می سی سی پی سیاستمداران با استفاده از یک راه گریز به جیب کمپین نقدی

لدگر | No comments

اکثر ایالت ها قوانین در برابر سیاستمداران با استفاده از آنها در مبارزات انتخاباتی از حساب شخصی piggybank. چنین کمک های مالی به معنای استفاده می شود برای هزینه های از جمله کمپین تبلیغات و رای دهندگان توسعه.

اما در می سی سی پی — تا زمانی که این پول جمع آوری شده قبل از سال 2018 — مقامات منتخب از نظر قانونی می تواند انجام آنچه آنها می خواهند با پول نقد از جمله برش خود را بررسی کنید.

بعضی از آنها بهره گرفته گریز حفره چندین هزار دلار است. و دیگران به طور بالقوه می تواند خانه را به صدها هزار یا حتی میلیون ها دلار.

تازه انتخاب دادستان کل لین Fitch پاک باقی مانده $15,351 از قدیمی کمپین حساب دو روز پس از کریسمس, دولت براده نشان می دهد. “مشمول مالیات توزیع به نامزد” شرح گفت.

پیشین نوشته. گرگ اسنودن یک رهبر جمهوریخواهان قبل از او از دست رفته خود گشتند پیشنهاد سال گذشته نقد کردن در مورد 9000 $برای خود زمانی که او به تازگی بسته مبارزات انتخاباتی خود حساب سوابق نشان می دهد.

قانونگذاران دولت تصویب اصلاحات مالی مبارزات انتخاباتی قانون در سال 2017 پس از شیپور لجر مستند چگونه مقامات صرف کمک های مالی در لباس و ماشین و آپارتمان احزاب کودکان و حتی یک $800 جفت از چکمه های کابوی. قانون کلمپ کردن در مورد چگونه کمپین پول می تواند صرف. اما پدربزرگ بند معاف نقدی مطرح شده قبل از سال 2018 تا زمانی که سیاستمداران گزارش آن به طور جداگانه.

مرتبط با: وزیر امور خارجه نامزد می گوید حریف دور قوانین مالی مبارزات انتخاباتی

بسیاری از سیاستمداران دولت هنوز هم حفظ مبالغ زیادی از این پول چند به تازگی استفاده از آن برای مقاصد که نقض 2017, اصلاحات قانون شیپور لجر بررسی وزیر امور خارجه براده یافت. دولت فدرال و اکثر کشورهای ممنوعیت استفاده از کمپین پول به دلایل شخصی و نیاز داوطلبان به اهدای بیش از حد منابع مالی به موسسه خیریه و یا سیاسی دیگر باعث می شود.

وزیر امور خارجه مایکل واتسون گفت قدیمی و جدید مالی مبارزات انتخاباتی قوانین گیج کننده هستند و او می خواهد به مرحله استفاده از پول است. این یکی از چندین شفافیت اقدامات جمهوری خواه ” و ” فشار از جمله ساختمان های بیشتر به راحتی قابل جستجو مالی مبارزات انتخاباتی پایگاه داده.

“من کاملا مطمئنم که شما در حال رفتن به نگه دارید از دیدن این سوال (از پول) اندکی” گفت: واتسون اضافه کردن قانونگذاران ممکن است بخواهید برای قرار دادن بحث ،

رژیم صهیونیستی. ریوز نگه می دارد بر روی $1.9 میلیون در پول

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز دارای بیشترین پول ذخیره شده در $1.9 میلیون نفر است. که از 5 میلیون دلار در حساب تابستان گذشته.

او را به صرف برخی از آن کمک های مالی به حزب جمهوریخواه می سی سی پی و منتقل $3.2 میلیون به اصلی او در انتخابات حساب برای کمک به پرداخت برای آگهی های تلویزیونی و دیگر هزینه های مبارزات انتخاباتی.

اما زمانی که ریوز شد در حال اجرا پایین در بودجه, در روزهای پایان مسابقه در برابر دموکرات جیم هود او انتقال نیست بیشتر پول خود را از حساب های قدیمی با وجود داشتن بیش از کافی است. به جای براده نشان می دهد او قرض داده کمپین 1.3 میلیون از پول خود را.

قبلا: آن را قانونی: نامزدها می تواند از دست دادن انتخابات اما جیب کمپین نقدی از طریق راه گریز

یک ریوز سخنگوی جواب نداد شیپور لجر سوالات در مورد فرماندار پیر کمپین حساب و وام پنج شنبه.

اما غیر معمول مانور اجازه می دهد ریوز به بازپرداخت خود را 1.3 میلیون وام با آینده کمک های مبارزات انتخاباتی در حالی که خود را پیر $1.9 میلیون کمپین حساب شده و خود را شل تر صرف قوانین — دست نخورده است. اگر او می خواست به او می تواند از نظر قانونی جیب پول در هر زمان.

هود سابق دادستان کل هنوز حدود 371,000 در قدیمی خود را در مبارزات انتخاباتی از حساب پس از از دست دادن به ریوز. او گزارش هزینه 250.000 دلار از این حساب قبل از انتخابات هر چند او نمی itemize بیشتر از آن. Unitemized هزینه ها باید کمتر از 200 دلار با توجه به قانون دولت است.

این معلوم نیست چه مبارزات انتخاباتی صرف احتمال زیاد هزاران پرداخت از حساب. سابق مشاور ارشد برای هود بازگشت نیست درخواست برای نظر.

