می سی سی پی هرزه پاک سوء استفاده نخواهد بود اخراج

لدگر | No comments

GULFPORT — عضو مجلس نمایندگان می سی سی پی ندارد و قدرت به اخراج یکی از همکاران خود که پیدا شد گناه نیست در یک سو مورد در سال گذشته جمهوری خواه مجلس گفته یک روزنامه.

سخنران فیلیپ کان که یک وکیل گفت: خورشید هرالد او صحبت کردیم و به یک تیم حقوقی در مورد جمهوری خواه در کنگره داگ مک لئود از Lucedale.

خانه کمیته اخلاق تنها می تواند توصیه می کنند که مجلس را اقدام علیه یک نماینده است که اگر شخص نقض یک خانه حکومت می سی سی پی قانون اساسی یا قانون دولت, او گفت:.

“او نمی نقض قوانین خانه,” کان گفت: McLeod. “هیچ چیز وجود دارد در قانون اساسی او تجاوز به طوری که تنها برگ گزینه سوم است که تخطی از قانون است که آنچه که او متهم شده بود.”

اولین گزارش: ایالتی می سی سی پی در کنگره داگلاس مک لئود متهم مشت زدن, خانگی, همسرم, سکس

در ماه آگوست جورج شهرستان دیوان عدالت قاضی در بر داشت McLeod نه به جرم تخطی از قانون خشونت خانگی شارژ بعد از McLeod همسر شهادت از طرف او. مک لئود متهم شده بود از مهر همسر خود را در صورت از آنجا که او نمی undress به سرعت به اندازه کافی زمانی که او می خواست به داشتن رابطه جنسی.

خورشید هرالد سایت در روز پنج شنبه منتشر شده صوتی از 911 تماس و تصویری از بدن دوربین از یک افسر اجرای قانون که در پاسخ به McLeods خانه در مارس 19.

در یک تماس Magen مریل, یک دوست از McLeod همسر میشل گفت: dispatcher که داگ مک لئود به حال پانچ همسر خود را در صورت و بینی خونریزی بود.

مرتبط با: می سی سی پی قانونگذار McLeod توان از دفتر اگر او پانچ در مستی خشم?

“او ناجور, مست,” مریل گفت. مریل گفت: “لطفا عجله” پنج بار در طول تماس.

در طول یک روز محاکمه میشل مک لئود شهادت داد که مصرف کمتر از دو تمبلرس از شراب مخلوط کردن آنها با تجویز قدرت مسکن. او گفت: داگ مک لئود بود “در حالت هذیان” هنگامی که یکی از اندام خود را “احتمالا در بازوی خود را” ضربه به صورت او.

خورشید هرالد گزارش داد که داگ مک لئود پاسخ نمی دهند به چندین تلاش برای رسیدن به او به تازگی برای نظر. آسوشیتد پرس نیز در سمت چپ دو تلفن پیام برای او جمعه و او بلافاصله پاسخ.

داگ مک لئود زد unopposed در ماه نوامبر برای سومین دوره در خانه. دستگیری او اتفاق افتاد بیش از دو ماه پس از انتخابات مقدماتی مهلت. کان علنا به نام مک لئود به استعفا.

ادامه مطلب: می سی سی پی, نماینده مجلس داگلاس مک لئود در بر داشت گناه نیست خشونت خانگی

“کل این قسمت بود انعکاس بد در او و خانواده و در ظرفیت خود را به عنوان یک قانونگذار و منعکس کننده بر کل ایالت می سی سی پی” کان گفت.

اکثر قانون گذاران اختصاص داده شده به خدمت در کمیته های مختلف. کان را به خود اختصاص داده McLeod تنها به یک کمیته این چهار سال مدت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>