می سی سی پی, ماری جوانا پزشکی: طرفداران توضیح سیاست زمین فواید

لدگر | No comments

طرفداران قانونی کردن ماری جوانا پزشکی در یک کنفرانس مطبوعاتی در جکسون دوشنبه با دو خارج از دولت کارشناسان توضیح داد که چه آن را مانند نگاه کنید اگر می سی سی پی, پیوست, 33 متحده است که اجازه می دهد شاهدانه استفاده برای اهداف دارویی.

یک پزشک و یک کارشناس سیاست. آنها ساخته شده از زمین است که ماری جوانا پزشکی نه تنها مفید برای Mississippians — آن را نیز می تواند امن تر از وضع موجود است.

می سی سی پی رای دهندگان را فرصتی برای تصمیم گیری برای خود را در ماه نوامبر.

ماری جوانا پزشکی 2020, غیر انتفاعی که به میزبانی رویداد روز دوشنبه در جمع آوری بیش از 105000 امضا به رای دهندگان اجازه تصمیم گیری در متمم قانون اساسی به قانونی کردن ماری جوانا پزشکی. وزیر امور خارجه در دفتر گواهی امضا در ژانویه و انتخابات ابتکار 65 بود که به طور رسمی ثبت شده با قوه مقننه است.

بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط Millsaps کالج و Chism استراتژی در ژانویه 2019 67% از رای دهندگان می سی سی پی که نظرسنجی پشتیبانی یک گلدان های پزشکی ابتکار.

می سی سی پی امور خارجه هیئت مدیره بهداشت و برخی از اجرای قانون و رهبران دولت در مخالفت با این طرح است. آنها می گویند عدم وجود شواهد علمی ماری جوانا, درمان مزایای outweighing خطرات و یا دارویی که قانونی که منجر به تفریحی قانونی.

چه طرفداران می گویند ؟

دکتر راشل ناکس صندلی اورگان شاهدانه کمیسیون. او خلاصه تاریخ پزشکی, استفاده از ماری جوانا در ایالات متحده آمریکا کرد و گفت که آن را یک مشترک نسخه در قرن 19.

ناکس صحبت در مورد “endocannabinoid سیستم” در سراسر بدن انسان و چگونه شاهدانه است که استفاده می شود برای درمان بسیاری از بیماری ها و بیماری های مزمن مانند درد, سرطان, تشنج, بیماری های روانی, و بیشتر.

“ما پیشگام عصر جدید پزشکی” ناکس گفت.

به عنوان پزشکان در ادامه به تحقیق اثرات و فواید ماری جوانا و بیشتر مردم با استفاده از آن ناکس گفت: این بسیار مهم است که ماری جوانا را قانونی می شود — و تنظیم شده است.

“تنظیم بازار امن تر بازار” ناکس گفت.

مقررات منجر به کمتر سوء استفاده و سوء استفاده و بیشتر بهداشت عمومی جمع آوری داده ها Knox گفت: در حالی که در ادامه به اجازه و غیر قانونی در بازار ایجاد نامشخص کیفیت و مواد خطرناک.

خواهد فروتن بود مدیر آریزونا, گروه خدمات بهداشتی و درمانی از سال 2009 تا 2015 که در طی آن زمان Arizonans قانونی ماری جوانا پزشکی.

“می سی سی پی را در یک موقعیت بهتر بودن 10 سال بعد” فروتن گفت, توضیح است که بسیاری می سی سی پی می توانند یاد بگیرند که از کشورهای دیگر پیشتاز به ماری جوانا پزشکی.

فروتن به ارمغان آورد تا دو نقص در آریزونا پزشکی ماری جوانا سیستم — یک کم رمق بازار و کمی شفافیت — می سی سی پی که آماده است برای جلوگیری از آن پیشنهاد اصلاح قانون اساسی.

تحت آریزونا قوانین فروتن گفت: اطلاعات مهم در مورد سوء استفاده از ماری جوانا پزشکی, توزیع کنندگان سخت است برای به دست آوردن, اما, می سی سی پی به نظر می رسد آموخته اند بهتر است.

“وجود دارد مقدار زیادی از نور خورشید در آن قانونگذاری زبان” فروتن گفت: می سی سی پی را پیشنهاد. “… این فوق العاده مهم است که که شفافیت ساخته شده را به سیاست های عمومی.”

فروتن همچنین گفت: این تصمیم به کلاه تعدادی از توزیع کنندگان در آریزونا است خفه رقابت در بازار است.

“من قصد ندارم به آن را دقیقا یک کارتل” گفت: فروتن که اشاره کرد که می سی سی پی را پیشنهاد چنین کلاه.

