از طریق اینجا.”

Hosemann وجود دارد گفت: نگرانی در مورد سن و سلامت برخی از قانونگذاران.

“ما برخی از کاربرانی که در این گروه آسیب پذیر” او گفت:.

آیا قانونگذاران انجام در مورد ویروس ؟

هنگامی که خبرنگاران از تلاش برای پاسخ به سئوالات در مورد آنچه اقدامات قوه مقننه می تواند در پاسخ به گسترش coronavirus Hosemann معاون رئیس ستاد لی Rupp اسمیت در پا.

“پرسش های ما می توانید پاسخ هستند پاسخ در مورد آنچه که کنگره در تلاش است تا انجام دهد و ما هنوز در تلاطم تلاش برای شکل که” اسمیت گفت. “سوال در مورد برنامه فوری برای مراقبت های بهداشتی و چیزهایی مانند که نیاز به کارگردانی به دولت سلامت افسر. بنابراین اگر خانواده سوالی در مورد کنگره — آیا کسی سوالی در مورد کنگره?”

شیپور لجر سپس پرسید Hosemann که آیا مجلس می تواند هر گونه اقدام در پاسخ به کوروناویروس.

Hosemann پاسخ داد: “شما چه معنی است ؟ چه معنا است؟”

اسمیت شروع به پریدن کرد و دوباره گفتن خبرنگاران به طور مستقیم سوالات خود را به دولت در بخش بهداشت و درمان.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>