می سی سی پی گزارش اولین نیل غربی مورد 2020

لدگر | No comments

می سی سی پی وزارت بهداشت گزارش کرده است اولین انسانی مورد ویروس نیل غربی از سال در دولت است. آن را در گرینویل کانتی بخش گفت: در انتشار اخبار جمعه.

در سال 2019 می سی سی پی به حال در مجموع از 15 ویروس نیل غربی موارد و بدون مرگ و میر. یازده شهرستانهای موارد گزارش شده در سال گذشته است. وجود دارد هیچ مرگ و میر در سال 2018 است.

“این یک یادآوری است که حتی اگر ما در میان مداوم انتقال COVID-19 West Nile virus رفته است و نه دور” MSDH دولت اپیدمیولوژی دکتر پل بایرز گفت: در انتشار اخبار. “ما در حال نزدیک شدن به این زمان از سال زمانی که WNV است که بیشترین فعالیت را در می سی سی پی پس از آن مهم است برای محافظت از خودتان را.”

‘وحشت’: به عنوان coronavirus موارد خروش در می سی سی پی, پزشکان ارائه وخیم دیدگاه

بایرز گفت: در حالی که اکثر افراد آلوده بازیابی و بدون هر گونه مشکلات طولانی مدت برخی از توسعه بیشتر عفونت های شدید است که می تواند منجر به بروز عوارض و حتی مرگ و به خصوص در کسانی که بیش از 50 سال سن داشتند.

علائم ویروس نیل غربی عفونت اغلب خفیف است و ممکن است شامل تب و سردرد, تهوع, استفراغ, راش, ضعف عضلانی و یا گره های لنفاوی متورم. در تعداد کمی از موارد عفونت می تواند منجر به مننژیت یا آنسفالیت که می تواند منجر به فلج کما و احتمالا مرگ است.

این MSDH نشان می دهد زیر اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود و خانواده خود را از پشه بیماری های منتقله از:

  • استفاده از مواد دافع پشه با سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام عنصر مانند DEET در حالی که شما در خارج از منزل.
  • حذف تمام منابع آب ایستاده در اطراف خانه و حیاط را برای جلوگیری از پشه و پرورش است.
  • بپوشید بلند, لباس برای پوشش دستها و پاها زمانی که خارج از منزل.
  • جلوگیری از مناطقی که پشه ها شایع هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پشه بیماری های منتقله از بازدید از MSDH سایت.

تماس با بادامک Bonelli در [email protected] او در توییتر دنبال کنید @cambonelli.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>