می سی سی پی, درد, کرم طرح: 4 sentencings به طور نامحدود به تعویق افتاد و در میان شیوع کروناویروس

لدگر | No comments

صدور حکم تاریخ برای چهار نفر که التماس گناه در 2019 به مراقبت های بهداشتی تقلب در یک 7.2 میلیون دلار طرح شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

حکم دادگاه صادر مارس 13 برای منطقه جنوب می سی سی پی می گوید همه غیر ضروری مدنی و امور کیفری برای دادرسی یا محاکمه در هر دادگاه فدرال در جنوب منطقه هستند و بدین وسیله خود ادامه داد.

این sentencings که تعیین شده بود در روز سه شنبه شده اند به طور نامحدود به تعویق افتاد.

Drs. Shahjahan سلطان, 37, از مدیسون و توماس ادوارد Sturdavant, 56, از Kingsport تنسی و پرستار فالون صفحه 37 از Soso التماس گناه Nov. 21 تا نقش خود را در یک 7.2 میلیون دلار مراقبت های بهداشتی تقلب مربوط به گران, درد, کرم ها و از دست دادن وزن قرص.

سه همراه با Freda کال Covington که التماس گناه Oct. 16 شد شارژ در 15-تعداد کیفرخواست ادعا جرایم اعم از مراقبت های بهداشتی و تقلب در ایمیل به توزیع و توزیع مواد تحت کنترل به پرداخت و دریافت مراقبت های بهداشتی رشوه.

آنها هر کدام به 10 سال زندان و یک 250.000 دلار جریمه علاوه بر جبران.

با توجه به دولت چهار انجام فعالیت های غیر قانونی در Jones and Jackson, استان ها, که در آن “پاشنه بلند” داروها را تجویز می کردند به بیمارانی که اتهام تصویری مشاوره با پزشکان و برخی از آنها هرگز مورد بررسی توسط پزشکان قبل از داروهای تجویز شد.

علاوه بر پرستاران تحریف برخی از بیماران اطلاعات پزشکی به آنها را متناسب با معیارهای سلامت خود بیمه نامه های مورد نیاز برای بازپرداخت برای مواد مخدر.

صفحه پرداخت 100 دلار در هر ارجاع بیمار. دولت اظهار صفحه را ملاقات بیماران بالقوه در مکان های عمومی مانند پارکینگ ها و ایستگاه های گاز و زمین های بازی عمومی به جای پزشکی ،

سلطان که بستری برای نوشتن حداقل 3,889 نسخه و Sturdavant نوشت که بیش از 1700 نسخه در 2014-15 بودند پرداخت بازخوردی از unnamed داروخانه در شهرستان جکسون که در آن نسخه ها پر شد و آن را دریافت بازپرداخت از TRICARE و دیگر مزایای بهداشت و درمان ارائه دهندگان.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

امضا preprinted نسخه فرم استفاده شد برای مرکب داروها حتی اگر هدف از داروهای مرکب هستند به خیاط آنها را به نیازهای فردی.

در حالی که داروهای مرکب به معنای فرموله شده برای افراد تجویز شد در توده گاهی اوقات توسط فتوکپی فرم و تنظیم خودکار دوباره پر کردن به حداکثر رساندن سود است.

می سی سی پی, درد, کرم تقلب و رسوایی: Connecticut دریافت 1 سال حکم پس از محکومیت

برخی از این داروها شامل کنترل مواد مانند ترامادول و کتامين.

Sturdavant سلطان, صفحه, و, Covington, عضویت 13 دیگر در حال حاضر وی در ارتباط با مربوط به طرح است که در آن چندین داروخانه در سراسر کشور بودند پر کردن نسخه برای مرکب درد کرم ها و قرص های ویتامین, که بسیاری از هزینه بیش از $10,000 در هر کدام.

بیش از 400 میلیون دلار گزارش شد bilked از TRICARE و دیگر مزایای بهداشت و درمان ارائه دهندگان توسط 13.

پنج به زندان محکوم شده است. هشت باید تاریخ صدور حکم هنوز در انتظار.

سیلاس, Richmond, جرالد “جی” Schaar سوزان پری آلبرت دیاز و توماس طلسم در حال حاضر در زندانی.

سابق هتیزبرگ جراح دهان و دندان برانتلی نیکولز’ صدور حکم دادرسی تعیین شده است در ماه ژوئن 10. او در حال حاضر پرداخت می شود نزدیک به $700 ، 000 در اعاده به دولت است.

لوئیزیانا داروساز یوسف Wiley دوم است به محکوم ممکن است 5.

هنوز در انتظار صدور حکم با تاریخ جدید هستند امیدوارم که Thomley رندی Thomley گلن “دویل” ساحل مارکو موران, Jason ممکن است و گرگوری پارکر.

می سی سی پی, درد, کرم طرح: وب سایت درهم unravels بیشتر با کیفرخواست از وید والترز

کالیفرنیا اتصال: می سی سی پی تاجر وید والترز اذعان شرکت, گناه, در, درد, کرم تقلب

وید والترز که به اتهام مشارکت در این طرح به طول انجامید و ملت است که تصور می شود مسئول برای بیش از $510 میلیون نفر در بهداشت و درمان, تقلب, از جمله بیش از 400 میلیون دلار است که سرچشمه در می سی سی پی.

او مجرم شناخته شد و در ماه آگوست به اتهام در ماه سپتامبر. یک محاکمه جدید تاریخ برای والترز تنظیم شده برای ماه ژوئیه 13.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>