می سی سی پی, مرد کشته شده در جاده روبرو می شوند شناسایی

لدگر | No comments

OCEAN SPRINGS, از دست ندهید. — مقامات روز سه شنبه شناسایی می سی سی پی, مردی که به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در طول یک جاده خشم حادثه بعد از آنها هنوز هم در جستجوی مظنون بود که رانندگی یک وسیله نقلیه با, لوئیزیانا, پلاک.

براندون جعبه 30 گولفپرت کشته شد در روز دوشنبه روبرو می شوند بین 10 در جنوب می سی سی پی جکسون پزشکی قانونی شهرستان برایس Lynd جونیور گفت: خورشید هرالد.

می سی سی پی دفتر تحقیقات در پاسخ به تیراندازی تماس حدود 4:30 بعد از ظهر دوشنبه در بر داشت و یک کامیون اسپری با گلوله سوراخ در یک بزرگراه بین ایالتی در نزدیکی اقیانوس چشمه.

جعبه شده بود به رانندگی کامیون. او گرفته شده بود به یک بیمارستان و مرده.

محققان مشخص شد که جعبه و یک مظنون به حال درگیر در یک جاده خشم حادثه آغاز شد که حدود 20 مایل (32 کیلومتر) پایین ایالتی قبل از شک شروع به تیراندازی در کامیون, با توجه به, می سی سی پی بزرگراه گشت.

مظنون خودرو ادامه داد: رانندگی پس از تیراندازی بزرگراه گشت گروهبان. جاستین الکینز (آرکانزاس) گفت. آژانس خواسته است تا شاهد به جلو آمده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>