می سی سی پی گزارش 1 مورد coronavirus

لدگر | No comments

می سی سی پی در بخش بهداشت و درمان گزارش یکشنبه شب دولت اولین مورد از coronavirus یک فارست County مرد است که به تازگی از سفر به فلوریدا.

نهایی تایید خواهد آمد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مقامات دولتی گفت: در انتشار اخبار.

“ما آگاه هستند از انتشار توسط وزارت بهداشت (در مورد presumptive مورد کوروناویروس در شهرستان فارست) گفت:” فارست شهرستان اضطراری مدیریت مدیر گلن مور. “ما کار کرده اند با ما جامعه پزشکی و ما محلی و ایالتی مقامات به آماده شدن برای پتانسیل اثرات و برنامه های مربوط به کروناویروس در صورتی که مورد تایید شد.

“در حال حاضر است که آن را با ما در ادامه کار در سازمان های مختلف برای اطمینان از ساکنان شهرستان فارست که اطلاعات آنها نیاز به نگه داشتن خانواده خود را سالم و امن است.”

مور هتیزبرگ شهردار توبی بارکر و فارست شهرستان سرپرست دیوید هوگان شده اند در مذاکرات در مورد چگونه به حرکت رو به جلو در حال حاضر که یک مورد گزارش شده که مقامات گفت: در تماس تلفنی شنبه شب.

پس از تایید توسط بهداشت عمومی آزمایشگاهی بیمار به طور داوطلبانه جدا شده خود را در صفحه اصلی برای جلوگیری از این انتقال به دیگران است. بیمار نبود در بیمارستان بستری است.

دولت در بخش بهداشت و درمان در حال انجام تحقیقات بیشتر به منظور محدود کردن گسترش ویروس از این مورد است.

می سی سی پی بود و یکی از تنها 12 متحده که در آن ویروس تا به حال پخش نشده تا به حال. در روزهای اخیر کشورهای همسایه از تنسی و لوئیزیانا تایید چند مورد.

کروناویروس در می سی سی پی: آنچه شما باید بدانید

هتیزبرگ و coronavirus: آنچه شما باید بدانید

فارست به طور کلی مقامات بیمارستان با صدور بیانیه ای جمعه شب در مورد دولت می شود.

“(فارست عمومی), مدیریت, رهبری و اعضای تیم سیستم گسترده و فارست شهرستان هیئت ناظران شده است ارزیابی تامین تجهیزات و موجودی و نیاز به خدمات مانند خانه بهداشت و خانه های پرستاری بررسی امکان کنترل دسترسی برنامه ها و بسیاری دیگر از حالات ممکن است” در بیانیه ای گفت:.

“برنامه ریزی و آمادگی شده است یک اولویت است. (این) اجرایی شده است به طور مداوم ملاقات با اشخاص برای آماده سازی از جمله دولت و شهرستان و مسئولان شهرستان و سازمان های محلی.”

بیمارستان همراه با مقامات دولت محلی خواهد شد برگزاری یک کنفرانس خبری پنج شنبه به ارائه اطلاعات بیشتر, مقامات گفت.

شهر هتیزبرگ راه اندازی یک وب سایت برای ساکنان برای دریافت اطلاعات در مورد کوروناویروس: http://www.hattiesburgms.com/coronavirus/. این سایت دارای یک لیست از منابع و جزئیات دیگر در مورد ویروس.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز از وضعیت آگاه است و باقی می ماند در تماس نزدیک با دولت افسر بهداشت برای همه عناصر COVID-19 پاسخ وزارت بهداشت گفت: در انتشار اخبار.

فرماندار در مارس 4 امضا فرمان اجرایی برای ایجاد یک کمیته برای رسیدگی به این دولت برنامه ریزی و پاسخ.

“ما در حال اقدام در حال حاضر پیش از هر گونه موارد تایید شده به مطمئن شوید که ما در حال آماده برای هر گونه بالقوه سناریو” ریوز در آن زمان گفت.

مقامات دولتی همراه با بیمارستان ها و مدارس و نهادهای دیگر است و باید مراحل را به آماده شود برای زمانی که coronavirus زده می سی سی پی. برخی را محدود به برنامه های سفر دیگران را لغو وقایع است.

افراد نیز تهیه شده است برای coronavirus با خرید توصیه می شود منابع ترک کمبود در بسیاری از فروشگاه های.

شهرستان, بهداشت, مدیر, مرز, Shelby County Tennessee گفت: یک بیمار تایید کرد که این ویروس تا به حال “تماس نزدیک” با 70 نفر از جمله می سی سی پی ساکنان.

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت روز دوشنبه هشدار داد افراد مسن در شمال می سی سی پی که مرزهای شلبی کانتی در معرض خطر بودند.

SWAC مسابقات بسکتبال بسته به عموم مردم

جنوب غربی کنفرانس ورزشی مردان و زنان مسابقات بسکتبال ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 13 تا 14 مارس ، تنها ضروری کارکنان و محدود خانواده حضور مجاز خواهد بود.

این SWAC مردان و زنان مسابقات بسکتبال خواهد بود بسته به عموم است.

Ole Miss می سی سی پی, دولت, رویدادهای ورزشی, برگزار خواهد شد بدون طرفداران

کنفرانس جنوب شرقی اعلام کرد: در چهارشنبه شب که همه در دانشگاه, رویدادهای ورزشی بین مارس 13 و حداقل مارس 30 برگزار خواهد شد با طرفداران در حضور.

SEC در پاسخ به نگرانی ها در مورد گسترش COVID-19 بهتر به عنوان شناخته شده coronavirus. در علاوه بر این به در دانشگاه محدودیت SEC نمی خواهد اجازه می دهد طرفداران به هر بازی باقی مانده از این هفته SEC مردان, مسابقات بسکتبال. تنها ضروری کارکنان انتخاب اعضای خانواده و credentialed رسانه ها اجازه خواهد داشت برای حضور در بازی در مسابقات SEC که اجرا می شود از طریق پنج شنبه.

می سی سی پی امور خارجه برنامه ریزی شده است به بازی در ثانیه آغاز مسابقات در روز جمعه.

می سی سی پی امور خارجه ممکن است از رفتن به کلاس های آنلاین

دانشگاه ایالتی می سی سی پی است به شدت تشویق اعضای هیات علمی به آماده شدن برای تدریس به دانش آموزان از طریق دوره های آنلاین در روزهای آینده به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور است.

این دانشگاه منتشر شد در بیانیه شنبه شب آن است که ارزیابی یک حرکت به سمت آموزش آنلاین. علاوه بر امکان حرکت در کلاس های آنلاین دانشگاه نیز لغو تمام مسافرت های بین المللی از جمله تحصیل در خارج از کشور برنامه هایی برای محدود کردن خطر گسترش ویروس.

برخی از MS مجامع عمومی لغو شد

چندین سازمان وابسته و بلند مدت در حال اجرا سنت شاليزار رژه در جکسون گفت: جمعه تاریخی رژه لغو خواهد شد در این سال به دلیل ترس بیش از coronavirus.

لغو علائم اولین بار در 37 سال هال سنت شاليزار رژه و جشنواره برگزار خواهد شد. آن برنامه ریزی شده بود برای مارس 28.

بیشتر: Jackson رژه سنت پاتریک لغو بیش از coronavirus نگرانی

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز را انتشار اطلاعات بیشتر و دستورالعمل به Mississippians در ساعت 11 صبح در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه.

این است که در حال توسعه و به روز خواهد شد.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>