می سی سی پی, درد, کرم طرح: سرب داروساز محکوم

لدگر | No comments

Jason ممکن است یکی از دو مرد که برای اولین بار به شارژ می شود در $400 میلیون تقلب مربوط به گران مرکب درد کرم ها و قرص های ویتامین محکوم شد سه شنبه به یک سال و یک روز زندان.

او به نظر می رسد قبل از اینکه ایالات متحده در منطقه قاضی ارشد کیت Starrett در William M. Colmer دادگاه فدرال در هتیزبرگ.

ممکن 43 و جرالد “جی” Schaar, 49, التماس کرد گناه در ماه جولای 2017, اعتراف به نقش خود در این طرح ممکن است با اعتراف به حمل حدود 192 میلیون از متقلبانه صورتحساب بازپرداخت از TRICARE و دیگر مراقبت های بهداشتی به نفع ارائه دهندگان خدمات از طریق استفاده داروسازی.

وید والترز درخواست: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد تقلب, درد, کرم ها و اتهامات

ممکن است از Hattiesburg التماس به یک تعداد توطئه برای فریب دادن دولت ایالات متحده. به حداکثر مجازات حبس برای اتهام به پنج سال زندان و یک 250.000 دلار خوب است. او همچنین اعتراف کرد به قاچاق حدود $400,000 با انتقال وجوه بین بانک های مختلف.

در علاوه بر این به اتهامات دولت از طریق جریمه رسیدگی بهبود نزدیک به 400.000 دلار پول نقد کشف و ضبط دو ممکن است حساب های بانکی: $361,373.81 از یک حساب و $35,477.06 از دیگری است.

8-14 سال: Thomleys, دویل ساحل محکوم به اعدام در 400 میلیون دلار می سی سی پی, درد, کرم طرح

ممکن بود دستور داد به پرداخت حدود 192 میلیون در جبران.

Schaar گفت: او موفق به دریافت رشوه برای کمک به داروخانه متقلبانه دست آوردن حدود 2.2 میلیون نفر در بازپرداخت از TRICARE وزارت دفاع نظامی سیستم مراقبت های بهداشتی. او محکوم به اعدام در مارس 2019 به دو سال و سه ماه در زندان است. او در ماه مارس منتشر شد.

مه بود و داروساز مسئول در استفاده داروسازی از دسامبر 2011 تا ژانویه 2016 زمانی که ماموران فدرال جستجو در این مرکز و در زمان اسناد و رایانه ها و دیگر مواد را وادار داروخانه به نزدیک است.

او با شهادت در دادگاه سابق دکتر آلبرت دیاز. او گفت: هیات داوران این کرم استفاده می شود برای درمان درد مزمن ایجاد شد به استخراج حداکثر بازپرداخت ارزش و تست شده برای ارزش دارویی.

“آنها ساخته شد, تا حد زیادی بر ارزش خرده فروشی و سود دهی” می گفت.

برخی از این کرم ها شامل کتامین یک ماده کنترل. دیگران شامل مواد تشکیل دهنده که می تواند به صورت جداگانه خریداری بیش از شمارنده.

یک نسخه بازپرداخت ارزش حدود $13,580. دیگران در محدوده از $690 $به 5,800.

ممکن است گفت: داروخانه گاهی اوقات کاهش یا حذف copayment برای نگه داشتن بیماران از لغو نسخه خود را, اما داروخانه تا به حال برای پیدا کردن یک راه برای آن را به نظر می رسد بیماران پرداخت می شود copayment به ادامه دریافت بازپرداخت از TRICARE.

به تاریخ 18 نفر متهم شده اند در ارتباط با تقلب. یازده محکوم شده است. سه محکوم خواهد شد بعد از این سال. چهار مجموعه را به محاکمه در ماه اوت است.

چهار می سی سی پی متهمان محکوم شده است در مرتبط با طرح تقلب و موارد دیگر با ده ها تن از متهمان در حال انجام در کشورهای دیگر در سراسر کشور از کانکتیکات به کالیفرنیا.

این تحقیقات همچنان ادامه دارد.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>