می سی سی پی شهرداران تقسیم بر رژیم صهیونیستی. تیت ریوز coronavirus دستورات

لدگر | No comments

شهرداران سراسر کشور در حال بدست گرفتن آن را بر خود به روشن شدن خود را به ساکنان آن حکومت رستوران ممنوعیت و اقامت در خانه سفارشات در محل باقی می ماند پس از یک فرمان اجرایی از دفتر والی در اوایل این هفته مبهم آب.

شهرستانها و استان ها و دولت ها عامل تحت دستورالعمل های مختلف در راه برای محافظت از ساکنان خود را در نتیجه سردرگمی در سراسر کشور چندین شهرداران گفت.

در برخی از شهرهای مقامات اعزام خود را به پلیس و آتش بخش به اجرای عمومی ایمنی سفارشات آنها به عنوان ترس ساکنان نمی خواهد آنها را به عنوان جدی به عنوان آنها باید.

در همین حال گزارش ها از رستوران ها دوباره خود را باز اتاق ناهار خوری و یا کلیساها در حال آماده شدن برای عبادت در فرد نیز در گردش افزایش نگرانی از مسئولان شهرستان که در حال تلاش برای جلوگیری از انتقال coronavirus.

هنوز هم دیگر شهرداران ایستاده پشت فرماندار منظور که آنها می گویند می دهد مقامات محلی مناسب اقتدار و بدون اجبار دست خود را. بهترین مردم به درک چه اقدامات کسانی هستند که در روی زمین و در منطقه آنها می گویند.

دولت وزارت بهداشت در روز شنبه گزارش شده 84 مورد جدید از COVID-19 با پنج بیشتر مرگ و میر ناشی از این بیماری که در حال حاضر بالغ بر 13. از مارس 11 وجود داشته است 663 مورد تأیید ویروس. انتظار می رود این تعداد به افزایش بیشتر تست انجام شده است.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه ما می دانیم شنبه

رژیم صهیونیستی. ریوز سفارشات

در روز سه شنبه رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز با صدور یک دستور اجرایی برای دولت است که شامل اقدامات در حال حاضر به محل قرار با چند سی سی پی شهرستانها مانند ممنوعیت “غیر ضروری” گردهمایی از 10 یا بیشتر مردم است.

این شهر همچنین از سمت چپ بسیاری از جمله توصیه های وزارت بهداشت دولت — که فرماندار است که در تماس نزدیک با — به اتاق ناهار خوری به که ده ها تن از شهرستانها در حال حاضر به دستور.

و در حالی که چندین شهر را بسته اند ساختمان های دولتی و درخواست کارگران در بسیاری از صنایع به کار از راه دور, فرماندار سفارشات اخیر شامل یک لیست گسترده ای از آنچه در آن می گوید ضروری کسب و کار.

کسانی که ضروری کسب و کار و عملیات شامل بسیاری از صنایع و کارگران از جمله اجرای قانون عدالت کیفری, دولت بهداشت و درمان, زیرساخت, ساخت و تولید, کشاورزی, خرده فروشی, رسانه, سطل زباله, مجموعه, آموزش, خدمات مالی و حسابداری و خدمات بیمه پناهگاه های بی خانمان غیر انتفاعی و مذهبی, توسعه, خدمات, ساخت و ساز, کلیساها, تدارکات, هر کارگر ضروری توسط یک سازمان دولتی ،

در یک پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی ریوز گفت: کارکنان خود را اصلاح سفارش پس از شنیدن نگرانی از چندین شهرداران. آن شب فرماندار صادر مکمل متوجه گفتن این منظور در نظر گرفته شده بود به عنوان “یک طبقه ایالت” برای دولت های محلی به دنبال دارد. او گفت: دفتر خود را تسلیم به تصمیمات اتخاذ شده در سطح محلی است.

نوجوانی, Eze سخنگوی فرماندار توصیف تجدید نظر به عنوان یک “دولت مدیریت محلی اعدام” بخشنامه که “مجموعه یک ایالت استاندارد از لحاظ اجتماعی فاصله و تعریف ضروری کسب و کار به سرعت گسترش و حفاظت از سلامت عمومی است.”

سفارش و پس از آن تجدید نظر شده است ملاقات با هر دو ستایش و انتقاد توسط شهرداران سراسر کشور.

رژیم صهیونیستی. ریوز: “ماندن در خانه اگر شما می توانید.’: دولت پاکستان به ‘در حمله’ با کروناویروس

شهر کلمبوس

در کلمبوس شهر خاموش کردن تمام رستوران ناهار خوری, مراکز سرو خال کوبی, barber, مغازه ها, سالن های ورزشی و امکانات تفریحی. آن را نقل مکان کرد به بستن مراکز مراقبت از کودکان در اوایل ترس این ویروس می تواند در میان کودکان و به پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ.

