می سی سی پی شل مزایای بیکاری برای COVID-19. اما معلوم نیست که واجد شرایط

لدگر | No comments

می سی سی پی بیکاری است سست قوانین برای افرادی که به دنبال منافع با توجه به کروناویروس اما سردرگمی باقی مانده بیش از خواهد شد که واجد شرایط و بسیاری تلاش کرده اند برای شروع روند درخواست به دلیل غیرمنتظره خط تلفن و وب سایت.

وزارت اشتغال مقامات امنیتی خواست مردم را به سرعت اعمال می شود برای منافع و گفت: بیشتر ترفند برای واجد شرایط بودن قوانین به احتمال زیاد در آینده است. آنها گفت: آنها در حال تلاش برای رفع مشکلات متعدد با ضعف خط تلفن و وب سایت. در حال حاضر مقامات خواسته متقاضیان برای استفاده از این سایت اگر آنها دسترسی به اینترنت برای جلوگیری از گرفتگی خطوط تلفن.

“ما برای صبر ما از مردم می خواهند بدانند که زمانی که آنها را از طریق MDES در اینجا خواهد بود برای دیدن ادعای خود را تمام راه را از طریق” MDES مدیر اجرایی جکی ترنر گفت: شیپور لجر در روز دوشنبه.

این تغییرات اعلام کرد اواخر جمعه توسط MDES گفت که کارگران می تواند یک فایل ادعا می کنند اگر آنها:

  • بودند قرنطینه توسط یک حرفه ای پزشکی و یا سازمان دولتی.
  • گذاشته شد و یا به خانه فرستاد بدون پرداخت هزینه به علت ویروس نگرانی.
  • تشخیص داده شد با این ویروس.
  • شد مراقبت از یک عضو خانواده” مبتلا به این ویروس است.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز نیز اعلام اضافی بیکاری امداد بیش از آخر هفته. او دستور داد waiving معمول یک هفته مدت زمان انتظار برای دریافت مزایای و معلق الزامات مورد نیاز برای مردم دریافت مزایای به طور منظم ثابت کار خود را-جستجو در حال پیشرفت است.

سردرگمی بیش از کسانی که واجد شرایط برای مزایای

اغلب خواسته سوال سند رونمایی توسط MDES در روز شنبه به نظر می رسید به طور مستقیم در تضاد با برخی از آن زودتر دستورالعمل. این سند نشان می دهد کسانی که قرارداد این ویروس نمی خواهد واجد شرایط از آنجا که افرادی که به دنبال بیکاری “نیاز به توان جسمی قادر به کار است.” از روز شنبه وجود دارد 249 تایید COVID-19 موارد در دولت است.

پرسش و پاسخ ضمنی نیز کسانی که قادر به کار به دلیل یک عضو خانواده بیماری نمی خواهد واجد شرایط که به خاطر آنها باید “قادر و در دسترس به کار می کنند.” در این سند تأکید آژانس واجد شرایط تصمیم گیری خواهد شد “در یک مورد به مورد و بر اساس.”

ترنر گفت: این دو گروه افرادی که دارای ویروس و یا مراقبت از کسی که — هنوز هم باید برای درخواست مزایای. او گفت: MDES در حال کار با دولت فدرال و رهبران دولت برای حذف یک حکومت موجود است که متقاضیان واجد شرایط به کار قبل از دریافت مزایای.

او همچنین گفت: پیمانکاران و دیگر افراد خود اشتغال که معمولا واجد شرایط نیز باید اعمال شود. چرا که فدرال فاجعه پول ممکن است به زودی در دسترس برای کمک به پرداخت آن گروه برای بیکاری.

این آژانس در نظر گرفتن مراحل مختلف برای اطمینان بیشتر مردم می توانند فایل ادعا در روزهای آینده ترنر گفت. کارکنان در حال reassigned به گوشت گاو تا نیروی انسانی در چندین مراکز تماس برای دسته “تاریخی هجوم می نامد.”

خط باز است هر روز از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر و مقامات با توجه به گسترش آن ساعت بعد در شب. آژانس همچنین با توجه به توزیع کاغذ بیکاری برنامه های کاربردی.

ترنر خاطر نشان کرد متقاضیان حتی اگر در آن طول می کشد چند روز به تایید پرداخت سود اعمال خواهد شد عطف به ماسبق به تاریخ آنها خود را از دست داده است.

دولت بیکاری سیستم انتقاد در گزارش جدید

دولت جدید COVID-19 بیکاری دستورالعمل منتشر شد فقط به عنوان یک گزارش مترقی-متمایل به مرکز بودجه و اولویت های سیاست بیرون آمد جمعه, پیدا کردن, می سی سی پی است که ضعیف ترین آمادگی دولت برای بهبود یافتن از آینده رکود اقتصادی است.

مرکزی دلیل این نویسندگان این گزارش در بر داشت: سی سی پی “به سختی عملکرد” بیمه بیکاری سیستم. کمتر از 10 درصد از بیکاری کارگران از دریافت مزایای بیکاری در می سی سی پی در میان حداقل در کشور در مقایسه با بیش از 40 درصد از کارگران قادر به دریافت مزایای در هشت کشورهای دیگر.