سخنران برای هود و ریوز جواب نداد به طور مستقیم وقتی پرسیده شد که در طول تابستان اگر خود را نامزد خواهد در نظر داشتن استفاده نشده کمپین بودجه برای استفاده شخصی است. هر دو پیشنهاد این سوال نیست مربوط: آنها پیش بینی شده صرف تمام پول نقد در تبلیغات و دیگر هزینه های سیاسی قبل از انتخابات عمومی.

که اتفاق نمی افتد — هر دو نامزد برگزار شد که بر روی کمک های مالی قابل توجهی در حساب های قدیمی خود را حتی به عنوان آنها خشک خود را به آنهایی که جدید است.

مقامات صرف مبارزات انتخاباتی, نقدی, اتومبیل, پرداخت, سفر

بسیاری دیگر از قانونگذاران و مقامات دولتی هنوز هم ده ها یا صدها هزار دلار را نجات داد تا در مبارزات انتخاباتی حساب. آنها عبارتند از:

  • سناتور. والتر میشل R-Ridgeland, $494,353.
  • سناتور. دین کربی, R-مروارید $392,694.
  • تشکر. سام میمس R-McComb, $296,396.
  • Rep. Jason سفید, R-غرب $124,769.
  • بازنشسته و حمل و نقل کمیسر کیر سالن $116,677. سالن گزارش در مورد $11,000 در unitemized پرداخت از حساب به علاوه یکی دیگر از $13,000 در هزینه ها که شامل چندین پرواز.
  • سناتور. اجاق Bryan D-ایمری, $52,322. برایان حدود 10.000 دلار از حساب در ماه های اخیر تقریبا همه از آن unitemized.

برخی از سیاستمداران مورد استفاده خود کمپین نقدی در شرایط عادی هزینه های مبارزات انتخاباتی. واتسون به عنوان مثال صرف بیشتر از $188,000 در حساب قدیمی در تلویزیون تبلیغات سال گذشته است. سابق بهداشت ، باک کلارک یک جمهوری خواه که زد برای دولت خزانه دار منتقل $125,000 در حساب های قدیمی خود را به یکی جدیدتر قبل از آخرین سال های اولیه.

دیگران از جمله Fitch و اسنودن باید پرداخت خود را به برخی از پول و یا به نظر می رسد به استفاده از کمک های مالی خود را برای غیر اهداف کمپین.

اسنودن که در پاسخ به یک درخواست برای نظر استفاده می شود قدیمی خود کمپین صندوق برای پرداخت هزینه های مسکن در سیاسی کنفرانس در هونولولو به عنوان به خوبی به عنوان یک “قانون گذاری آپارتمان در جکسون.”

انتخابات اصلاحات: بعد از دولت می خواهد برای خلاص شدن از می سی سی پی است Jim Crow-عصر قانون انتخابات

Fitch در اغلب ماشین های پرداخت با استفاده از مبارزات انتخاباتی او صندوق با مجموع بیش از $11,000 به فورد اعتبار در دو سال گذشته. او همچنین گزارش داد با استفاده از کمپین بودجه به بازپرداخت خودش برای شستن ماشین و هدیه.

“به طور کلی Fitch بسیار با وجدان در مورد صرف بودجه مبارزه انتخاباتی در نامه ای از قانون که آیا آن را برای مبارزات انتخاباتی خودرو که به سیستم وارد شده ده ها هزار مایل متقاطع دولت برای دیدار با رای دهندگان و یا کمک های خیریه به جامعه گروه” کمپین مشاور مورگان بالدوین در بیانیه ای گفت:.

اصلاحات پیشنهادی به سیستم پول, سرمایه گذاری, پایگاه داده

در برخی موارد که مشخص نیست چگونه کمپین پول صرف شد.

میشل به عنوان مثال گزارش پرداخت خود را نزدیک به $3,000 بیش از چند اقساط در سال گذشته هر چند که به نظر می رسد بیا از کمپین جدید حساب. او در پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در چهار شنبه.

و بسیاری از گزارش مالی مبارزات انتخاباتی — اسکن فایلهای Pdf ارسال شده به وزیر امور خارجه وب سایت — تقریبا غیر ممکن است به خواندن. هیچ مجموعه ای از قالب که داوطلبان لازم است به استفاده از. برخی دست نوشته و دشوار است به کشف; دیگران در حال تایپ صفحات گسترده است که در خارج از فوکوس است. برخی از سیاستمداران نیست با پر کردن اطلاعات اولیه از قبیل آدرس یا دلیلی برای مبارزات انتخاباتی خود را هزینه.

واتسون گفت: او می خواهد به انجام دور با پول گریز در دولت مالی مبارزات انتخاباتی قانون تغییر است که نیاز به تایید قوه مقننه است. چنین تغییری ممکن است نیاز به سیاستمداران به هر دو ادعا می کنند پول برای خود و یا انتقال آن به یک حساب کاربری جدید. “شما می خواهم اساسا نیروی دست” رسمی, او گفت:.

وزیر امور خارجه که در زمان بیش از این کار در ماه گذشته نیز گفت: دفتر بررسی چگونه برای تبدیل دولت را منسوخ مالی مبارزات انتخاباتی پایگاه داده به یک سیستم کاربر پسند. این اجازه می دهد تا به جستجو برای یک نامزد یا یک اهدا کننده و ببینید چه مقدار از آنها دریافت کرده اند و یا اینکه در طول سال. به عنوان آن می ایستد در حال حاضر کسانی که علاقه مند به نقش پول در سیاست باید جستجو نامزد براده به صورت جداگانه.

“این مهم است که مردم بدانند که حمایت خود را از سیاستمداران” واتسون گفت.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>