می سی سی پی زندانها و coronavirus: ‘یک دستور غذا برای فاجعه’

لدگر | No comments

می سی سی پی مقیم همین بولاک شده است سرفه یکی از علائم شایع جدید coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 240,000 مردم در سراسر جهان و جان بیش از 10 ، 000.

اما زمانی که او را به یک دکتر برای آزمایش درخواست او رد شد توسط یک تادیبی افسر بولاک گفت: شیپور لجر.

بولاک در حال بازداشت در جبران مرکز در Hinds شهرستان اجرا شده توسط این گروه می سی سی پی از اصلاحات. در جبران مراکز کار مردم به نتیجه نهایی خود را به دادگاه دستور بدهی. در طول روز آنها بیرون رفتن و کار در کسب و کار و در شب آنها دوباره به این مراکز به خواب زندان-صادر تشک.

در طول همه گیر بولاک و دیگران در جبران مراکز مجاز نیست به بیرون رفتن و کار برای حداقل 30 روز, او گفت:. دیگر او را از کار دیگر او همچنان در بازداشت در مرکز قادر به دیدن خانواده اش و نامزد.

بولاک است که در یک اتاق با حدود 50 مردان است. آنها لازم نیست برای تمیز کردن لوازم و وجود تنها یک ماشین لباسشویی, او گفت:.

“آن را مانند یک دستور غذا برای فاجعه” گفت: شنان آلن است که مشغول به بولاک و کار در بهداشت و درمان.

گسترش coronavirus به می سی سی پی را در سیستم زندان “می تواند بدترین سناریو مورد” می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز روز شنبه گفت که او اعلام وضعیت اضطراری بیش از همه گیر.

مردم در زندان هستند به خصوص آسیب پذیر کارشناسان هشدار می دهند. بسیاری از رنج می برند از قبل موجود مشکلات بهداشتی و گاهی مربوط به طولانی مدت مواد مخدر و الکل است. آنها را نگه داشته و در محله های نزدیک. می سی سی پی زندانهای طولانی مواجه اتهامات ناکافی مراقبت های پزشکی و شرایط بد بهداشتی.

MDOC سخنگوی فضل فیشر گفت شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در سیستم زندان. او در پاسخ به چند سوال در مورد چگونه بسیاری از زندانیان تست شده اند.

در چهارشنبه MDOC منتشر شد اطلاعات بیشتر در مورد آنچه در حال انجام برای محافظت از زندانیان و کارکنان. در ضمن زندانی طرفداران حقوق تماس برای اطلاعات بیشتر اقدامات پیشگیرانه از زندان سیستم به عنوان به خوبی به عنوان زندان از جمله آزاد کردن زندانیان مسن, زنان باردار و افراد مبتلا به مسائل مربوط به سلامت است که می تواند سازش سیستم ایمنی بدن خود را. آنها همچنین اصرار زندانها زندان و بازداشتگاه به صرف شرکت برای پرداخت بازدیدکننده داشته است پزشکی تا پایان بیماری همه گیر.

“این به اندازه کافی بد (برای) مردم در جهان … حداقل ما می توانیم از آن دور’

بولاک مشغول به کار بوده است از جبران مراکز از اطراف شکرگزاری به پرداخت $4,100 دادگاه دستور بدهی مربوط به جعل اعتقاد که او محکوم به 10 سال زندان.

مردم محکوم و غیر خشونت آمیز و جنایات می توان به این مراکز که در آن آنها نیاز به رفتن به محل کار و پرداخت یک مقدار مجموعه ای از پول را قبل از آنها می توانید ترک. پول می تواند به قربانیان جنایات هزینه های دادگاه و اتاق و هیئت مدیره که در مجموع حدود 330 دلار در ماه است. یک بررسی توسط, می سی سی پی امروز نشان داد که ماگنولیا دولت تنها دولتی که در آن مردم در حال قفل شده است به طور نامحدود در حالی که کار می کنند به پرداخت دادگاه دستور بدهی.

بیشتر: مدرن و روز بدهکاران زندان ؟ می سی سی پی باعث می شود مردم برای پرداخت بدهی

او در تازه ترین کار در یک هتل مروارید قرار داده و او را در تماس با مردم بولاک نگرانی شده است می تواند در معرض coronavirus. در هتل او مواد غذایی پخته شده اتاق تمیز و تعامل با مهمانان از جمله خلبانان که پرواز از مراکز در سراسر کشور است.

می سی سی پی دیدم اول آن presumptive مورد کوروناویروس در مارس 11. در این هفته پس از تعدادی از موارد به رشد حداقل 50.

بولاک شده است مبتلا به سرفه و سردرد برای چند روز او گفت: اما گفته شد او نمی تواند آزمایش برای COVID-19. MDOC گفت: اولویت های تست برای افراد با تب و علائم تنفسی حاد بیماری است.

او گفت: MDOC ساخته شده است نه بهداشت آیتم ها و یا تمیز کردن وسایل در دسترس برای ساکنان در جبران مرکز. اگر آنها می خواهند صابون برای تصفیوی طبقه و یا پاک کردن خود را در تختخواب آنها مجبور به استفاده از مواد شوینده توزیع از ماشین لباسشویی.

“آنها گرفته نشده هر احتیاطی آنچه به حد ما را از ابتلا به هر چیزی. هیچ یک در همه,” او گفت:. “… اگر شما بگویید این افراد شما در حال مرگ آنها بگویید شما را به یک Advil.”