این شهر حتی بسته آن مرکز کنوانسیون عمده منبع درآمد با وجود اهمیت آن به کلمبوس.

“این در مورد سود. این چیزی است که مهم است در حال حاضر. آن را در مورد سلامت ساکنان ما” گفت: شهردار Robert E. اسمیت جونیور در روز جمعه.

این شهرستان به دنبال کت و شلوار با شهرستان و در محل قرار داده و محدودیت های مشابه. Lowndes County تا به حال نه تایید موارد coronavirus تا کنون با توجه به وزارت بهداشت.

در روزهای اخیر اسمیت گفت: Columbus شده است اجرای سفارشات خود را که شامل 10 شب تا 6 صبح مقررات منع رفت و آمد. کلمبوس اداره پلیس صادر کرده است پنج استناد او گفت: یک به یک کلیسا در رستوران مرغ که بود سرو غذا در اتاق ناهار خوری و به چهار نفر داخل یک آرایشگاه. هر استنادی است $1,000.

“اگر مردم نمی گوش دادن به ما در مورد نگرانی های جدی در سلامتی ما که شما ارسال یک پیام” اسمیت گفت.

شهردار که گرفته شده به پوشیدن خود ماسک محافظ گفت: او قدردانی فرماندار اصلاح اجرایی خود را به منظور اجازه می دهد شهرداری اختیار. او گفت: می آید خیلی دیر هر چند.

“من فکر می کنم فرماندار منتظر خیلی دیر تصمیم به انجام کاری. پس از شهرداران و سرپرستان باید تصمیم به انجام کاری و سپس او مغایر با آنچه که ما انجام داده بود. سپس به او گفت: آن را بیشتر از یک پیشنهاد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او امیدوار کسب و کار را بازگشایی و مردم را به بازگشت به کار با عید پاک, حتی در حالی که ایالات متحده هنوز هم به نظر می رسد در مراحل ابتدایی با گسترش ویروس. در روز پنج شنبه وجود دارد بیشتر موارد تایید شده در ایالات متحده از هر نقطه در جهان است.

“او (ریوز) تلاش برای پیروی از مغلوب ساختن پیشی جستن آن است که جدی نیست. من فکر می کنم که مضحک” اسمیت گفت.

شهر توپلو

Tupelo شهردار Jason شلتون نظارت تنها شهرستان در کشور است که اجرا اقامت در خانه سفارش دهید. شهردار گفت: در روز جمعه سفارش شده است که هنوز هم در جای خود برای شمال شهر می سی سی پی.

شلتون گفت که او نگران این ویروس گسترش و پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی اگر اقدامات سختگیرانه تر نیست به جای قرار دادن در سطح دولت است.

وی به نیواورلئان که در آن ویروس نمایی رسیدن به و در نظر گرفتن زندگی در خانه های پرستاری و آلوده کارکنان بیمارستان. رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز واکنش نشان داد و با اجرای یک ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

شهردار و سپس توجه خود را تبدیل به شهر نیویورک در حال حاضر این بیماری کانون در ایالات متحده به عنوان موارد صدر 23,000 در روز شنبه.

“اگر آن اتفاق می افتد وجود دارد با منابع آنها می تواند اتفاق می افتد در اینجا” او هشدار داد.

شلتون گفت: فرماندار به منظور به روز شده “را بازسازی تداوم” در توپلو اما سردرگمی هنوز هم فراوان.

“این فوق العاده گیج کننده است,” او گفت:.

“در لی شهرستان به تنهایی شما را نه جدا شهرستانها. بنابراین اگر شما در شهرستان زندگی می کنند شما می گیرند تحت فرماندار سفارش و یا شهرستان سفارشات. اما اگر شما به شهر شما باید به دنبال نه سفارشات مختلف…

“…ما می خواهیم باید یکنواخت, دستورالعمل, اما این مورد نیست.”

شهرستان ساوتهیون

شهرستان ساوتهیون است که در خط مقدم از coronavirus بحران در می سی سی پی.

شهر مرزها به شدت جمعیت ممفیس که در آن بسیاری از ساوتهیون ساکنان کار و که در آن وجود دارد 254 تایید موارد ویروس. DeSoto County, که شامل ساوتهیون دیده است بیشتر موارد COVID-19 از هر شهرستان در دولت در 65 با یک مرگ از صبح روز شنبه.

“ما در زمان عمل به سرعت. ما بسته, رستوران, اتاق ناهار خوری, اتاق, میله, کاباره ها و ورزشگاه ها و سالن های تئاتر تمام تفریح و سرگرمی. ما ساخته شده آن اجباری است که همه کسب و کارهای دیگر به دنبال دستورالعمل CDC گفت:” شهردار دارن Musselwhite.

