می سی سی پی ممکن است به هر دانش آموز یک کامپیوتر اما برای اولین بار آنها نیاز به تعمیر اینترنت

لدگر | No comments

قانونگذاران ملاقات روز شنبه با مقامات آموزش و پرورش, کسب و کار نمایندگان و لابی به بحث در مورد چگونه به صرف صدها میلیون فدرال دلار برای بهبود دسترسی به اینترنت و آموزش از راه دور در می سی سی پی جلوتر از 2020-21 سال تحصیلی.

این بیماری همه گیر کوروناویروس طرح میتوانست در سال تحصیلی جاری. مراسم فارغ التحصیلی شد به تعویق افتاد. تست لغو شد. در حال حاضر به عنوان coronavirus موارد همچنان به رشد می کنند که مشخص نیست که دقیقا چه چیزی از سال تحصیلی آینده خواهد بود اما دولت در حال آماده سازی برای خالی میز تاریک و کلاس های درس.

“همه چیز که ما در حال شنیدن و خواندن می گوید که ما می رویم به در این وضعیت سقوط به اواخر پاییز” می سی سی پی, سرپرست آموزش و پرورش کری رایت گفت: یک کمیته مجلس سنا. “من فکر نمی کنم وجود دارد هر پزشکی که گفت: نه این طوری ما نیاز به آماده به انجام این کار است.”

قوه مقننه است که در کنترل $1.25 میلیارد فدرال مراقبت عمل می کنند و بخش قابل توجهی از این پول می رود به سمت بهبود آموزش از راه دور. قانونگذاران و مقامات آموزش و پرورش گفت: آنها می خواهند هر مکان عمومی, مدرسه, دانشجو, به یک کامپیوتر و یا تبلت استفاده می کنند می تواند از خانه برای مدرسه.

اما اجرای موفق آموزش از راه دور برنامه درسی در سطح ایالت است به مراتب پیچیده تر از قرار دادن یک کامپیوتر در دست هر دانش آموز. قانونگذاران در کنگره دانست و گفت: موفقیت آموزش از راه دور خواهد لولا در ساخت پهنای باند اینترنت در دسترس به هر خانواده به خصوص کسانی که در جوامع روستایی.

نظر: می سی سی پی نیاز به اینترنت پهن باند. ما نمی توانیم صبر کنید.

COVID-19: هیئت مدیره مدرسه را لغو بیشتر تست اجازه می دهد تا مناطق فارغ التحصیلی گریز

“ما در حال نگه داشتن کسی که به هر چیزی به شما می گویند امروز باشه. ما در حال لگد زدن در اطراف ایده” گفت: Rep. اسکات مرزهای R-فیلادلفیا رئیس خدمات عمومی کمیته. “…ما در حال تلاش برای بسیار هوشمند به عنوان ما در اب راه رفتن را از طریق این با یک هدف نهایی در حال گرفتن خدمات به unserved مناطق در سریع ترین مد است که ما می توانیم.”

نشیب و تشکر. ریچارد بنت R-Long Beach, رئیس کمیته آموزش و پرورش بارها و بارها گفته قانونگذاران و کسب و کار است که آنها نیاز به یک برنامه در محل توسط Sept. 1 چون بودجه فدرال باید به صرف در پایان سال.

که می تواند به معنای ثابت بی سیم آنتن تلفن همراه نقاط مهم و یا یک نوعی از بخش خصوصی-دولت مشارکت مرزهای گفت: اما او تاکید کرد که او نمی داند که آنچه را که حل نشده است. او گفت رهبران کسب و کار و لابی در این جلسه که نمایندگان مجلس باید طرح های پیشنهادی خود را به سطح شیب دار بالا دسترسی به اینترنت در پایان ماه.

منطقه شمال خدمات عمومی کمیسر براندون پریسلی گفت: این آسان نیست برای تعیین دقیقا همان است که در دولت دسترسی به اینترنت است. با توجه به پریسلی, دولت فدرال, شرکت پژوهشگران و Mississippians با استفاده از تست سرعت اینترنت باید در زمان ارائه اطلاعات متناقض در مورد چه بخش هایی از دولت دسترسی به یک اتصال اینترنت مناسب است.

“ما ممکن است تیراندازی در یک هدف گم شده” او هشدار داد.

دولت سرپرست اتحاد $350M طرح

رایت برشمرد سه سال 350 میلیون دلار طرح به نمایندگان مجلس روز شنبه برای دریافت دستگاه به دانش آموزان و شروع دقیق و جامع آموزش از راه دور برنامه. که شامل پول برای توسعه حرفه ای, سایبر, امنیت و telehealth و teletherapy برنامه های رایت گفت: هزینه اولیه است که هنوز هم.

“این فقط یک ضربه تند وشدید زدن در این (برآورد هزینه)” Wright گفت.

می سی سی پی, مدارس و دولت و وزارت آموزش و پرورش در حال میله میله به حدود 170 میلیون دلار از دولت فدرال است که جدا از $1.25 میلیارد قوه مقننه نظارت است اما رایت گفت: این دستورالعمل در مورد چگونه به صرف پول که معلوم نیست تا کنون.

در حالی که coronavirus همه گیر شده است و مخل برای دانش آموزان ، والدین و معلمان رایت بود و خوش بینانه در مورد آنچه می سی سی پی می تواند با انجام فدرال پول آن را دریافت کرده به دلیل آن است.

او پیشنهاد کرد که آموزش از راه دور می تواند کمک به حل این دولت کمبود معلم.

“چگونه می تواند ما را به استفاده از این فرصت برای ارائه با کیفیت بالا و آموزش در حوزه دولت است که تلاش برای پیدا کردن با کیفیت بالا و معلمان?” رایت خواسته قانونگذاران. “…این مفاهیم بزرگ است برای ما به عنوان یک دولت به منظور قادر به قادر به قرار دادن بهترین و درخشان ترین در مقابل هر دانش آموز در می سی سی پی.”

رایت اذعان کرد که طرح او خواهد بود “عمده بالابر” اما گفت: دولت در سیستم آموزش و پرورش یک فرصت برای تغییر ریشه ای خود را برای بهتر.

“شده است وجود دارد هرگز یک فرصت بهتر برای این دولت برای رسیدگی به بی عدالتی وجود دارد که در میان دانش آموزان ما” رایت گفت. “ما همه شنیده گفت که بحران به ارمغان می آورد فرصت, اما یک فرد در آموزش و پرورش است زندگی تعیین… این زندگی در حال تغییر فرصت را برای کودکان می سی سی پی.”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>