ماری جوانا پزشکی: جوانب مثبت و منفی به عنوان بحث گرم کردن بیش از رای دهندگان ابتکار

رای گیری ابتکار 65: دقیقا چه خواهد بود قبل از می سی سی پی رای دهندگان ؟

چه نوع از ماری جوانا می تواند مردم استفاده و چه مقدار ؟

رای گیری ابتکار 65 اجازه می دهد بیماران به دود و یا vape ماری جوانا و استفاده از ماری جوانا خوراکی و محصولات دیگر.

یک فرد می تواند تجویز شود تا 2.5 اونس ماری جوانا در یک دوره 14 روزه. وزن مواد افزودنی به خوراکی محصولات موضعی پماد و روغن و عصاره گیاهان دارویی و یا محصولات دیگر نمی خواهد تعداد نسبت به وزن محدودیت.

می تواند یک بیمار دود ماری جوانا در مکان های عمومی و یا رانندگی تحت تاثیر?

هیچ.

آن باقی خواهد ماند غیر قانونی برای هر فرد به دود ماری جوانا در یک محل عمومی و نقض برای یک بیمار را حمل جریمه نقدی به $100.

این پیشنهاد نیز می گوید: بیماران خواهد بود نه مجاز به هر گونه عمل موتور خودرو, هواپیما, قطار یا قایق در حالی که مصرف و یا اختلال توسط ماری جوانا پزشکی.

متقاضی و یا مرکز درمانی مجوز نقض مفاد متمم و یا وزارت بهداشت قوانین می تواند به $5,000 برای اولین تخلف و $25,000 به صورت یک بعدی نقض. یک فرد یا مجوز نیز می تواند از لغو این برنامه قرار داده شده در مشروط شدن تعلیق و یا محکوم به نقض.

وزارت بهداشت اقتدار به انکار تعلیق و یا لغو مجوز در هر صورت که شده است وجود دارد قابل توجه عدم تطابق با نیاز از یک دارنده پروانه.

اگر اندازه گیری عبور می کند, چگونه به زودی آن را به اثر ؟

وزارت بهداشت را مجبور به اتخاذ قوانین و مقررات توسط ژوئیه 1 2021 و شروع صدور کارت شناسایی و مجوز مرکز درمان توسط Aug. 15, 2021.

که در آن مردم دریافت ماری جوانا است ؟

وزارت بهداشت را تنظیم و مجوز مراکز درمان. این مراکز خواهد بود معاف از هر گونه کیفری یا مدنی تحریم برای پرورش و حمل و دستیابی و یا پردازش ماری جوانا پزشکی در انطباق با مقررات وزارت بهداشت ایجاد می کند.

هیچ ماری جوانا, مرکز درمان می تواند واقع در 500 فوت از یک مدرسه و کلیسا و یا مجوز مرکز مراقبت از کودک. محلی ى احکام این پیشنهاد گفت: “نباید مختل دسترس بودن و مناسب دسترسی به ماری جوانا پزشکی” و ى نمی تواند هر گونه محدود تر بر روی آنها از آن است که در داروخانه خرده فروشی.

را مالیات دهندگان پا بیل ؟

اما نه خواهد دولت را به طور کلی خزانه بهره مند شوند.

اصلاح “است که نیاز به پرداخت هزینه برای خود و نیاز به هیچ تخصیص بودجه صندوق به طور کلی.” این امر ایجاد سه منبع درآمد برای بخش بهداشت و درمان برای استفاده از این برنامه هزینه (تا $50) برای کارت شناسایی “معقول” هزینه های درمان مرکز مجوز و ارزیابی به دولت مالیات بر فروش نرخ نهایی فروش ماری جوانا.

برای شروع پیشنهاد می گوید: خزانه دار دولت “باید با ارائه یک خط اعتباری” تا 2.5 میلیون دلار برای اجرای این برنامه با وام به بازپرداخت از پول وزارت بهداشت جمع آوری از برنامه است.

این پیشنهاد می گوید که بر اساس درآمد تولید شده توسط Arizona برنامه ماری جوانا پزشکی می سی سی پی است پیش بینی شده برای تولید 6 میلیون دلار در سال است.

دولت قوه مقننه نمی خواهد که هر گونه می گویند کمک های مالی از برنامه ماری جوانا پزشکی و درآمد برنامه تولید “نباید بازگشت به این صندوق به طور کلی” اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد توسط وزارت بهداشت و درمان به اجرا و تنظیم برنامه.

Jimmie گیتس و لوقا Ramseth کمک به این گزارش.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected]. او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>