“اما ما با یک شرایط منحصر به فرد که آن را می آید به این ویروس است. ما با تراکم مشکلات و در نتیجه ما با یک خطر بیشتری ادامه داشته باشد.

Musselwhite اعتراف به داشتن مخلوط افکار در مورد فرماندار سفارش. او گفت: لیستی از ضروری کسب و کار “بسیار وسیع است.”

او همچنین در ستایش ریوز برای تجدید نظر ،

“من افتخار می کنم به شنیدن فرماندار ساخته شده برخی از تنظیمات خود را به منظور. که اجازه خواهد داد که ما عرض جغرافیایی به انجام آنچه که ما نیاز به انجام است.

او گفت که او می بیند هر دو طرف است.

“این تقریبا که در آن هر دو طرف حق دارند. نه هر شهرستان است. ما مرز ممفیس بنابراین ما باید چالش های منحصر به فرد هستند که بر خلاف دیگر شهرستانها. اما من هم (شهردار) شلتون این روند فکر کسی برگ یک شهرستان به شهرستان های دیگر آنها می توانید این گسترش در سراسر دولت است.”

شهرستان جکسون

شهردار بزرگترین شهر در دولت Jackson, پایتخت گفت: او دارای قدرت نهایی در سفارش به معنای حفاظت از ساکنان از گسترش COVID-19.

شهردار چکو Antar لومومبا در میان اولین شهرداران در دولت اعلام مدنی اضطراری در مارس 16, خاموش کردن سالن شهرستان به سفارش غیر ضروری کسب و کار و خدمات به کار از راه دور و معرفی رستوران ها و بارها خود را به اتاق ناهار خوری به خدمات. روز بعد شهردار را سفارش آن کافه ها و رستوران ها به اتاق ناهار خوری.

نگرانی های خود را بیش از این ویروس قبل که زمانی که او لغو سفر برنامه ریزی شده به ایتالیا و چین در ماه فوریه به عنوان گزارش حاکی از گسترش ویروس در این دو کشور است.

لومومبا مانند بسیاری دیگر از شهرداران گفت: او به صحبت فرماندار شخصا و که آنها تا به حال به درک می آیند. در عین حال او نیست waivering از اقدامات او در جای خود قرار داده و گفت: اداره پلیس خواهد بود اجرای دستورات این آخر هفته.

“فرماندار منظور این است که یک حداقل استاندارد و آستانه” لومومبا گفت.

شفافیت با مردم بهترین گزینه است “دردناک به عنوان که ممکن است.” وجود دارد “جامد پایه و اساس امیدواریم که” اگر اقدامات سختگیرانه به دنبال دارد, او گفت:.

“این یک زمان ورزش ما صداقت همراه با یک اساس منطقی برای امید. ما باید به مردم بگویید که آنچه ما می دانیم درباره چه جدی و همه گیر است و چگونه کشیده برای منابع ما هستند.”

او گفت یونیفرم اقدامات از دولت هستند دیر شده است.

“آن را از می آید بالا. من معتقدم که دولت باید برای به دست گرفتن رهبری به عنوان دور به عنوان یک عمل است که دقیق و متفکر را ترک خواهد کرد که ما در یک موقعیت سالم ، جوامع ما هستند بیش از حد درون متصل برای انتقال به مورد خواهد بود,” او گفت:.

“من باید قدرت’: Jackson شهردار می گوید فرماندار سفارش می کند مغلوب ساختن پیشی جستن به طرح بنیادی coronavirus

شهرستان گولفپرت

نیواورلئان که در آن COFID-19 مورد در حال انفجار است و حدود یک ساعت یا بیشتر رانندگی در بزرگراه بین ایالتی از می سی سی پی, ساحل, ساحل سمت شهرهای فیلادلفیا و بیلخی.

گولفپرت شهردار بیلی Hewes دفاع ریوز در روز جمعه.

“ما صحبت همراه با حدود 20 دیگر شهرداران در یک کنفرانس تلفنی. او بسیار همدلانه به شهردار نگرانی. او مایل به گوش دادن به ما و می داند که یکی از اندازه متناسب با تمام رویکرد ممکن است بهترین راه برای مقابله با این” شهردار گفت.

Hewes گفت: با توجه به این شهرستان در مجاورت نزدیک به New Orleans او اخذ شده به روز رسانی بر روی یک “ساعت به ساعت” پایه و اساس است و آماده برای پیاده سازی یک مادر اقامت در خانه نظم و مقررات منع رفت و آمد در صورت لزوم. این تصمیم بهترین سمت چپ به او و دیگر مقامات منطقه, شهردار گفت.

