می سی سی پی اولیه 2020: جایی که برای رای دادن نمونه آراء مردم در انتخابات

لدگر | No comments

Mississippians سر به پای صندوق های رای سهشنبه برای انتخاب نامزدهای حزب برای رئیس جمهور و کنگره است.

انتخابات باز هستند و 7 صبح تا 7 بعد از ظهر و هر رای دهنده در خط 7 بعد از ظهر است که به عنوان یک رای. برای پیدا کردن که در آن شما بگوئید واقع شده است بازدید sos.ms.gov/pollingplace.

نمونه برگه های رای به صورت ایالتی و قانونی نامزدها در sos.ms.gov/elections-voting و یا بازدید از شهرستان خود را در انتخابات سایت.

رای دهندگان باید در حال حاضر یک شکل از دولت کارت شناسایی عکس دار در محل رای گیری مانند یک گواهینامه گذرنامه و یا نظامی ID عکس است. اگر شما ID عکس با شما, شما هنوز هم می تواند بازیگران استشهاد رای گیری, اما شما باید در حال حاضر کارت های شناسایی عکس دار در مدار محلی یا شهرداری منشی ظرف پنج روز کاری به شما رای شمارش شد.

می سی سی پی اولیه ریاست جمهوری: چه کسی انجام خواهد داد دولت به عنوان نژاد باریک به بایدن ساندرز?

سنا نژاد: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد نامزدهای دموکرات برای آمریکا

خانه مسابقات: آنچه شما نیاز به دانستن درباره می سی سی پی اولیه داوطلبان به صورت خانه در ایالات متحده

نتایج زنده: می سی سی پی نتایج اولیه: به دنبال زندگی می کنند که نتایج آمده در

می سی سی پی دموکرات ها را باید 10 نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در برگه های رای خود اما تنها سه — معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard — در رقابت باقی می ماند. بایدن و ساندرز در یک مسابقه نزدیک برای نامزدی با بایدن و نمایندگان برای ساندرز مبارزه در می سی سی پی بیش از آخر هفته خود را در مورد به رای دهندگان.

جمهوری خواهان باید سه نامزد ریاست جمهوری در انتخابات از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتظار می رود به راحتی برنده نامزدی.

بایدن بازدید: جو بایدن بازدیدکننده داشته است می سی سی پی, کلیسا, کالج: “این یک نبرد برای روح آمریکا’

ساندرز زمین: بازیگر Danny Glover باعث می شود زمین برای برنی ساندرز در می سی سی پی

در ضمن سه تا از می سی سی پی چهار خانه در ایالات متحده منطقه را ببینید رقابتی اولیه نژادها و دموکرات ها را وادار به انتخاب نامزد برای به چالش کشیدن رییس جمهوری آمریکا و سناتور. سیندی هاید-اسمیت در ماه نوامبر حکایت دارد.

دموکرات و جمهوری خواه, نمونه رای گیری آنلاین در دسترس هستند. اضافی رای گیری اطلاعات در sos.ms.gov/vote.

می سی سی پی می پیوندد شش کشورهای دیگر با مقدماتی در مارس 10, یک هفته بعد از سه شنبه. انتخابات نوامبر است. 3. اولیه انتخابات اگر لازم خواهد بود در 31 مارس است.

می سی سی پی اولیه انتخابات انجام شده توسط احزاب سیاسی. وزیر امور خارجه گفت که این امر باید ناظران در حوزه در سراسر کشور.

وزیر امور خارجه مایکل واتسون به تازگی اشاره کرد کاهش تعداد رای غیابی بازگشت به مدار کارمندان در سال 2016. او گفت: در سال 2016 حدود 20,000 درخواست شد غیابی ساخته شد در حالی که در این سال کارمندان دریافت حدود 15000 درخواست و 10,500 بازگشت شده بود توسط 3 مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>