می سی سی پی تعقیب و گریز پلیس به سرقت رفته کباب تریلر

لدگر | No comments

کباب تریلر بازنشسته شد آتش نشان تریسی Jefferies’ امرار معاش تا زمانی که آن را به سرقت رفته بود در اوایل صبح روز چهارشنبه در هالی اسپرینگز از دست ندهید.

Jefferies ” که صاحب اسموکی گوشه BBQ دریافت تماس از یک دوست که خال خال فعالیت های مشکوک در اطراف کسب و کار خود را WREG گزارش شده است. تریلر که Jefferies فروش مواد غذایی از قلاب شد به یک دوج رم وانت و به سرقت رفته است.

پس از یک تماس به هالی اسپرینگز اداره پلیس کامیون بکسل تریلر متوقف شده در نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 22 شیب دار به ممفیس. در طول توقف است که این فرد گفته آمار هالی اسپرینگز افسر بر روی شانه با نمای جانبی آینه به عنوان او به سرعت دور. پیگیری سرقت تریلر رسیده سرعت 120 مایل در ساعت است.

نوار سنبله اعزام شدند در این بین ایالتی در شاخه زیتون از دست ندهید. لاستیک در دوج رم پهن شد. همچنین محور عقب تریلر شکسته شد در طی تعقیب و گریز که منجر به یک آتش سوزی کوچک. با وجود وضعیت خودرو و تریلر راننده ادامه داد: به ممفیس.

تعقیب به پایان رسید در Lamar خیابان و پیرسون جاده و دو مظنون دستگیر شدند. یکی از متهمان مشخص شد Nickalaus جونز, 22, از ممفیس.

جونز اتهامات عنوان شده علیه حضرت larceny, جنایت فرار تشدید حمله به یک مامور اجرای قانون و نظم انجام زمانی که او بازگشت به هالی اسپرینگز.

تماس با هارولد Gater در [email protected] یا 601-961-7368. او را دنبال کنید Facebook و توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>