می سی سی پی مرغ کارگر که درگذشت COVID-19 تحت فشار قرار دادند برای پرداخت بهتر شرایط

لدگر | No comments

نظر

Celso مندوزا صرف دو دهه گذشته از عمر خود را خاراندن را ناچیز زندگی در پردازش خط در یک مرغ گیاهی در جنگل می سی سی پی. اگر او زندگی می کردند تواضع او یک مرد محترم; یک کارگر رهبر مورد احترام بسیاری در جامعه خود را.

در مه 2, زندگی اش قطع شد و غم انگیز کوتاه توسط COVID-19. او 59 سال است.

در هفته های اخیر طیور و بسته بندی گوشت می آمد کارگران به طور فزاینده صدا زنگ به عنوان گیاهان پردازش در سراسر کشور تجربه کرده اند شیوع COVID-19. به عنوان کارگران شروع به نابود طرفداران هشدار می دهند که آنها در خصوص بالا خطر ابتلا COVID-19.

بسته بندی به هم نزدیک از پرندگان آنها کشتار در میان ثابت din ماشین آلات و کارگران مجبور به محدوده نزدیک در هر نوبت. چند دسترسی به پرداخت مرخصی استعلاجی و بسیاری نمی توانیم دست به کار هنگامی که آنها احساس ناخوشی. این شیوه در حال حاضر شرایط ایده آل برای coronavirus برای آلوده کردن تعداد زیادی از مردم به سرعت. و بسیاری مانند من دوست Celso نمی خواهد برای زنده ماندن.

به تقویت گروه کر از صدای هشدار ملت ما از آنچه که هنوز برای آمدن به صورت زنجیره غذایی کارگران و افتخار یک مرد محترم تا حد زیادی من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن بخش کوچکی از Celso مندوزا داستان.

Celso و من برای اولین بار ملاقات کرد در سال 2002 در مدت کوتاهی پس از هر یک از ما برای اولین بار وارد در می سی سی پی. دوستی ما شد و بعید است اما یکی از آسان. به عنوان یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی مشغول به تحصیل شیوه کار این صنعت من تا به حال چیزهای زیادی برای یادگیری از Celso.

او تا به حال مهاجرت از وراکروز, مکزیک به کار در مرغ گیاهی برای $6 ساعت است. در حالی که آن را با به اشتراک گذاری یک خانه با یک دوجین دیگر از روستای خود او قادر به ارسال پول برای حمایت از خانواده اش وجود دارد.

من به یاد داشته باشید نشستن در تضعیف مبل در اتاق نشیمن خانه آنها اجاره ای ما اول زمستان در جنگل. همراه پالتو و کلاه و دستکش ما خندید با هم بیش از مورد علاقه ما telenovela, “پدرو ال Escamoso,” با بهره گیری از این فرصت برای باز کردن پس از یک روز طولانی است.

سود بیش از مردم’: مرغ کارگران کارخانه بیمار هستند اما MS مقامات انکار شیوع

طبقه سراشیب پایین سمت یک دیوار شد و 2 اینچ فاصله زیر درب. یک بخاری برقی کوچک مشغول به کار اضافه کاری در وسط اتاق اما آن را کمی به نگه داشتن ما گرم است. لوله ها یخ زده شده بود به مدت سه روز مرکزی گرما نمی خواهد به نوبه خود در, و لوله کشی شد و به کمیسیون. این بود که هیچ مشکل کوچک برای یک خانواده از 13 مردانی که به کار گرفته مرغ خام برای بسیاری از ساعات بیداری هنوز صاحبخانه خود در پاسخ به ندرت در یک مد به موقع به درخواست نگهداری.

این است که زندگی بسیاری از مهاجر و طيور در سراسر ایالات متحده: کسب درآمد به مراتب کمتر از دستمزد عادلانه پرداخت فراتر از یک قیمت عادلانه برای مسکن به سختی با تراشیدن سال پس از سال. اما اگر ضرر ضعیف Celso روحیه او اجازه نداد و او همیشه مبارزه برای آنچه که او می دانست که درست بود.

زمانی که کار پیمانکار است که عرضه شده کارگران به مرغ گیاه reneged در بالا بردن آن را وعده داده بود آن دیرین کارکنان برش درآمد خود را 10 درصد Celso بود شایسته خشمگین است. در طول یک آخر هفته را سازماندهی همکاران او برای انجام یک کار توقف. زمانی که آنها وارد این کارخانه که در روز شنبه ده ها تن از مردم حاضر به وارد خطوط پردازش به کار خواستار بازگشت از دستمزد خود را.

