می سی سی پی مرد مرده یافت در آلاباما می خواستم آیفون, خانواده می گوید

لدگر | No comments

بسمر علا. — می سی سی پی یک مرد می شود در آلاباما اغوا سراسر کشور خط توسط کسی ارائه, ارزان, استفاده, آی فون خانواده اش گفت.

مایکل جونز, کلمبوس, Miss., سفر برای دیدار با یک فروشنده در “Letgo” تجارت برنامه با توجه به جاشوا تاتوم جونز’ برادر در قانون است. تاتوم گفت: Al.com که فروشنده برای اولین بار ارائه شده برای فروش این گوشی در تاسکالوسا., اما پس از آن کاهش قیمت برای دریافت جونز به درایو به بسمر تقریبا دو برابر سفر خود را.

جونز’ بزرگ خانواده صمیمی بلافاصله شروع به جستجو برای او و پس از او موفق به نشان می دهد تا برای کار. آنها قادر به پیگیری تلفن خود را به تاسکالوسا و سپس بسمر و آموخته خود را در مورد ارتباطات در Letgo. آنها سعی کردند به عقب سفر خود را.

“ما به دنبال یک ماشین در حال اجرا خارج از جاده این نیست” گفت: یکی دیگر از بستگان مارتا, Salone. “که آخرین پینگ … همه جاده ها منجر به بسمر.”

بسمر پلیس بدن خود را با زخم گلوله در یک خانه متروکه در روز جمعه کشته شده است. محققان از بسمر و می سی سی پی در حال کار با یکدیگر برای تعیین این که چه کسی مسئول است.

جونز’ همسر و سایر بستگان سفر دوباره از می سی سی پی به بسمر در روز یکشنبه به وضع یک گل عبور و بالن در صحنه جرم. آنها در حال حاضر می خواهم عدالت برای جونز, 45, که او نیز در پشت برگ دو بزرگسالان و کودکان است.

“ما می خواهیم هر کس این کار را برای مایکل به می دانم که شما در حال رفتن به آن را دریافت” Salone گفت. “عدالت باید خدمت کرده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>