خود را نامزد آلن به نام شرایط داخل “وحشتناک است.”

“این به اندازه کافی بد مردم در جهان باید برای مقابله با همه چیز” او گفت:. “حداقل ما می توانید به دور از آن.

“… من به نام MDOC من سعی کردم به تماس فقط در مورد کسی که من فکر می کنم می تواند کمک کند. من حدس می زنم بدون مقدار زیادی از پول و واقعا وکیل خوب همه گیر” او گفت:.

آن را به عنوان اگر بولاک بودند در زندان به جز این زمان او نمی داند که او می تواند دریافت کنید. “او فقط در برزخ,” او گفت:.

فیشر با MDOC نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در بولاک در مورد.

طرفداران خواستار حمایت از زندانیان در طول همه گیر

های حقوق مدنی خواستار رهبران دولت برای توسعه برنامه برای جلوگیری و مدیریت گسترش COVID-19 در می سی سی پی زندانها و زندان. چندین سازمان از جمله مرکز قانون فقر جنوب آمریکا اتحادیه آزادی های مدنی ایالت می سی سی پی و می سی سی پی, زندان, اصلاحات ائتلاف با امضای نامه ای به ریوز در روز دوشنبه.

زندانی و بازداشت افراد به شدت در معرض شیوع بیماری مسری مانند COVID-19″ این نامه می گوید. “آنها قرار دارد در محله های نزدیک و اغلب در سلامت فقیر. بدون تعامل فعال کسانی که اداره مرکز آنها کوچک توانایی یادگیری مداوم در مورد بهداشت عمومی بحران و یا به لازم است اقدامات پیشگیرانه اگر آنها را مدیریت برای یادگیری از آنها است.”

در میان چیزهای دیگر, آنها خواسته برای ریوز به:

  • انتشار در خطر زندانیان از جمله افرادی که مسن هستند ضعف سيستم ايمنی و یا باردار
  • کافی بهداشت لوازم از جمله صابون ضد عفونی کننده دست بافت ها و تمیز کردن لباس های شسته شده به زندانیان و کارکنان و بازدید کنندگان
  • چشم پوشیدن از شرکت برای پرداخت بازدیدکننده داشته است پزشکی تا پایان پاندمی

یک درخواست برای نظر نبود بلافاصله توسط فرماندار ،

دولت است و نه آزاد کردن زندانیان برای همه گیر MDOC مقامات گفت. با این حال همه برنامه ریزی اهل بیت منتشر خواهد همچنان به عنوان برنامه ریزی شده.

چه MDOC انجام در پاسخ به کروناویروس?

هفته گذشته MDOC مقامات اعلام کردند ملاقات لغو شده است و در همه امکانات از جمله دولت-اجرای زندانها منطقه ای تادیبی امکانات و زندان است که زندانیان برای MDOC. وکلای هنوز اجازه دیدار با زندانیان است.

MDOC متوقف شده انتقال از زندان شهرستان است و محدود کردن نقل و انتقال بین امکانات “مگر اینکه مطلقا لازم است.”

زندانیان می تواند دو رایگان 5 دقیقه تماس یک هفته از طریق زندان’ GTL خدمات تلفن از طریق مارس 13. معاون کمیسر Jeworski Mallett گفت: نگه داشتن زندانیان در تماس با عزیزان خود می تواند “کمک به جلوگیری از فروپاشی خانواده و از بین بردن تنش در امکانات است.”

MDOC کارکنان است که نمایش هر روز برای بررسی تب MDOC می گوید. هر کسی با درجه حرارت 100.4 درجه یا بالاتر را نمی خواهد اجازه رفتن به کار می کنند.

ورود زندانیان را با پر کردن یک فرم که شامل سوال در مورد سفر اخیر از کشورها را تحت تاثیر قرار و ممکن است قرار گرفتن در معرض به هر کسی که مشکوک یا تایید COVID-19.

زندانیان که درخواست مراقبت های پزشکی را دریافت خواهد کرد و چهره به چهره توجه از کارکنان پزشکی در عرض 24 ساعت MDOC می گوید و هر کسی که با علائم حاد تنفسی دیده می شود در یک “موقع.

زندانیان که تب و سرفه و یا تجربه مشکل در تنفس را برای اولین بار آزمایش می شود برای آنفولانزا با توجه به MDOC. اگر آنها تست منفی برای آنفولانزا و سپس آنها را جدا شده در درمانگاه و تست شده برای COVID-19 تا نتایج را که می تواند 24 تا 48 ساعت است. اگر علائم شدید زندانیان بیمار ممکن است منتقل شده به بیمارستان جامعه.

اقدامات اضافی MDOC گفت آن است که مصرف عبارتند از:

  • نصب بیشتر دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه
  • تمیز کردن امکانات
  • تعلیق اهل بیت خدمه کار
  • توقف خارج از کشور سفر
  • لغو برنامه نویسی
  • لغو تصویب مرخصی برای زندانیان برای رویدادهای مانند مجالس ترحیم و بیدار

در یک بیانیه MDOC گفت آن است که “متعهد به حصول اطمینان از زندانیان حقوق, ایمنی و بهداشت در حال امن و محافظت شده در طی این فرآیند” و در ارتباط مستمر با دیگر مقامات دولتی از جمله فرمانداری و می سی سی پی وزارت بهداشت.

اطلاعات بیشتر را می توان در MDOC وب سایت.

ایالات متحده آمریکا امروز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>