می سی سی پی پاستور تاد Tilghman می درخشد در صدا ‘

لدگر | No comments

نه یکی نه دو تا نه سه ، چهار صندلی تبدیل به نصف النهار خود تاد Tilghman در فصل 18 از “صدای” blind auditions برتر دوشنبه شب به نصف النهار استار گزارش شده است.

به عنوان اولین شرکت کننده در مرحله Tilghman wowed قضات بلیک شلتون, کلی کلارکسون, John Legend و تازه کار نیک جوناس با تفسیر خود را از Bob Seger و گلوله نقره ای گروه “ما رو Tonite.”

کلارکسون تشبیه Tilghman صدای به صدای گوشخراش از کریس استاپلتون و Kenny Rogers, Shelton اظهار نظر که او عاشق عشق و شور و محدوده. شلتون همچنین گفت که او تا به حال هاپ – “مقدس هاپ.”

Tilghman در نهایت انتخاب شلتون خود را به عنوان مربی خواهد بود و در تیم بلیک به عنوان فصل همچنان ادامه دارد.

بلوز افسانه رابرت جانسون: خانواده هنوز پرداخت هزینه های قانونی 20 سال پس از حل و فصل املاک و

“همه مربیان پس از تاسیس در زمینه موسیقی و من احساس می کردم که هر یک از آنها می تواند به من کمک کند در این راستا اما بلیک در یک سطح شخصی تر به نظر می رسید مثل من” Tilghman گفت. “او دوست دارد به شوخی و قطع کردن و این که چگونه من در زندگی من است. او فقط بیشتر شبیه به من به عنوان یک فرد.”

Tilghman توصیف تجربه رقابت در نشان دادن عنوان سورئال.

“آنها به شما بگویم پشت صحنه است که شما در حال رفتن به آن مرحله با مجموع سکوت و من خیلی عصبی بود اما زمانی که من به روی صحنه احساس کردم قابل ملاحظه ای آرام” Tilghman گفت. “اما هنگامی که روی صندلی شروع به تبدیل تمام برنامه های رفت و از پنجره به بیرون و من فقط خواند.

“من نفس عمیقی کشید و من حدس می زنم بقیه سابقه است.”

Tilghman یک 41 ساله پدر هشت گفت: تصمیم خود را به استماع آسان نبود. او کشیش سرب از سنگ بنای کلیسا در نصف النهار که در آن او بزرگ شده و به مدرسه خود را بالا یار.

“من امضا کرده اما که بود یک مدت طولانی قبل از استماع روند” Tilghman گفت. “قبل از آن زمان برای رفتن من تصمیم به رفتن بهانه بود یک درایو طولانی و ما تا به حال تعداد زیادی در جریان است.

“به جهنم همسر من, بروک به من گفت که من آن را پشیمانی اگر من رفتن نیست. با تشکر از خدا برای او و خدا را شکر من ذهن من را تغییر و تصمیم به رفتن. آن مانند یک رویا است. هر کس را نگه می دارد به من گفتن فقط آن را خیس خوردن در, اما آن سخت است برای انجام چون شما فقط نمی توانم باور کنم که شما واقعا وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>