می سی سی پی خرده فروشان و مصرف آن روز به روز در میان coronavirus همه گیر

لدگر | No comments

در Jackson, مترو, صاحبان کسب و کار می گویند هیچ طرح روشن برای چه خرده فروشی به نظر می رسد در آینده است. آنها تطبیق روز به روز.

اکثر خرده فروشان می سی سی پی شد و مجبور به بستن در ماه مارس پس از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز صادر ایالت پناهگاه در محل سفارش. برخی از اقتباس و روشن به فروش آنلاین, اما هنوز هم شاهد از دست دادن خالص. دیگران که نمی شد به عنوان تکنولوژی زرنگ و دانا رنج می برد و همچنین به دلیل کسب و کار خود را اساسا توقیف.

‘هدف اصلی ما این است که به هر کس نگه داشتن امن و جلوگیری از گسترش.’

فلفل و آلن کارتر باز هوس کوکی در رنسانس در ریجلند در اوایل ماه نوامبر است. این فروشگاه حق رای دادن است که برای اولین بار در می سی سی پی و به سرعت تبدیل به یک نقطه محبوب در مرکز خرید. اما پس از آن coronavirus رسید.

فروشگاه باقی مانده باز در مارس — این آبشار در رستوران رده — اما نقل مکان کرد و تنها به منظقه وانت. اگر چه رستوران ها اجازه داده شد برای باز کردن در می سی سی پی در مارس 7, تلون مزاج کوکی باقی مانده محدود به منظقه.

“هدف اصلی ما این است که به هر کس نگه داشتن امن و برای جلوگیری از گسترش” او گفت:. “این است که روزانه یک ارزیابی از ‘OK چه کنیم ؟ ما همه در قلمرو ناشناخته است.”

هنگامی که هوس شیرینی می کند و اجازه می دهد مشتریان در داخل — تنها پس از آنها تاسیس یک راه برای مردم را به یک فاصله امن از هم جدا — آن را هنوز هم ارائه منظقه برای کسانی که به جای محدود کردن تماس خود را با مردم است.

“ما می خواهیم مردم را به احساس امنیت و چه به معنی امن است که برای فردی است که شخصی به آنها” کارتر گفت.

‘این است که در مجموع تغییر در روزانه ،

بسیاری از خرده فروشان ملی در رنسانس بسته باقی می ماند اما برخی از خانواده متعلق به کسب و کار مانند میدان سرخ Clothing Co. و لی مایکل خوب زرگران درب را باز کرده اند.

“مهم ترین چیز این است که ایمنی کارکنان و مشتریان گفت:” چاد برگ جمهور از لی Michaels جواهرات زیبا. “این یک محیط متفاوت امروز از آن شش یا هشت ماه پیش زمانی که ما بسته فروشگاه های ما.”

لوئیزیانا-بر اساس شرکت طلا و جواهر فروشگاه دارای مکان در سه متحده است. الزامات ایمنی توسط دولت متفاوت است اما این شرکت اجرا کرده است دقیق اقدامات ایمنی در هر محل برگ گفت.

مشتریان باید خود را متوسط گرفته شده زمانی که آنها در راه رفتن و در حال ارائه و دستکش و ماسک و ضد عفونی کننده از یک ایستگاه در درب جلو. دیگر اقدامات احتیاطی گرفته شده است به عنوان به خوبی.

“این است که کل یک شیفت در, روزانه, روند,” او گفت:. “به عنوان یک کسب و کار, ما به دنبال به دولت های محلی و فدرال راهنمایی از آنجا که ما نمی هر گونه پاسخ. ما از آنها پیروی میکردند ما قدم اهسته.”

مربع قرمز دارای ظرفیت محدود برای پنج نفر در یک زمان از جمله کارکنان گفت: شرکت صاحب Aleida Silguero.

فروشگاه درخواست مشتریان که احساس بیمار به ماندن در خانه به طور منظم پاک کردن چوب لباسی و hitouch مناطق مانند اتاق پانسمان, شمارنده کارت اعتباری و ماشین آلات. فروشگاه امید را به همه کارکنان و برگشت در هفته آینده است اما همچنین به دنبال به دولت دستورالعمل قبل از وارد شدن به یک “طبیعی است.”

“از آنجا که از وضعیت ما که یک کسب و کار کوچک ما نمی تواند حفظ آنلاین برای همیشه به خاطر ما ندارد, فیزیکی, فروشگاه آنلاین” Silguero گفت. “برای یک کسب و کار کوچک آن را به یک مبارزه است. آجر و ملات مبارزه است. آنلاین بسیار قوی است و هنگامی که شما یک کسب و کار کوچک آن را دشوار است به رقابت می خواهم که با رقبا است.”

بسیاری هنوز هم مطمئن نیستید از آنچه که در آینده نگه می دارد

در بازار عتیقه جنوبی مدیر بابی McGarrh گفت: خرده فروشی چشم انداز است “بنابراین غیر قابل پیش بینی” در حال حاضر. با 14,000 فوت مربع ساختمان آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن چراغ. چند روز است که به معنی بسته شدن زود هنگام وجود ندارد هر یک از مشتریان.

آنها پاک کردن شمارنده پس از هر معامله که در آن آنها “چهار یا پنج پا” دور از مشتریان و رول متصل درب گاراژ به اجازه دهید هوای تازه در. کارکنان نیست با پوشیدن ماسک و آنها نمی نیاز مشتریان به آنها را می پوشند یا نه.

“هر آنچه که باعث می شود شما احساس راحت و مسئولیت است که بر روی آنها” او گفت:. “ما فقط نوع احساس آن را چگونه به آن رسیدگی و انجام آنچه که بهترین برای همه مشتریان.”

فروشگاه شده و در کسب و کار برای 31 سال و McGarrh قول آنها در حال بسته شدن است. اما او نمی داند چه آینده نگه می دارد.

“برخی از کسب و کار باید فقط به حال به نزدیک و ما نمی خواهیم مشتریان ما را به فکر می کنم ما در حال رفتن به عقب در هر راه. ما در حال رفتن به آن را ما بهترین شات.”

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

چه انتظار

  • چند رسانه های خرده فروشی ممکن است بپرسید دمای بدن خود را هنگامی که شما راه رفتن در. اگر شما یک تب شما خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل به دور.
  • در حالی که می سی سی پی ندارد ایالت دستور نیاز مراجعان به پوشیدن یک ماسک و دستکش و برخی از فروشگاه ها در حال ساخت آنها را یک نیاز برای ورود. این موارد ممکن است یا ممکن است در دسترس در فروشگاه اگر ممکن است خود را به ارمغان بیاورد.
  • در هنگام خرید, فروشگاه, ممکن است در محل مجموعه شیوه های اجتماعی فاصله. آگاه باشید شما ممکن است خواسته شود به پایه 6 فوت جدا از دیگران خریداران و یا ذخیره کارکنان یا ممکن است اجازه دهید در داخل در همه تا فروشگاه در امن ظرفیت.
  • فروشگاه ها ممکن است عامل با ساعت کوتاه تر و کوچکتر کارکنان. اگر ممکن است تماس های آینده قبل از جسارت کردن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>