می سی سی پی, درد, کرم طرح: فصل جدید, جدید, کیفرخواست, $180 میلیون رفته

لدگر | No comments

فصل جدیدی در حال وقوع است در چند میلیون دلار مراقبت های بهداشتی تقلب مربوط به گران مرکب درد کرم ها و قرص های ویتامین با کیفرخواست میچل “چاد” برت.

او یکی از چهار نفر نام در اوایل اسناد دادگاه به “مرکزی در معماری یکی از جامع مراقبت های بهداشتی تقلب پس زدن و پول شویی طرح که با تهدید بسیار پرداخت بدهی برخی از مراقبت های بهداشتی به نفع برنامه است.”

بارت قبلا از کلینتون نامگذاری شد در دادگاه قبل از براده به عنوان یکی از طرح را masterminds اما تا به امروز هرگز متهم شده است.

می سی سی پی, درد, کرم طرح: چه (نیست) اتفاق می افتد ؟

او یکی از سه نفر تحت تعقیب در مارس 21 فقره به اتهام ایجاد بیش از $180 میلیون دلار جعلی billings به TRICARE مدیکر و خصوصی مزایای بهداشت و درمان ارائه دهندگان.

برت از فارس نسیم Fla., دیوید “جیسون” Rutland, 41, Bolton و توماس کفاش, 56, از Rayville La., ساخته شده اولیه خود را در دادگاه ظاهر جمعه در William M. Colmer دادگاه فدرال در هتیزبرگ. اوراق قرضه خود را در مجموعه 100.000 دلار در هر.

کیفرخواست مدعی است که بین ماه های سپتامبر 2011 و ژانویه 2016, بارت, Rutland و کفاش به توطئه و درگیر در یک طرح به فریبکاری متعدد مراقبت های بهداشتی بهره مند برنامه با استفاده از چند داروخانه ها از جمله چند در جکسون منطقه مترو.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن کامل کیفرخواست.

چند آژانس جستجو و منجر به تشنج از اسناد و دارایی

اتهام تقلب متوقف شد توسط چند آژانس عملیات انجام یک جستجو از داروخانه ها و دیگر کسب و کار در سراسر کشور است که کشف و ضبط اسناد متعدد و دارایی های مردم معتقد بودند درگیر می شود.

صدها نفر از افراد مورد مصاحبه قرار گرفتند و 24 وسایل نقلیه پنج هواپیما و دو قایق کشف و ضبط شد همراه با پول از 80 حساب های بانکی جمعا به مبلغ 15 میلیون می سی سی پی, اداره مبارزه با مواد مخدر سخنگوی دولورس لوئیس گفت: در یک سال 2016 داستان.

مدنی جریمه شکایت ترسیم ده ها تن از تشنج مالکیت ثبت شده با ایالات متحده دادگاه منطقه جنوبی منطقه می سی سی پی در Jan. 20, 2016 روز قبل از داروخانه جستجوهای انجام شد.

دیگر جستجو و تشنج انجام شد بعد از آن سال.

به سهم خود بارت, Rutland و کفاش معتقد هستند که درگیر در یک طرح به درخواست و پرداخت رشوه و رشوه به تداوم پر کردن نسخه برای پزشکی غیر ضروری ترکیب داروها.

درد, کرم طرح تقلب: آنچه ما می دانیم چرا شما باید مراقبت از

برخی از راه های که در آن تقلب توسعه یافته با توجه به کیفرخواست شامل:

 • قیمت تست فرمول به ایجاد پزشکی غیر ضروری بالا قضاوت ترکیب داروها برای این منظور به حداکثر رساندن بازپرداخت;
 • استفاده از خدمات تلفنی شرکت برای تولید نسخه برای پزشکی غیر ضروری بالا قضاوت ترکیب داروها; اغلب بدون رضایت ذینفع و اعضای, و یا خود پزشکان;
 • ارائه و پرداخت رشوه و رشوه و درخواست و دریافت رشوه توسط بازاریابان و دست اندرکاران در ازای تنظیم و توصیه پزشکی غیر ضروری بالا قضاوت ترکیب داروها توزیع می شود به ذینفع و اعضای;
 • ارسال و باعث ارائه نادرست و جعلی ادعا می کند به TRICARE و مراقبت های بهداشتی دیگر برنامه های سود;
 • دریافت و به دست آوردن بازپرداخت پرداخت شده توسط TRICARE و مراقبت های بهداشتی دیگر برنامه های سود بر اساس نادرست و جعلی ادعا می کند;
 • دستکاری و فریب بیمه ممیزی به حفظ توانایی ارسال و ادعا می کند برای بازپرداخت برای پزشکی غیر ضروری بالا قضاوت ترکیب داروها; و
 • کتمان ارائه, پرداخت, درخواست و دریافت رشوه و رشوه ارسال کاذب و جعلی ادعا می کند به مراقبت های بهداشتی برنامه های سود و درآمد حاصل را به دست آورده و از آن نادرست و جعلی ادعا می کند.

