می سی سی پی طرح شکایت دولت چین بیش از coronavirus دادستان کل می گوید

لدگر | No comments

می سی سی پی, دادستان کل لین Fitch در نظر دارد به شکایت دولت چین بیش از coronavirus همه گیر او چهارشنبه اعلام کرد.

طرح دعوی در دادگاه در نظر دارد برای برگزاری چین “مسئول مخرب و خطرناک عمل می کند که باعث مرگ, بهداشت و درمان صدمات جدی و ضرر اقتصادی از COVID-19 بحران” با توجه به انتشار اخبار از Fitch در ،

در می سی سی پی coronavirus است بیمار بیش از 4700 نفر کشته و بیش از 180. دولت شده است تحت اقامت در خانه سفارش از آوریل 3 که تعطیل کرده است بخش های زیادی از اقتصاد است.

“بیش از حد بسیاری از Mississippians رنج می برد به عنوان یک نتیجه از چین cover-up” فیچ در بیانیه ای گفت. “آنها نباید اجازه عمل با مصونیت از مجازات. Mississippians شایسته عدالت و من به دنبال خواهد شد که در دادگاه.”

در روز سه شنبه میسوری شد اولین دولت به شکایت دولت چین.

میسوری را در پرونده متهم دولت چین از پنهان جدیت COVID-19 شیوع از بقیه جهان و همه گیر بدتر از “احتکار” تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک.

اخیرا نزدیک به دو دوجین توافق قانونگذاران خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حرکت در برابر چین در دادگاه بین المللی دادگستری است. آنها می گویند چین نقض مقررات بین المللی بهداشت با سرکوب اطلاعات حیاتی در مورد شیوع بیماری و بیماری.

ایالات متحده آمریکا امروز کمک به این گزارش.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>