می سی سی پی سرباز گارد ملی خبر

لدگر | No comments

می سی سی پی ارسال کرده است 400 سرباز گارد ملی به واشنگتن برای کمک به امنیت با ادامه تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس در دست پلیس است.

در انتشار چهارشنبه, می سی سی پی گارد ملی گفت: حدود 400 فعال سرباز گارد وارد شده بود در ماموریت خود را در حمایت از مقامات مدنی.

جورج فلوید اعتراض: Mississippians مسالمت آمیز اعتراضی در روز دوشنبه

“این MSNG ماموریت به عنوان نیروی کار ماگنولیا ارائه نظامی و استراتژیک حمایت از اجرای قانون به ارائه یک محیط امن و مطمئن در منطقه کلمبیا” سرهنگ سرهنگ Deidre D. Smith گفت: در انتشار.

روز دوشنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواست فرمانداران سراسر کشور برای استقرار گارد ملی برای سرکوب تظاهرات خشونت آمیز. گزارش های خبری می گویند حداقل 1500 نفر از نیروهای گارد از سراسر کشور فرستاده شده اند به پایتخت کشور با بیش در راه است. برخی از ایالت’ فرمانداران حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست.

“این MSNG آماده پاسخ به هر گونه ماموریت در حمایت از دولت ما و ملت برای حفاظت از شهروندان و زیرساخت های لازم در مواقع اضطراری و بلایای طبیعی” اسمیت گفت.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفته او حمایت خواهد Mississippians’ متمم اول قانون اساسی حق اعتراض اما هشدار داد در برابر هر گونه “آنارشیست ها و آنتاگونیست از دیگر نقاط کشور است که به نظر می رسد متعهد به خشونت است.”

“من تهدید نیست من امیدوار کننده نیروی پر از دولت ما خواهد بود آماده و حاضر به دفاع از جوامع ما. آنها نمی خواهد ایستاد و برگشت آنها را لاغر و شما نمی خواهد مانند نتایج” ریوز گفت: روز شنبه در یک نشست خبری.

تماس با Jimmie E. گیتس در 601-961-7212 یا [email protected] Follow @jgatesnews در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>