می سی سی پی, زندان بحران: 23, 24 زندانی مرگ و میر گزارش شده از اواخر ماه دسامبر

لدگر | No comments

62 ساله اهل بیت در مرکزی می سی سی پی Correctional Facility در Rankin County درگذشت سه شنبه شب در شایستگی بهداشت مرکزی در جکسون.

می سی سی پی بخش از اصلاحات شناسایی این مرد به عنوان Grayland کاکس بود که در خدمت یک حکم شش سال با افزایش مجازات برای فروش کوکائین در Marshall County است.

می سی سی پی, زندان بحران: می سی سی پی زندانها ‘یک بمب ساعتی’ ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ که در گسل?

زندانی مرگ و میر: برای زندانیان می سی سی پی است مرگبارتر دولت از بیشتر است. این سال می تواند یک رکورد

روز چهارشنبه یکی دیگر از اهل بیت درگذشت در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman. MDOC مقامات در انتشار اخبار گفت: مرد 45.

آفتابگردان پزشکی قانونی شهرستان هدر برتون گفت: او مطلع شد از مرگ در 1:30 بعد از ظهر

زندانی که هویت بودن نکردن در انتظار اطلاع از خانواده شده بود دریافت درمان در بیمارستان زندان برای یک بیماری ترمینال.

او مرده در اطراف 1:11 بعد از ظهر توسط در-وظیفه پزشک در زندان است.

MDOC در انتشار اخبار گفت که هیچ بازی ناپاک مشکوک است در هر دو مرگ انسان. کالبد شکافی را تعیین رسمی علت و نحوه مرگ آنها.

مرگ علامت 23 و 24 خارجه زندانیان به مرگ در زندان پس Dec. 29 وقتی که یک فوران خشونت مرگبار در می سی سی پی زندانها آغاز شد و به مدت نزدیک به یک هفته تبدیل شده بود ملی به ویژه در دولت طولانی-مشکل سیستم زندان تجدید خواستار اصلاحات.

روز دوشنبه 68 ساله پاتریشیا Wilhite درگذشت در مرکز پزشکی باپتیست در جکسون. او یک زندانی در مرکزی می سی سی پی Correctional Facility در شهرستان رنکین. هیچ بازی ناپاک است مظنون در مرگ او اما علت رسمی مشخص خواهد شد یک کالبد شکافی.

زندان و خشونت کثیف شرایط زندگی باعث شد که تحقیقات دولت فدرال و دولت ها و تظاهرات از فعال گروه ها و افراد مشهور مثل Jay Z and Yo Gotti.

زمان سخت وحشیانه شرایط: سابقه Parchman زندان

می سی سی پی, زندان بحران: زندانی فرار از مرکز کار در Harrison County اما دوباره ساعت بعد

در حالی که برخی از مرگ و میر اخیر نسبت داده شده به دعوا و باند-فعالیت های مربوط به دیگران بوده است حکم خودکشی و یا از علل طبیعی.

دوشنبه:زن زندانی در خدمت زندگی می میرد در بیمارستان

تعداد مرگ و میر در دو ماه گذشته بیش از دو برابر متوسط برای MDOC. سوابق به دست آمده توسط شیپور لجر نشان می دهد که بین ژانویه 2014 تا سپتامبر سال 2019 به طور متوسط 5.5 نفر کشته شدند در حالی که در زندان در هر ماه.

نیز وجود دارد نبوده و بسیاری از این قتل و خودکشی در هر ماه حداقل از سال 2014. با توجه به MDOC سوابق اکثریت قریب به اتفاق از گذشته زندانی و میر نسبت داده شده به علل طبیعی.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>