یک ‘بزرگ’ توطئه: طرح به می سی سی پی swindled نظامی از $65M. در اینجا چگونه آن را گشوده است.

این سه نفر همچنین به اتهام توطئه برای و درگیر در یک طرح به شستن پول حاصل از فعالیت های جعلی.

بارت, Rutland و کفاش چهره به اتهام توطئه برای ارتکاب بهداشت و سیم تقلب پول شویی و جرایم مرتبط. بارت متهم شده است با 17 از 21 فقره اتهام در کیفرخواست. Rutland چهره 14 اتهامات و کفاش متهم است با چهار.

خود تاریخ محاکمه برای مجموعه Aug. 10.

داستان زیر را ادامه می دهد, گالری عکس.

13 گناه در تقلب است که سرچشمه در هتیزبرگ

این مورد در ارتباط با یک مورد مشابه که در آن 13 نفر محکوم شدند برای نقش خود را در بیش از $200 میلیون تقلب. با هم این موارد مقدار به بیش از 400 میلیون دلار است.

دوازده از 13 درگیر گناه التماس کرد. یکی به اعدام محکوم شده در دادگاه. پنج نفر از 13 محکوم شده است. سه نفر از این متهمان در حال حاضر منتشر شده است.

 • سابق مواد مخدر نماینده فروش جی Schaar که شهادت بود و کلید در دادگاه سابق دکتر آلبرت دیاز w.همانطور که از زندان آزاد شد مارس 20
 • داروساز سیلاس ریچموند منتشر شد مه 27.
 • دیاز که 80 راه اندازی شد برای انتشار در مارس سال 2021 اما منتشر شد در ماه آوریل میان coronavirus نگرانی.
 • سابق پزشک پرستار سوزان پری مجموعه برای انتشار در ماه اکتبر.
 • طلسم, که دریافت, سخت ترین جمله ای که تا کنون منتشر نمی شود تا 2028.

هشت هنوز در انتظار صدور حکم به احتمال زیاد به دلیل آنها را شهادت در دادگاه دیگری متهم متهم به طور جداگانه در این مورد:

 • گلن “دویل” ساحل Sumrall یک شریک مدیریت از مزیت داروخانه
 • Jason ممکن است منجر داروساز در استفاده داروسازی
 • ریموند داروساز مارکو مورن که پس از خدمت در ریاست هیئت مشاوران
 • برانتلی نیکولز سابق هتیزبرگ جراح دهان و دندان در حال حاضر تمرین در دلتا.
 • پزشک پرستار گرگوری پارکر از لورل
 • هتیزبرگ بازرگان امید Thomley
 • Thomley شوهر, درخت کریسمس, مزرعه صاحب هوارد “شیدا” Thomley
 • داروساز یوسف Wiley II, 51, مونرو, لوئیزیانا,

هتیزبرگ تاجر روابط گسترده

هتیزبرگ تاجر وید والترز مجموعه ای به رفتن به دادگاه در 13 ژوئیه در دادگاه فدرال در گولفپرت. او متهم است که بیش از $510 میلیون تقلب در مراقبت های بهداشتی و دیگر جرایم مرتبط با این و دیگر موارد.

کیفرخواست مدعی است که با شروع در حدود اوت 2012, هنگامی که والترز در مورد آموخته بالا-دلار بازپرداخت پرداخت برای داروهای مرکب او با تشکیل یک شرکت بازاریابی و شروع استخدام شرکت های توطئه گران را از جمله امید Thomley و گلن “دویل” در ساحل, هر دو از آنها مجرم به مانند جنایات و چند تن دیگر نام و بی نام کنندگان است.

اتهام تقلب به رشد خود ادامه و گسترش در سراسر کشور است.

درد, کرم طرح رشد می کند:وب سایت درهم unravels بیشتر با کیفرخواست از وید والترز

در یک مورد دیگر که در سراسر کشور در درجه اول در تنسی و کالیفرنیا و یوتا پنج متهمان مجرم از جمله یک شرکت متعلق به والترز. دو مظنون جیمی و اشلی کالینز که متعلق به انتخاب MD یک کلینیک پزشکی در کلیولند در ایالت تنسی آمریکا هنوز در انتظار محاکمه.

