می سی سی پی زندانها با پاسخ به کروناویروس ترساندن: بیشتر ملاقاتها, نقل و انتقالات لغو

لدگر | No comments

به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده, Mississippi وزارت اصلاحات اعلام کرد اقدامات به منظور جلوگیری از این بیماری از آلوده کردن مردم در سیستم زندان.

بازدید کننده خواهد شد مجاز به دیدن زندانیان در بازداشت و انتقال از شهرستان زندان شده اند به حالت تعلیق MDOC را با خود بردند.

هیچ مورد از COVID-19 بیماری ناشی از coronavirus تایید شده اند در زندان, سیستم, مقامات گفت.

لغو ملاقات و در مورد همه MDOC امکانات از جمله دولت اجرا زندانها منطقه ای تادیبی امکانات و محلی شهرستان برگزار که در آن MDOC زندانیان قرار دارد به گفته سخنگوی آژانس فضل فیشر.

وکلای مدافع و “ضروری بازدید کننده” خواهد بود و مجاز به دیدن زندانیان و ملاقات مناطق خواهد بود مقادیر زمانی که آنها را ترک گفته به MDOC.

مقامات نیز متوقف شد انتقال زندانیان از زندان شهرستان به MDOC بازداشت کرده است. این آژانس همچنین محدود کردن تعدادی از زندانیان منتقل شده بین MDOC امکانات “مگر اینکه مطلقا لازم است” مقامات گفت.

اصلاحات بخش خواهد بود پس اقدامات پیشگیرانه توصیه شده توسط سی سی پی وزارت بهداشت با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری سازمان گفت.

معاون کمیسر Jeworski Mallett که مدیریت دولتی, خصوصی و منطقه ای زندان در می سی سی پی در بیانیه ای گفت: “ما اذعان هر ناراحتی که اهل بیت اعضای خانواده و دیگران ممکن است تجربه از تعلیق موقت ملاقات است. اما این اقدامات لازم را برای امنیت عمومی و حفاظت از ما زندانیان عزیزان خود و کارکنان ما است.”

می سی سی پی زندانها مدت طولانی است که گرفتار شرایط بد و اتهامات ناکافی مراقبت های پزشکی.

بیشتر: اهل بیت درگذشت Parchman آوردن تلفات به 27 در می سی سی پی, زندان

بیشتر: برای زندانیان می سی سی پی است مرگبارتر دولت از بیشتر است. این سال می تواند یک رکورد

روز جمعه هنرمند هیپ هاپ Yo Gotti به نام MDOC برای استقرار بیشتر منابع پزشکی به زندان است.

Yo Gotti در بیانیه ای گفت: “این زندانیان قرار گرفته اند به غیر انسانی سلامت و خطرات ایمنی و در حال حاضر برای مقابله با عدم قطعیت و بالقوه خرابی از coronavirus بیش از حد. ضروری است که می سی سی پی بخش از اصلاحات اجرای طرح در Parchman به ارائه منابع پزشکی لازم برای محافظت از زندانیان که ممکن است در معرض.”

بیشتر: می سی سی پی زندانها ‘یک بمب ساعتی’: ما چگونه به اینجا رسیدیم ؟ که در گسل?

تیم Roc های بشردوستانه بازوی Jay-Z و Yo Gotti شرکت است که کمک به زندانیان در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman سو MDOC مقامات شارژ که شرایط زندان را خلاف قانون اساسی.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>