می سی سی پی حرکت مالیاتی مهلت 15 مه. فدرال مهلت شرکت جولای 15

لدگر | No comments

می سی سی پی تمدید آن تشکیل پرونده مالیات بر درآمد مهلت مارس 15 با توجه به کوروناویروس.

این فرمت از یک ماه در نظر گرفته شده است به ارائه کمک به افراد و کسب و کار مالیات دهندگان می سی سی پی در بخش درآمد در بیانیه ای گفت.

دولت فرمت نیست که همزمان با تشکیل پرونده فدرال مهلت تغییر با توجه به کوروناویروس. جدید مالیات بر درآمد فدرال تشکیل پرونده مهلت 15. سرویس درآمد داخلی خواست مردم به علت هزینه هنوز فایل به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به عنوان بسیاری از بازپرداخت صادر شده در 21 روز.

می سی سی پی در انتخابات گفت: آنها متوجه دو پسوند نمی منطبق اما دولت نمی تواند در واقع گسترش آن مهلت گذشته پایان سال مالی در 30 ژوئن.

“برای انجام این کار می تواند به خطر اندازد توانایی کشور ما رهبری برای تعادل بودجه مالی سال” این گروه درآمد بیانیه ای گفت:.

مرتبط با: می سی سی پی شل مزایای بیکاری برای COVID-19. اما معلوم نیست که واجد شرایط

تغییر اعمال نمی شود به هر گونه مالیاتی از جمله انواع خرید و فروش و استفاده از مالیات است. آن را نیز صدق نمی کند به پرداخت قبل بدهی مالیاتی هر چند این اداره گفت: این امر در نظر گرفتن یک زمان فرمت مورد به مورد و بر اساس.

این بخش از درآمد خدمات مشتری خط (601) 923-7700.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>