دیگر از قدرت دولت بیکاری سیستم این گزارش همچنین با اشاره به بودجه دولت ذخایر پزشکی سلامت برنامه ها و قیمت عالی آموزش و پرورش به عنوان شاخص های کلیدی از نحوه آماده یک دولت خواهد بود برای جستن به عقب در ماه های آینده و سال. می سی سی پی, نویسندگان نوشته است: “تنها کشوری که در رتبه های پایین ده در تمام چهار دسته.”

“در آمریکا با تعداد نسبتا کمی از ذخایر نسبتا غیر قابل دسترس پزشکی و بیکاری برنامه و نسبتا غیرقابل تحمل کالج, مردم و جوامع رنج می برند بی ارزش” نویسندگان این گزارش نوشت.

قوی بیمه بیکاری برنامه های کلیدی این گزارش گفت: به دلیل آن را تضمین گذاشته و کارکنان می تواند حمایت از خانواده های خود و نگه داشتن برخی از پول به کسب و کارهای محلی. آن را نیز ذکر می سی سی پی در میان معدود کشورهایی است که قبول نمی مشوق ها به عنوان بخشی از 2009 بازیابی عمل به نوسازی آن بیکاری برنامه.

در حالی که می سی سی پی به مزایای بیکاری به تنها حدود 9% از مردم بیکار آنها نیز پرداخت نشده بسیار است. هفتگی مزایای در می سی سی پی به طور متوسط $213 یک مرکز جداگانه در بودجه و اولویت های سیاست, گزارش, گفت, میان, پایین ترین مقدار در کشور است. میانگین ملی است $385.

فدرال نیز ممکن است ارائه مستقیم پرداخت کمک های بیکاری

می سی سی پی و کشورهای دیگر خواهد شد و امیدواریم که برای دریافت اضافی کمک های فدرال در روزهای آینده برای مزایای بیکاری و دیگر ویروس های مربوط نیاز دارد.

مجلس سنای آمریکا روز دوشنبه در ادامه به بحث 2 تریلیون دلار لایحه کمک خواهد کرد که با فشار دادن $350 میلیارد به سمت بیمه بیکاری سیستم و همچنین به عنوان کسب و کار کوچک برای کمک به هزینه های حقوق و دستمزد.

این قانون نیز به پیشنهاد 1200 دلار پرداخت برای بسیاری از بزرگسالان آمریکایی و 500 دلار به کودکان است.

اما این قانون باقی مانده در برزخ دوشنبه به عنوان سناتور استدلال بیش از چند مقررات از جمله این که آیا آن را نامتناسب مورد علاقه کمک های مالی برای کسب و کار بیش از خانواده است.

مشخص نیست که چگونه بسیاری گذاشته تا کنون

بسیاری از می سی سی پی رستوران و بار کارگران گزارش شده در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر آنها را از دست داده اند شغل خود را در روزهای اخیر.

اخیر تجزیه و تحلیل توسط آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط پیدا ماگنولیا دولت می تواند از دست دادن نزدیک به 15,000 کارگران در محل سکونت صنعت تنها به دلیل یک “بی سابقه” رها کردن در تقاضا گرفتن که “به تدریج عمیق تر و شدید تر هفته به هفته.” این سازمان گفت: بیش از هزاران سی سی پی مشاغل مرتبط با صنعت هتل نیز در خطر است.

در ضمن بسیاری از دولت مشاغل تولیدی نیز خواهد شد ناپدید می شوند در عرض چند هفته به عنوان شرکت های به خصوص کوچکتر در صورت کاهش تقاضا است.

تا کنون اخراج عمدتا موردی: MDES گزارش نشده چگونه بسیاری از مردم در زمینه نرخ بیکاری پس از coronavirus بحران می سی سی پی حدود دو هفته پیش. کشورهای دیگر از جمله لوئیزیانا گرجستان و بیشتر گزارش یک خروش عظیم در آمریکا فقط چند روز.

ترنر گفت که او نمی باید دقیق تعداد مدعیان بیکاری از بحران آغاز شد در می سی سی پی. اولیه بالغ, او گفت:, پرده برداری خواهد شد توسط وزارت کار ایالات متحده در روزهای آینده.

“من می توانم به شما بگویم که تعداد مدعیان دریافت نمایی رشد کرده در چند روز گذشته” او گفت:.

MDES دریافت کرده است نه تنها تماس های متعدد از بیکاران بلکه از صاحبان کسب و کار به دنبال راهنمایی جلوتر از اخراج ترنر گفت. تماس ریخت و در از شرکت های تولید مواد غذایی, خدمات, صنعت, صنعت و قمار, او گفت:.

MDES می پرسد کسانی که مایل به فایل بیکاری ادعا می کنند به انجام این کار در اسرع وقت در mdes.ms.gov و یا با تماس (888) 844-3577. به فایل شما نیاز اخیر سابقه کار اطلاعات گواهینامه رانندگی خود را و یا دولت شماره شناسنامه و کارت امنیت اجتماعی.

آیا شما از دست دادن شغل خود در می سی سی پی با توجه به کروناویروس? من می خواهم به شنیدن داستان خود را — و چگونه دولت ما بیکاری سیستم برای شما کار می کند. به من ارسال یک ایمیل [email protected] یا من تماس 601-317-7476. شما همچنین می توانید پیدا کردن من در توییتر @lramseth.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>