عمل خود را مورد توجه ایالات مواد غذایی و تجاری اتحادیه کارگران و تا پایان سال کارگران در مرغ گیاهی به حال برنده قرارداد اتحادیه. علاوه بر تامین امنیت بهتر پرداخت و شرایط کاری قرارداد و متعاقب آن renegotiations به تدریج از رده خارج سوم-حزب کار پیمانکار در دسترس نباشد.

به عنوان یک نتیجه در نهایت Celso و بسیاری دیگر استخدام شده بودند به طور مستقیم توسط مرغ کارخانه, اعطای آنها سخت مبارزه اتحادیه حمایت و کمی بهبود کیفیت زندگی است.

در سال های اخیر Celso زندگی به تنهایی در یک آپارتمان یک اتاق. اگر من تا به حال نقل مکان کرد و دور من او را در سال 2014 به عنوان خوانده شده او بخش از پیش نویس کتاب مقاله در مورد سی سی پی طيور که برای او غلغلک به ارائه بازخورد. من در بر داشت یک دهه قدیمی 4×6 تصویر از ما یش تا بر روی دیوار خود را.

من در بازدید دوباره در سال 2016 به هدیه او را محاط کپی از این کتاب است. مثل همیشه او به من لطف وجود داشتن فقط در بازگشت از یک روز طولانی در محل کار. زمان ما کوتاه بود اما با ارزش.

Celso پسر دانیل که همچنین با این نسخهها کار در یک مرغ گیاه سخاوتمندانه به نام به من بگویید از خود عبور. زمانی که او رفت به آپارتمان پدر او کتاب من برخی از نامه ها و عکس. “او به شما می خواستم به دانستن” او گفت:. من او را گفتن من او را محترم Celso برای محبت سخاوت خود را قطب نمای اخلاقی و رهبری او در مورد مسائل کارگری عدالت است.

دانیل نیز به من گفت که در بیمارستان جکسون بودند Celso خود را صرف آخرین روز پر از COVID مثبت طيور. “دیدن همه این افراد” دکتر خواسته بود فصاحت زمانی که خانواده آخرین بازدید Celso, “همه آنها از مرغ گیاهان است.”

فقط روز قبل از Celso تصویب رئیس جمهور تهمت استناد دفاع تولید عمل به اطمینان حاصل شود که گیاهان باز باقی می ماند با وجود این خطر آنها در حال حاضر برای انسان کار در داخل. این به طور چشمگیری مانع از تلاش های محلی و دولتی در سطح مقامات بهداشتی به سرعت گسترش این بیماری کشنده که از هفته اول ماه مه در حال حاضر آلوده بیش از 10 ، 000 مرغ و بسته بندی گوشت می آمد کارگران و کشته شدن حداقل 45.

به دلیل همه گیر Celso خانواده نمی بزرگداشت زندگی خود را به عنوان آنها می خواهم. در عوض آنها به قرار خود قاب عکس و یک گلدان گل روی میز در حیاط خانه خود دعوت جامعه خود را برای جلوگیری از به پرداخت آخرین جهات خود را در تنهایی.

Celso آرزو بود برای بازگشت به مکزیک و خانواده اش است که انجام همه آنها می توانند به منظور بالا بردن $8,000 مورد نیاز برای ارسال به بدن خود خانه. در ضمن دانیال بیماری کلیوی بدتر شده و او به شدت نیاز به یک پیوند به زنده ماندن. اما مصمم به انجام کار درست با پدرش دانیال در حال حاضر آماده به صرف پول او را نجات داد به صورت خود به خود درمان پزشکی در Celso را بازگشت.

Celso مندوزا در زندگی اهمیت ندارد. دانیل مندوزا در زندگی مهم است. طیور و بسته بندی گوشت می آمد کارگران زندگی مهم است. و اگر ما ارزش تمام زندگی ما باید اقدام به محافظت از تمام زندگی از جمله کسانی که از اغلب سیاه و سفید و قهوه ای مردم سختکوش که در حفظ و امریکا زنجیره غذایی در حال اجرا است.

برای حمایت از Celso خانواده در طول این زمان دشوار است, لطفا در نظر دادن به دانیال پیوند و Celso را بازگشت صندوق: https://gf.me/u/xz5knt.

آنجلا Stuesse دانشیار گروه انسان شناسی و مطالعات جهانی در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل و نویسنده “خاراندن کردن زندگی: Latinos, نژاد, و کار در جنوب عمیق.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>