می سی سی پی زندانها’ ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی به پایان می رسد چند دلار قرارداد با MDOC

لدگر | No comments

یک شرکت است که می سی سی پی بخش از اصلاحات پرداخت میلیون ها دلار هر سال برای ارائه مراقبت های بهداشتی در زندانها فسخ قرارداد خود را به عنوان زندانیان دستمزد یک نبرد قانونی علیه این شرکت و دولت است.

افسر گفت: این توقف خدمات خود را به خاطر می سی سی پی امتناع به سرمایه گذاری در زندان امکانات و نیروی انسانی است و جلوگیری از این شرکت را از انجام یک کار بهتر. می سی سی پی را مجبور به پیدا کردن شخص دیگری به ارائه مراقبت های پزشکی به زندانیان گفت: Centurion است که یک پرکار کمپین کمک کننده به رهبران دولت در سال های اخیر است.

یوزباشی را خروج برنامه ریزی شده از می سی سی پی, زندان جشن گرفته بودن به عنوان یک “پیروزی مهم” توسط Jay-Z و Yo Gotti تیم Roc است که کمک به Parchman زندانیان سو MDOC و یوزباشی بیش ادعا مراقبت های پزشکی ضعیف و کثیف و غیربهداشتی زندان. آنها واصل طرح دعوی در دادگاه در مدت کوتاهی پس از چندین زندانیان فوت در طول شورش گسترده در زندان های سراسر کشور در اواخر ماه دسامبر و اوایل ژانویه.

بیشتر: چگونه می سی سی پی, زندان, زندانی, زنده, مردن در Parchman

بیشتر: ‘ثابت خطر’: می سی سی پی Parchman زندانیان فایل 2 طرح دعوی در دادگاه با کمک Jay-Z, Yo Gotti

جکسون دادستان مارسی باغچه منجر می سی سی پی, وکیل در Parchman طرح دعوی در دادگاه گفت که او امیدوار است این شرکت تصمیم می فرستد یک پیام به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز.

“از آن زمان به سرمایه گذاری در سلامت و رفاه مردم را در زندانها” باغچه در بیانیه ای گفت. بیش از 50 نفر کشته شده اند قابل پیشگیری مرگ و میر در زندان ایالتی سیستم بیش از گذشته چند ماه او گفت:.

“ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که زندانی دریافت مداوم و صالح مراقبت های پزشکی به خصوص در حال حاضر با COVID-19 بحران است. این باید یک اولویت” باغچه گفت.

درخواست برای اظهار نظر در سمت چپ با MDOC و یوزباشی نمی شد و بلافاصله بازگشت.

$289 میلیون دلار قرارداد برای پایان دادن به در ماه اکتبر

در دادگاه براده یوزباشی گفت: آن را جلوگیری از ارائه خدمات پزشکی در ماه اکتبر.

افسر ارشد اجرایی استیون ویلر با ارسال نامه ای به جدید MDOC کمیسر Burl قابیل آگاه ساختن او از این شرکت تصمیم به فسخ قرارداد در جولای 7. این نامه در اسناد دادگاه این هفته است.

“…ما باور نمی کنیم ما بیشتر می تواند به بهبود اثربخشی ما سطح مراقبت بدون سرمایه گذاری اضافی از گروه در تادیبی نیروی انسانی و زیرساخت ها در امتداد خطوط از آنچه ما در حال حاضر توصیه می شود” در این نامه می گوید.

بیشتر: MDOC نام جدید Parchman سرپرست و موقت رهبر SMCI

ویلر نوشت که یوزباشی شده است با MDOC پس از 2015 زمانی که شرکت به ارمغان آورده بود در تحت اضطراری قرارداد. یوزباشی را کاهش داده است “غیر ضروری ER سفر” “بیش از تجویز برخی مواد مخدر” و توسعه telepsychiatry و چهره به چهره روانپزشکی برنامه های او نوشت.

می سی سی پی, بودجه سایت نشان می دهد که افسر قرارداد با دولت است و بالغ بر حدود 289 میلیون پس از 2015. در سال مالی 2019 وزارت اصلاحات پرداخت یوزباشی بیش از 52 دلار میلیون نفر است.

در دهه گذشته قانونگذاران باید قطع ده ها میلیون دلار از MDOC بودجه که طرفداران می گویند منجر به بدتر شدن زیرساخت و خطرناک understaffing در زندان است.

یوزباشی عمده کمک کننده به دولت و سیاستمداران

این شرکت شده است یکی از پرکار ترین اهدا کنندگان در می سی سی پی سیاست در سال های اخیر وزارت امور خارجه سوابق نشان می دهد

از سال 2010 Centene شرکت مادر از افسر سیاسی آن اقدام کمیته و کارکنان آن داده است و در مجموع $215,000 به ریوز’ مبارزات با توجه به پایگاه داده وارد شده توسط سی سی پی رایگان را فشار دهید. خیلی از سهم در آمد به طور مستقیم از این شرکت که همچنین کمک ده ها هزار دلار به دولت و سیاستمداران در دو سال گذشته به تنهایی از جمله $35,000 به بلندگو فیلیپ کان و 10000 $به سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Delbert Hosemann با توجه به امور مالی دولت ،

پس 2015, Centurion پرداخت لابی کلر هستر از کاپیتول منابع $294,000.

با توجه به Centurion وب سایت این شرکت در خدمت تادیبی سازمان در 12 متحده است.

شیپور لجر خبرنگار Giacomo بولونیا کمک به این داستان.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>