می سی سی پی شهردار: ANTIFA نه آینده COVID-19 نه جعل

لدگر | No comments

TUPELO, از دست ندهید. — در شهر می سی سی پی که در آن الویس پریسلی متولد شد, شهردار در هفته گذشته اعلام کرد که ماسک مورد نیاز خواهد بود در ساختمان های عمومی و کسب و کار شروع دوشنبه به دلیل COVID-19 همه گیر — و او با استفاده از این فرصت را به کم ارزش کردن آرایه ای از شایعات.

“لطفا گوش دادن به ما متخصصان مراقبت های بهداشتی در مورد covid-19. کار من به عنوان شهردار این است که به انجام بهترین خود را به نگه داشتن جامعه ما امن را آسان و یا سیاسی محبوب گیری” توپلو شهردار Jason شلتون نوشت on Facebook.

وی افزود: “ANTIFA در حال آمدن است به Tupelo, مجسمه الویس نیست که حذف شما نیست هدف از برخی از نوع توطئه جهانی آن است که غیر ممکن است برای پاک کردن تاریخچه و هیچ کس اقدام به انجام این کار covid است نه جعل شما نباید باور و به اشتراک گذاری پست که به وضوح نادرست و یا استفاده به عنوان تبلیغات سیاسی است و هیچ چیز ‘لیبرال’ در مورد هر یک از این اقدامات است که گرفته شده توسط دولت ما توجه به این مسائل است.”

‘وحشت’: به عنوان coronavirus موارد خروش در می سی سی پی, پزشکان ارائه وخیم دیدگاه

شلتون یک دموکرات که علنا پشتیبانی از نامزد ریاست جمهوری جو بایدن گفت: آسوشیتد پرس در یک مختصر مصاحبه تلفنی که روز شنبه او پرداختن به “خاص اتهامات من دریافت کرده اند یا از طریق تلفن و پست الکترونیک و یا رسانه های اجتماعی.”

او گفت: مردم به نظر می رسید و به زیر ماسک مورد نیاز هر چند شهر سالن گرفتن شکایت در مورد کسب و کار نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک.

پاسخ به Facebook پیام در روز جمعه و پیگیری در روز دوشنبه در بازه زمانی از ستایش به: “خود را روز شماره.”

اشاره به پاک کردن سابقه است چرا که شلتون تحت فشار قرار دادند تا برای سال حذف مؤتلفه نبرد نشان از می سی سی پی را پرچم — چیزی که مجلس قانونگذاری ایالتی رای دادند در روز یکشنبه انجام دهید.

بیشتر: می سی سی پی, نمایندگان مجلس با رای به تغییر پرچم دولت: هیچ مؤتلفه آرم

شلتون گفت: او امضا ماسک منظور در درخواست از مقامات در جنوب می سی سی پی, مرکز پزشکی که او به عنوان, می سی سی پی بزرگترین روستایی بیمارستان و توپلو بهبود اقتصادی کمیته — حدود 40 کسب و کار و مدنی رهبران منصوب به کمک توپلو در طول بیماری همه گیر.

Tupelo صندلی Lee County, که در آن مقامات دولتی گزارش 460 مورد از این بیماری ناشی از رمان coronavirus و 15 مرگ و میر ناشی از یکشنبه. ایالت موارد COVID-19 رز 675 به 26,000 تایید و 167 احتمالی با 1,042 تایید مرگ ناشی از این بیماری و 17 احتمالا ناشی از آن, دولت, مقامات گفت.

شلتون را گفت که از جمعه 429 نفر در توپلو که در آن کل در حال افزایش بود و به طور متوسط 11.7 در هر روز. بیمارستان بوده است در نزدیکی و یا در ظرفیت COVID-19 بيمار به مدت دو هفته آن را گفت.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه است که روشن کردن در عرض چند هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و کسانی که با مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند شدید و یا بیماری کشنده.

شهردار گفت: Facebook پست نوشته شده بود جمعه به عنوان او آماده برای ترک این روز است.

“من فکر کردم من می خواهم فقط آدرس همه چیز را در یک بار” او گفت:. “من فقط سعی کردم به ضربه اصلی موضوعات فقط عجیب و غریب چیزهایی که در اطراف آسیاب شایعه.”

کسانی که شامل Antifa شایعات مربوط به تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی و مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس دوخته او را پایین و فشرده زانو در Floyd گردن.

“من نمی دانم که این نوع از مسائل می آید از” شلتون گفت. “من شخصا فکر می کنم آن را جناح راست تبلیغات سیاسی برای حفظ پایگاه خود را به هم زده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>