می سی سی پی گارد ملی بزرگترین واحد از اولین زن فرمانده گردان

لدگر | No comments

هتیزبرگ – می سی سی پی گارد ملی بزرگترین واحد 155 مکان زرهی تیپ رزمی تیم در حال حاضر خود را اولین زن فرمانده گردان.

سرهنگ سرهنگ آنی لی فرض فرماندهی تیپ 106 پشتیبانی گردان مستقر در هتیزبرگ از سرهنگ سرهنگ ویلیام Walley از براندون در طول یک تغییر فرماندهی مراسم در اردوگاه شلبی مشترک نیروهای مرکز آموزش جمعه در هتیزبرگ.

این 106 BSB یکی از هفت گردان را تشکیل می دهند که 155 مکان زرهی تیپ مبارزه با تیم مستقر در توپلو. لی می شود اولین زن فرمانده گردان در 155 مکان ABCT از تیپ را آغاز به کار نزدیک به 70 سال پیش است.

“من افتخار است که فرماندهی تیم در اینجا در می سی سی پی را انتخاب کرد من به فرمان 106 تیپ پشتیبانی گردان گفت:” لی از هتیزبرگ در آزادی مطبوعات. “من می دانم که من به برخی از کفش های بزرگ برای پر کردن اما من تا به چالش.”

در هتیزبرگ بر اساس واحد در حدود 400 سرباز و تدارکات فراهم می کند تعمیر و نگهداری, و, پزشکی, پشتیبانی از تقریبا 4000 سرباز در 155 مکان ABCT.

“سرهنگ سرهنگ لی آماده است به این سازمان بزرگ به سطح بعدی” سرهنگ Jason نلسون 155 مکان ABCT فرمانده گفت: در آزادی مطبوعات. “من باید عالی اعتماد به نفس در توانایی های خود را و من می دانم که او موفق خواهد بود.”

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز نیز ارائه شده خود را تبریک می گویم.

“برای دیدن MS زنان در ادامه به رهبری راه را برای نسل های آینده!,” او گفت در توییتر.

لی ویکتوری از Walley که با موفقیت رهبری 106 BSB در اخیر آن اعزام به کویت در حمایت از عملیات اسپارتان سپر.

“این یک افتخار و یک امتیاز به فرماندهی یک سازمان بزرگ مانند 106 BSB,” Walley گفت: در آزادی مطبوعات. “سربازان متعهد به ماموریت دستاورد به عنوان آشکار در واحد را با موفقیت طی ما های اخیر اعزام به کویت در طول عملیات اسپارتان سپر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>