می سی سی پی شهردار در coronavirus: رستوران ها باید در 9 محدود صندلی

لدگر | No comments

هتیزبرگ شهردار توبی بارکر در روز سه شنبه با صدور یک فرمان اجرایی طراحی شده برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید, اما همچنین اجازه می دهد تا رستوران های شهر و کسب و کار را باز باقی می ماند.

علاوه بر این بارکر گفت: او درخواست رستوران به صورت داوطلبانه با رعایت یک جامعه تلاش او خواستار “در هتیزبرگ راه” — “یک تعهد توسط رستوران ها و کافه ها برای اطمینان از مشتریان خود را از امن و سالم معامله در حالی که ما همه کار را از طریق COVID-19 و تاثیر آن بر جامعه ما است.”

“در هتیزبرگ راه” شامل افزایش شستن دست ها, چک کردن رستوران کارکنان درجه حرارت و دیگر اقدامات.

رستوران در coronavirus: ‘آن را مانند قرار دادن اوک گروو بیس بال در برابر یانکی ها’

کروناویروس در هتیزبرگ: آنچه شما نیاز به دانستن شنبه

بارکر گفت: بسیاری از این طرح می توان به اعتبار مشابه تلاش آکسفورد شهردار رابین Tannehill.

بسیاری از رستوران های شهر در حال حاضر در حال تمرین اقدامات مشخص شده در بارکر طرح.

“ما به اقدامات شدید برای اطمینان از همه چیز به عنوان پاک که ممکن است در اینجا,” T-استخوان سوابق و صاحب کافه هری ویرجینیای غربی گفت: در یک ایمیل. “مشتریان بهداشت و سلامت ما هستند و همان برای ما است.”

منظور اجرایی اثر طول می کشد چهار شنبه:

 • تمام سرویس کامل رستوران ها در شهر با داخل سالن و صندلی باید توقف عملیات در 9 p. m. روزانه. با این حال تحویل و وانت سفارشات هنوز هم ممکن است ارائه شده پس از 9 بعد از ظهر
 • در ضمن تمام سرویس کامل رستوران ها و کافی شاپ ها باید کاهش خود را داخل صندلی ظرفیت های نصف و یا به 50 هر کدام که کمتر است.
 • رستوران ها باید حداقل 6 فوت از فضای بین جداول.
 • کافه ها و کاباره ها را متوقف خواهد کرد در نیمه شب های روزانه و آخرین تماس خواهد بود در 11:15 p. m. آنها باید کاهش گنجایش توسط نیمی از نوشته حامی محدود می کند.
 • بازار مواد غذایی در دادگاه لاک پشت نهر و بودا باید کاهش صندلی به ظرفیت 50 نفر و اطمینان از 6 فوت از فضای بین جداول.
 • کسب و کار اپراتورها را در پست اطلاعیه برای کاربران درخواست آنها را در نظر بگیرید رفتن به خانه پس از ترک رستوران, بار و یا کلوپ شبانه.
 • اپراتورها نمی خواهد اجازه می دهد مردم را به جمع آوری در حالی که انتظار برای صندلی و یا دسترسی. آنها را پیاده سازی استفاده از پیام های متنی, تماس های تلفنی و یا راه های دیگر به اطلاع کاربران اگر یک جدول آماده است.
 • اپراتورها را تشویق نمی مجامع عمومی در هر منطقه است.
 • کاربران ممکن است با تنبلی حرکت کردن در خارج از استقرار در خیابان و یا در گروه های خارج. این به اجرا گذاشته خواهد شد در سراسر شهر بود.
 • سالن رقص مجوز به حالت تعلیق درآمد تا 31 مارس است.
 • سالن های رویداد باید اطمینان حاصل شود هیچ تجمعات بیش از 50 نفر است.
 • ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام باید اطمینان حاصل شود وجود دارد بیش از 50 نفر در امکانات خود را در یک زمان و باید تمرین مکرر بهداشت روش های کسب و کار در سراسر ساعت.

حکم تغییر می تواند در هر لحظه بارکر گفت: بسته به تعداد موارد در هتیزبرگ اضافی و راهنمایی از متخصصان پزشکی و سفارشات از رئیس جمهور و فرماندار.

“ما به شدت تشویق صاحبان رستوران را به مالکیت خود در آینده” بارکر گفت. “در آغوش هتیزبرگ راه است. نوآورانه و آینده فکر می کنم.”

او افزود که صاحبان رستوران باید هشدار مقامات شهرستان برنامه های خود را به طوری که شهر می توانید اجازه دهید جامعه می دانید چه رستوران ها انجام می دهند به طور فعال در مبارزه با COVID-19.

بارکر خواسته هتیزبرگ ساکنان به ادامه حمایت از کسب و کار کوچک و صاحبان رستوران ها در هر زمان ممکن است برای کمک به آنها را از طریق زمان به چالش کشیدن. او گفت: اگر کاربران در مورد غذای بیرون آنها می تواند کمک به سفارش بایگانی اطلاعات و یا خرید کارت های هدیه را برای استفاده در آینده.

“همه ما باید یک بخش را به بازی” بارکر گفت. “چیزی که من درخواست Hattiesburgers به انجام این است که حمایت از کسب و کارهای کوچک محلی به خصوص کسانی که در خدمات غذایی. آنها باید حمایت خود را بیشتر از همیشه قبل از. ما را از طریق این چیزی نیست که ما رو به هم بچسبند.”

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>