می سی سی پی ممکن است تلاش بیش از بودجه آموزش و پرورش, تجدید نظر دادگاه قوانین

لدگر | No comments

می سی سی پی ممکن است محاکمه در اتهامات دولت شکست وعده خود را به ارائه “یک سیستم یکنواخت رایگان مدارس دولتی.”

سه قاضی پنل از 5 متحده دادگاه تجدید نظر پاک راه دوشنبه برای که ممکن است قبل از محاکمه ایالات متحده در منطقه قاضی William H. باربور جونیور در جکسون.

این طرح دعوی در دادگاه واصل چهار آفریقایی-آمریکایی مادران علیه دولت استدلال می سی سی پی را در مدارس دولتی به مراتب از یونیفرم, عدم اطمینان حاصل شود که آمریکایی های آفریقایی تبار فرزندان کسانی که یک بار بردگی “را دریافت آموزش و پرورش در برابر دریافت شده توسط دانش آموزان است.”

زمانی که طرح دعوی در دادگاه در سال 2017, پس از رژیم صهیونیستی است. فیل برایانت به نام دادخواهی “یکی دیگر از تلاش های مرکز قانون فقر جنوب برای جمع آوری پول در پشت مالیات دهندگان می سی سی پی. در حالی که SPLC چسبیده به آن غلط و بدبینانه انداز ما ادامه خواهد داد به شکل سی سی پی سیستم آموزش و پرورش عمومی به بهترین و نوآورانه ترین در امریکا است.”

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز بارها با اشاره به بهبود خواندن نمرات به عنوان اثبات می سی سی پی ساخته شده است گام های بزرگ. برایانت دفاع و پشتیبانی این برنامه کمک کرد که منجر به می سی سی پی به ثمر رساند برای اولین بار در کشور برای سود در چهارم-کلاس ریاضی و خواندن.

ریوز پیش بینی دعوی زور دولت به اتلاف میلیون ها “است که می تواند صرف در کلاس های درس ما.”

بیشتر: می سی سی پی است shortchanged Holmes County نزدیک به 15 میلیون دلار در طول دهه گذشته

در سال گذشته قاضی باربور دور انداخت دادخواهی آورده توسط چهار مادران گفت: دولت نمی تواند شکایت کرد به دلیل حاکمیت ایمنی.

در روز پنج شنبه سه قاضی استیناف پنل مخالفت معکوس تصمیم خود را. این پنل نیز به این نتیجه رسید “این واقعیت که یک زمان تخلف را می توان به گذشته عمل نمی کند و نوار امداد. … (این) اتهامات به اندازه کافی به جلو نگاه و در نتیجه مجاز است.”

در زمان دادخواهی آورده بود که مادران کودکان با حضور در کودکستان یا کلاس اول در جکسون مدارس عمومی یا یازو سیتی شهرداری منطقه مدرسه هم که دریافت کرده بود “F” امتیاز.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه در دانش آموزان فاقد کتاب های درسی پایه لوازم معلمان با تجربه, تدریس خصوصی, برنامه های بعد از مدرسه برنامه های ادبی و حتی کاغذ توالت.

دادخواهی اشاره می سی سی پی حکم تنها یک سیستم “رایگان مدارس دولتی” استدلال عدم تضمین یکنواختی کمک کرده است تا منجر به چنین نابرابری.

بیشتر: این شهرستان مبارزه به desegregate جنوبی; مدارس هنوز هم مجزا و نابرابر است.

زمانی که طرح دعوی در دادگاه در سال 2017, نیلی ویلیامز گفت: 6 سال استفاده می شود برای حضور در مدیسون ایستگاه مدرسه ابتدایی که در آن او آموخته از معلمان جانباز در زمان تکواندو, درس, دریافت میوه های تازه و سبزیجات در کافه تریا اما او تا به حال هیچ یک از موارد فوق در Raines مدرسه ابتدایی در جکسون.

در سال گذشته یک Millsaps دانشگاه/Chism استراتژی های دولت از دولت بررسی نشان داد که حدود 70 درصد از رای دهندگان گفت: آنها معتقد بودند مدارس دولتی سزاوار تر بودجه.

همان کسانی که رای دهندگان به این نتیجه رسیدند که معلمان پرداخت مورد نیاز برای مطرح شود. در ماه ژانویه ریوز امضا اولین لایحه به قانون تضمین این که 1500 دلار پرداخت افزایش داده در سال 2019 خواهد بود به طور کامل تامین می شود.

