می سی سی پی حاضر به انتشار حسابرسی داخلی است که باعث رفاه اختلاس رسوایی

لدگر | No comments

می سی سی پی و آژانس در مرکز عظیم اتهام اختلاس طرح امتناع از انتشار ممیزی داخلی گزارش می دهند که آن را می گوید باعث شد یک پرونده جنایی به اینکه سابق مقامات آژانس به سرقت برده رفاه پول است.

شیپور لجر درخواست یک کپی از ممیزی در فوریه. 14. وزارت خدمات انسانی یا DHS رد این درخواست در مارس 3 بدون با استناد به یک دلیل قانونی.

جنایی کیفرخواست از آژانس مدیر اجرایی سابق جان دیویس و چندین نفر دیگر شد اعلام کرد بیش از یک ماه پیش. اما مقامات آژانس باید تنها منتشر گسترده طرح چگونه ادعا تخلف کشف شد که گزارش آن را به رژیم صهیونیستی است. فیل برایانت. دولت حسابرس Shad سفید که در انجام این تحقیق دارای اعتبار برایانت به عنوان موسس.

“پیچیدگی پوشش بود به طوری که از آن می شده اند بسیار بعید است که کسی از خارج می اید تا به حال کشف این” سخنگوی وزارت امنیت داخلی دنی Blanton گفت. “آن را کرده اید تا به حال کشف شده است از داخل است.”

Blanton گفت: قبلا که حسابرسی داخلی در اوایل سال 2019 — راه اندازی شده توسط یک تازه تشکیل شده DHS دفتر بازرس کل — کلیدی که در نهایت باز سفید را بررسی و شش کیفرخواست. اما DHS در انتخابات گفت: آنها نمی توانند به اشتراک گذاری حسابرسی.

پل نلسون یکی دیگر از آژانس سخنگوی ذکر مداوم بررسی و امکان آن می تواند “سازش دادستان پرونده است.”

“ما احساس می کنیم آن را محافظت می شود اما در این روند از رفتن را از طریق حقوقی بررسی” Blanton گفت.

می سی سی پی سوابق قانون اجازه می دهد تا سازمان به خودداری “سوابق که مانع یا خطر اندازد دادستان توانایی تعقیب” جنایت, اما تنها اگر آن سوابق سرچشمه با یک سازمان اجرای قانون.

تحت قانون, یک سازمان است که با رد درخواست باید یک “خاص معافیت” به متقاضى.

شیپور لجر خواسته DHS در هفته گذشته به استناد یک بخش خاص از می سی سی پی از قانون است که مانع آنها از انتشار سوابق. آژانس است و نه انجام شده است.

سفید انجام شده طی هشت ماه تحقیق که منجر به این پرونده جنایی. شیپور لجر خواسته سفید که آیا دفتر کار خود در نظر حسابرسی داخلی انجام شده توسط DHS به یک رکورد است. او در بیانیه ای گفت دفتر او نیست وزن در سوابق عمومی مسائل است که نقش می سی سی پی, اخلاق کمیسیون.

اما او افزود: “در این مورد با توجه به مقدار نگرانی عمومی در سراسر misspending در DHS و مقدار پول درگیر من توصیه شده است که DHS به عنوان شفاف که ممکن است مگر در مواردی وجود دارد یک استثنا روشن به سوابق عمومی عمل می کنند که اعمال می شود.”

شیپور لجر نیز به خارج از Hinds شهرستان دفتر دادستان منطقه است که دست زدن به پیگرد قانونی از اختلاس مورد بپرسم که آیا این کار آگاه است از هر گونه دلیل قانونی حسابرسی داخلی باید ساخته شده است. دادستان منطقه جودی اونز نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر دوشنبه ،

گاهشمار: اشتباه گرفته می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی ؟ در اینجا یک جدول زمانی حوادث

بیشتر: می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی: آنچه که خانواده ها برای اولین بار ؟ کجا رفتن ؟

به همین دلیل است که حسابرسی داخلی مهم است ؟

DHS شروع به ریختن میلیون ها دلار در رفاه پول به یک سازمان غیر انتفاعی به نام می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش و پرورش در اوایل سال 2016. که غیر انتفاعی است که در حال حاضر در مرکز تحقیقات جنایی به اتهام اختلاس پول است. همراه با دیویس و دیگر DHS, کارمند, Latimer Smith, غیر انتفاعی, مدیر, دستیار مدیر و حسابدار نیز تحت تعقیب.

رفاه پول از یک برنامه فدرال به نام کمک های موقت به خانواده های نیازمند جریان از طریق, می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش که در آن مقامات گفته آن را به سرقت برده و با استفاده از آن برای منافع شخصی از جمله لوکس نوتوانی مبارزه با مواد مخدر به صورت سابق کشتی گیر حرفه ای.

بدون آزادی از تفتیش داخلی که مشخص نیست چگونه DHS کارکنان مشکوک شد از غیر انتفاعی آنچه را که آنها به پرچم و گزارش هر گونه سوء استفاده از پول مالیات دهندگان و اینکه آیا اتهام اختلاس طرح می تواند متوقف شده است هر چه زودتر.

Blanton است گفت: دفتر بازرس کل ایجاد شده در DHS در ماه اوت سال 2018 است. وی پیشنهاد دیگر مقامات ارشد آژانس کارمندان تا به حال کلی نگرانی در مورد چگونه پول آژانس بود که به سر برد. آنها تحت فشار قرار دادند برای دفتر آفرینش “تحت (دیویس’) بینی” و دیویس امضا کردن بر روی آن.

“من حدس می زنم او نمی دانستم چه این امر در نهایت منجر به” گفت: Blanton که کار نمی کند برای آژانس در آن زمان است.

در اوایل سال 2019 به تازگی با نام inspector general دیوید بارتون شروع به تفتیش داخلی. اما معلوم نیست دقیقا چه ممیزی در بر داشت و یا چه برخوردی بین آن راه اندازی و اواسط ماه ژوئن 2019 زمانی که دفتر والی دریافت اتهام تخلف در DHS. Blanton مشخص است به بررسی داخلی به عنوان یک زن شجاع “تلاش” با چندین ارشد کارکنان که می تواند از کار اخراج شده توسط دیویس در هر زمان. بارتون در حال حاضر معاون مدیر اجرایی با آژانس است.

ماه جولای — مدت کوتاهی پس از حسابرس را دریافت اتهامات — فرماندار اعلام کرده بود Davis گذاشت. در یک DHS عضویت در خبرنامه تحت عنوان “مبارک بازنشستگی” برایانت تشکر دیویس 28 سال از خدمات و او را به نام “یک مدافع فوق العاده ای می سی سی پی به کودکان و خانواده ها است.”

برایانت به نام کریستوفر یخ سابق FBI special agent به عنوان رهبر جدید این سازمان است. یخ به سرعت شروع به ایجاد تغییرات. آنها شامل دعوت از برخی از DHS مقامات — از جمله اسمیت که بعدها متهم به “پیدا کردن دیگر اشتغال” با توجه به Blanton.

یخ همچنین افزایش کنترل بر نحوه رفاه و پول توزیع شد. او اجرا قوی تر کمیته سیستم به بررسی پیشنهادات قبل از اعطای قرارداد برای رفاه و پول و کمک های مالی دیگر. در یک ماه نوامبر خبر آزادی او اعتبار با اجرای “متعدد کنترل و روش های برای بالا بردن سطح شفافیت و دید در آژانس است.”

یخ که استعفا داد و در اوایل سال جاری زمانی که رژیم صهیونیستی. تیت ریوز در زمان کار نمی پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>