“این (فرماندار سفارش) به ما می دهد استقلال. صفحه اصلی قوانین در محل که در آن مقامات محلی می تواند خود تصمیم گیری و نمودار دوره های خود را,” او گفت:.

شهردار بزرگترین نگرانی در حال حاضر خوشنودی است.

“بسیاری از کسب و کار در حال کار با ما در سراسر ساحل. آنها مطابق. نگرانی در حال حاضر خوشنودی و مردم باید بدانند که نمی تواند بیشتر از حقیقت. ما هنوز شاهد گسترش و ما نمی دانیم چه جهت این خواهد شد.”

شهر ماس پوینت

شاید مهمترین و پر سر و صدا واکنش می سی سی پی شهرداران در تلاش برای درک دستورات دولت است که در جنوب شرقی شهر می سی سی پی از خزه نقطه.

بر خلاف بسیاری از شهرداران به تاریخ ماریو, ماریو پادشاه پیوستن به یک تفسیر دقیق از فرماندار تعریف ضروری کسب و کار با وجود خود دغدغه و هشدار دادند.

او اعلام کرد در جمعه Facebook تصویری اعتراض خود را به این لیست طولانی از کسب و کار و خدمات در فرمانداری سفارش ادعا سفارش ساخته شده این شهر سفارشات “باطل” و تهدید امنیت خود ساکنان است.

در میان آنها کلیساها در نظر گرفته شده ضروری در جهت اجازه داده شده تا دوباره باز گفت.

به نام پادشاه فرماندار منظور سوء استفاده از قدرت است.

ساکنان ترس

سردرگمی در دولت و در سطوح محلی دارای فیلتر پایین به Mississippians.

جیمز بروکس 78 ساله ساکن شده خود جدا با همسر خود در غرب جکسون صفحه اصلی. بروکس گفت: فرزندان خود را در حال ساخت مطمئن شوید که آنها اقامت قرار داده و پس از آنها سقوط در رده پرخطر با توجه به سن آنها.

“در 78 سال این اولین بار است که من دیده ام چیزی از این مهم که در کل کشور در حال آمدن است به توقف با هیچ پایانی در چشم.”

حتی اگر این هزینه در بودجه محدود بروکس گفت: آنها در حال پرداخت به مواد غذایی با تحویل به آستان خود.

بروکس گفت: گذشت زمان با انجام چمن کاری و باغبانی, زمان گذشته خود جدا ساکنان در حال گرفتن re-آشنا با.

او گفت که او نا امید شده ریوز که او گفت: اقدام از گام با دیگر فرمانداران که در حال همه گیر جدی است. بروکس معتقد است که تهدید این ویروس گسترش در می سی سی پی شد عنوان.

“آن را مانند او از صحبت کردن با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و گفته شد شما لازم نیست که در بسیاری از موارد خود مردم نوع گسترش است. به نظر می رسد که آنچه که او فکر می کرد به طوری که او تصمیم گرفت من قصد ندارم به دنبال راه که دیگر فرمانداران زیر هستند.”

ساکن لری تریسی یکی از Hernando, بخشداری از سخت ترین ضربه DeSoto County, گفت, بارها ورزشگاه و فروشگاه های خرده فروشی باز باقی می ماند. او گفت: وجود دارد گروه از بچه ها در حال بازی بسکتبال با گروه های زیادی در پارک.

“در حالی که این امر می تواند بسیار جذاب در یک محیط طبیعی آن را OK کن. آن را مانند کسب و کار به طور معمول در اینجا,” او گفت:.

او بدنسازی, Club4Fitness اعلام کرد آن را به حال بازگشایی در مارس 24, روز ریوز منتشر شده اولیه خود را سفارش دهید. کسب و کار گفت: آن را تصویب چند اقدامات تنها اجازه می دهد 10 نفر در ورزشگاه در یک زمان و به روز رسانی خود را تمیز کردن پروتکل های.

که کمی آرامش به تریسی.

“آنها به قصد پاک کردن هر وزن – واقعا ؟ فقط به نظر می رسد مانند یک ایده بد به یک اتاق پر از عرق مردم داده می شود که چگونه این گسترش می یابد,” او گفت:.

در ضمن یک ویکسبرگ زن می گوید: کارخانه او کار می کند در باز می ماند و کارگران در طبقه که شماره صد در تماس نزدیک با یک دیگر به صورت روزانه.

او کاهش یافته است به نام او از ترس از اقدامات تلافی جویانه.

“هر کس در دفتر نگه داشتن فاصله خود از یکدیگر اما در طبقه ما مانند دو پا دور از یکدیگر است. ما در کنار یکدیگر در breakroom و ازدحام. ما مردم کار فرم شهرستانهای مختلف و ما نمی که آنها در تماس با.”

“هر کس در لبه و ما نمی دانیم چه چیزی را به انجام,” او گفت:.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>