مدرسه دولتی هزینه های خطوط نژادی

در سال های پس از جنگ داخلی می سی سی پی برگزار شد اولین قانون اساسی کنوانسیون در سال 1868 که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار بودند مجاز به شرکت. دستیابی به موفقیت خود را در قانون اساسی ایجاد “یک سیستم یکنواخت رایگان مدارس دولتی” برای کسانی که در سنین 5 تا 21 و تقسیم بودجه مدرسه به طور مساوی در میان همه کودکان در سن مدرسه است.

دو سال بعد دولت مراجعه كرده به اتحادیه امیدوار به اصلاح دولت خود را قانون اساسی به “محروم کردن هر شهروند و یا کلاس از شهروندان ایالات متحده از مدرسه حقوق و امتیازات” تضمین شده توسط قانون اساسی است.

طرح دعوی در دادگاه مدعی می سی سی پی نمی نگه داشتن وعده خود برای “یونیفرم” مدارس دولتی ،

در این سال که به دنبال خشونت و تقلب و یک قانون اساسی جدید در سال 1890 پایان دادن به سیاه, رای گیری, بازگشت سفید برتری به قدرت است.

بیشتر: می سی سی پی منطقه را نشان می دهد یکپارچه مدارس پرداخت: “ما در حال قوی تر از ما تا کنون بوده است’

با سیاستگذاران در هزینه مالیات قطع شد, مدرسه بودجه بود whacked تبعیض نژادی را از سر گرفت و مقامات دولتی متکی طرفداری تعصب و قانون به ارسال اکثریت پول برای همه-سفید مدارس دولتی.

اگر چه دادگاه عالی ایالات متحده را تایید کرد “جدا اما برابر” مدارس می سی سی پی را از مدرسه جدا شد و به دور از برابر است.

در سال 1890 دولت صرف دو برابر در دانش آموزان سفید به عنوان در دانش آموزان است. در 1935 دولت صرف بیش از سه برابر بیشتر در دانش آموزان سفید.

در جنگ جهانی دوم آفریقایی-آمریکایی دانش آموزان تنها 13 درصد از بودجه آموزش و پرورش با وجود ساخت تا 57 درصد از کودکان در سن مدرسه.

سیاه, معلمان که در زمان خانه همان پرداخت به عنوان سفید معلمان بین سال 1877 و در سال 1885 در حال حاضر تنها 38 درصد به عنوان حد سفید معلمان است.

در سال 1952 یک دولت قانونی کمیته آموزش و پرورش به این نتیجه رسیدند که می سی سی پی را در مدارس برای دانش آموزان در مناطق روستایی بودند “احساساتی است.”

صدها نفر از کودکان مجبور به حضور در مدرسه در “بدون رنگ unheated و unlighted ساختمان هستند که مناسب برای زندگی انسان است و باید محکوم شده است سال پیش,” این گزارش به این نتیجه رسیدند.

با وجود این تصمیم دیوان عالی کشور در سال 1954 که خواستار پایان دادن به تفکیک مدارس مناطق ادامه داد: هزینه های خود را خطوط نژادی.

در گلندورا بودجه برای متوسط سفید بود $464. بودجه متوسط سیاه و سفید ، کمتر از 14 دلار.

در یک تجزیه و تحلیل از بودجه آموزش و پرورش در طول دهه های می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی مشخص شد که دانش آموزان سیاه پوست بین سال 1890 و در سال 1960 دریافت بیش از 25 میلیارد دلار کمتر دلار مدرن از دانش آموزان سفید بود.

کسانی که به نمایندگی از چهار مادران عبارتند از: William B. Cruz و کریستین Bischoff از مرکز قانون فقر جنوب در Jackson, Jason Zarow و دیگران در’Melveny & Myers, قانون شرکت در شهر نیویورک و ریتا و لایحه بندر از Skellenger بندر قانون شرکت در سیاتل.

زن و جانبازان جنبش حقوق مدنی و ریتا بندر در زمان بخشی در می سی سی پی آزادی تابستان است. کو کلاکس کلان او را کشته و سپس شوهر, مایکل Schwerner همراه با جیمز Chaney و اندرو گودمن که تمام شد مشغول به کار در این جنبش است. در سال 2005 ادگار ری Killen محکوم از سازماندهی قتل به زندان رفت جایی که او درگذشت در سال 2018 است.

در روز پنج شنبه, ریتا بندر گفت: “ما در حال اضطراب به این پرونده به دادگاه نه تنها به طوری که این کودکان در طرح دعوی در دادگاه شانس, اما به طوری که تمام کودکان در می سی سی پی می تواند یک شانس.”

جری میچل خبرنگار تحقیقی برای می سی سی پی, مرکز خاطر گزارش های تحقیقی, غیر انتفاعی, سازمان خبری. ایمیل او را در [email protected] و او را دنبال کنید Facebook at @JerryMitchellReporter و در توییتر @jmitchellnews.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>