می سی سی پی در کنگره Bennie Thompson, طرفداران فشار یخ برای آزادی بازداشت شدگان مهاجرت

لدگر | No comments

یک سی سی پی در کنگره و مهاجر طرفداران حقوق در حال تشدید فشار برای مهاجرت و گمرک برای آزادی بازداشت شدگان به طوری که آنها می تواند در انتظار دادگاه خود خرما از خانه در طول رشد coronavirus بیماری همه گیر.

برای هفته طرفداران شده اند صدایی زنگ در خطرات coronavirus شمار به مردم برگزار می شود در بازداشتگاه است که آنها می گویند اغلب به سر می برند و عدم مراقبت های پزشکی کافی.

بیشتر: می سی سی پی به این مهاجران مستند نشده تهدید coronavirus است “بسیار زشت’

به عنوان روز پنج شش نفر در, یخ بازداشت آزمایش مثبت برای COVID-19 در نیوجرسی آریزونا و با توجه به وب سایت آژانس. چهل و نه یخ کارکنان باید آزمایش مثبت برای این بیماری از جمله پنج که در بازداشتگاه.

در پاسخ به همه گیر یخ به حالت تعلیق در ملاقات با خانواده در تمام مراکز بازداشت و جدید بازداشت شدگان در حال حاضر در حال نمایش برای COVID-19 علائم مانند تب و سرفه است.

خانه امنیت رئیس Bennie تامپسون می سی سی پی است خواستار مهاجرت و گمرک برای افزایش جایگزین به بازداشت.

“روشن است که یخ بازداشتگاه از جمله محلی و بخش خصوصی قرارداد امکانات قادر به درستی دنبال CDC استانداردهای تعیین شده برای مبارزه با گسترش این کروناویروس گفت:” یک بیانیه منتشر شده توسط تامپسون و دموکرات نیویورک در کنگره کاتلین برنج که ریاست کمیته فرعی امنیت مرزی تسهیل و عملیات. “بدون اقدام این امکانات به ناچار تبدیل به پرورش زمینه را برای ویروس.”

“یخ باید انجام بخشی خود را برای حفاظت از نیروی کار مهاجران و جوامع ما در طول این مشکل زمان” بیانیه مشترک گفت.

طرح دعوی در دادگاه فدرال ظ روز شنبه در برابر یخ مراکز بازداشت در می سی سی پی, لوئیزیانا و آلاباما درخواست آزادی فوری 17 تن از بازداشت شدگان که سن و شرایط پزشکی را به ویژه آسیب پذیر به ویروس.

طرح دعوی در دادگاه می گوید بازداشتگاه لازم نیست 24 ساعته مراقبت های پزشکی در محل با پزشکان و یا توانایی برای جدا کردن افراد بیمار با فشار منفی جداسازی واحد است.

پنج نفر از 17 شاکیان برگزار شد در Adams County مرکز تادیبی در می سی سی پی با توجه به طرح دعوی در دادگاه. آنها عبارتند از:

  • Arnaldo الکسیس Mujica Rangle, 63, از ونزوئلا دچار دیابت و فشار خون و کلسترول بالا از دست دادن بینایی و درد مزمن است.
  • Viankis ماریا Yanes Pardillo, 59, از کوبا از صرع رنج می برد.
  • Leyanis تمیو Espinoza, 46, از کوبا دچار دیابت و فشار خون مزمن کليه مسائل و سوء تغذیه.
  • خوزه روبن لیره آریاس, 46, ونزوئلا رنج می برد از بیماری دیابت و فشار خون بالا.
  • Edilia Del Carmen, مارتینز, 53, از ال سالوادور رنج می برد از بیماری دیابت و کلیه مسائل و درد زانو.

در Adams County بازداشتگاه وجود دارد هیچ فضای اجتماعی فاصله و افراد بیمار هستند و به ندرت اگر هرگز جدا, طرح دعوی در دادگاه مدعی. خوابگاه در حال تمیز یک بار در روز و افراد در بازداشت گاهی اوقات لازم نیست به اندازه کافی صابون برای شستن دست های خود را. مواد غذایی است که با توجه به بازداشت شدگان در صفحات کثیف و ظروف و آب تمیز نیست با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

بازداشت شدگان شکایت کرده اند ناکافی مراقبت های پزشکی و درمان فقیر در Adams County بازداشتگاه و دیگر یخ امکانات در سراسر کشور است.

CoreCivic سخنگوی آماندا Gilchrist گفت: در یک ایمیل “CoreCivic سخت در تلاش است برای محافظت از کارکنان آن سپرده به مراقبت از ما و جوامع ما در طول COVID-19 بیماری همه گیر.”

CoreCivic خصوصی زندان اپراتور اجرا می شود که Adams County بازداشتگاه و سایر امکانات در سراسر کشور است.

در میان چیزهای دیگر CoreCivic شناسایی بازداشت شدگان در معرض خطر آلوده شدن با COVID-19 جداسازی آنها را به عنوان مورد نیاز و همکاری با ادارات بهداشت برای انجام آزمایش Gilchrist گفت.

همه کارکنان در حال نمایش به صورت بالقوه coronavirus قرار گرفتن در معرض و علائم پس از ورود به بازداشت امکانات Gilchrist گفت. کارکنان نیز زیر CDC توصیه هایی برای تمیز کردن و ضد عفونی کننده سطوح و تجهیزات. زندانیان در حال گفت به شستن دست های خود را به طور منظم و اجتناب از دست زدن به چهره خود را و به سرفه یا عطسه به آستین و یا بافت, او گفت:.

یخ بازداشت است “بی پروا به خطر انداختن زندگی” Sirine Shebaya, مدیر اجرایی, ملی, مهاجرت, پروژه ملی وکلا Gruild در بیانیه ای گفت در مورد طرح دعوی در دادگاه.

“یخ به طور کامل آگاه از خطرات درگیر در بازداشت افراد به خصوص کسانی که در حال پزشکی آسیب پذیر و یا چه کسی قرار دارد در امکانات است که دارای سابقه طولانی در شرایط بد. ادامه بازداشت می درخشد روشن نور در سیستم پف کرده از جرم حبس که ما مقامات اداره مهاجرت در ادامه به نگه داشتن بر روی حتی در صورت از بهداشت عمومی اورژانس” Shebaya گفت.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>