دو انتخاب MD پزشکان سوزان Vergot و کارل Lindblad و یک پرستار پزشک Candace میشل ترسو بستری آنها در واقع هرگز مورد بررسی قرار تفنگداران دریایی و تجویز کرم ها بدون هیچ دلیل دیگر از سود.

کسانی که نسخه شد و پس از آن ثبت شده توسط پزشکی Shoppe یک داروخانه در ایالت یوتا متعلق به والترز و CFK Inc., که همچنین گناه التماس کرد در این مورد.

سابق دریایی جاشوا مورگان بستری در سال گذشته به استخدام تفنگداران دریایی به توطئه و به طور آهسته از رشوه.

کنتیکت زن و شوهر بودند که به اعدام محکوم شده در سال 2019 از مراقبت های بهداشتی تقلب به حال روابط به طور مستقیم به هتیزبرگ را $400 میلیون طرح خود را از طریق معاملات غیر قانونی با استفاده داروسازی بود که در قلب تمام تقلب و توطئه است.

Kwasi Gyambibi, 42 و همسرش, دکتر Kakra Gyambibi, 39, بودند به اتهام تقلب در مراقبت های بهداشتی و دیگر جرایم در سال 2018 است.

در سال 2014 و 2015, Gyambibis در بخشی از یک طرح پیچیده برای فریب دادن دولت بیش از 1.6 میلیون دلار توسط تجویز داروهای مرکب به بيمار هرگز دیده می شود و یا درمان توسط دکتر Gyambibi.

دکتر Gyambibi خدمت از سه ماه حبس در 2019. شوهر او که محکوم به یک سال زندان در فوریه هنوز گزارش به زندان است.

در آلاباما جان Lemley صاحب یک داروخانه ترکیبات در Decatur, آلاباما, شد, محکوم به پنج سال زندان. او مجموعه برای انتشار در سپتامبر 2022.

با توجه به فدرال مقامات Lemley نیز تا به حال سهام در Medworx آفتابگردان وابسته Medworx ترکیبات متعلق به طلسم.

4 اعتراف به گناه در عین حال یکی دیگر از پرونده کلاهبرداری

در یکی دیگر مداوم مورد دو پزشک و دو پرستار التماس کرد گناه را به مراقبت های بهداشتی تقلب و اتهامات دیگر.

یکی دکتر Shahjahan سلطان محکوم شد سه شنبه به مدت چهار سال در زندان است. او دستور داده شد به بازپرداخت 7.2 میلیون دلار با دکتر سابق و co-conspirator توماس Sturdavant. حدود 4 میلیون نفر در حال حاضر بازگردانده شده است.

Sturdavant و پرستاران Freda کاوینگتن و Fallon, صفحه محکوم خواهد شد بعد از آن در ماه ژوئن و اوایل ماه جولای.

چهار با توجه به دولت انجام فعالیت های غیر قانونی در جونز و جکسون استان ها از طریق یک آرایش با باغ داروخانه در اقیانوس چشمه متعلق به اواخر کلارک لوی که با همسرش آماندا لوی کشته شد در یک تصادف ماشین در ماه اکتبر.

گران مرکب داروها را تجویز می کردند به بیمارانی که تا به حال تصویری مشاوره اما برخی از آنها هرگز مورد بررسی توسط پزشکان قبل از داروهای تجویز شد.

علاوه بر پرستاران تحریف برخی از بیماران اطلاعات پزشکی به آنها را متناسب با معیارهای سلامت خود بیمه نامه های مورد نیاز برای بازپرداخت برای مواد مخدر.

صفحه پرداخت 100 دلار در هر ارجاع بیمار. او را ملاقات بیماران بالقوه در مکان های عمومی مانند پارکینگ ها و ایستگاه های گاز و زمین های بازی عمومی به جای پزشکی ،

سلطان که بستری برای نوشتن حداقل 3,889 نسخه و Sturdavant نوشت که بیش از 1700 نسخه در 2014-15 گفت: آنها با پرداخت رشوه از باغ های داروسازی که در آن نسخه ها پر شد و آن را دریافت بازپرداخت از TRICARE و دیگر مزایای بهداشت و درمان ارائه دهندگان.

امضا preprinted نسخه فرم استفاده شد برای مرکب داروها حتی اگر هدف از داروهای مرکب هستند به خیاط آنها را به نیازهای فردی.

این تحقیقات به اقیانوس چشمه داروخانه عملیات در حال انجام است.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>