می سی سی پی شدید آب و هوا: آنچه ما در مورد پنج شنبه طوفان

لدگر | No comments

می سی سی پی بود حلیم با دور دیگری از آب و هوایی شدید جمعه شب و شنبه صبح فقط دو روز پس از گردباد زده جنوب می سی سی پی کشته شدن یک و باعث آسیب به ده ها تن از ساختمان های.

دولت هنوز از وضعیتی وخیم از عید پاک یکشنبه طوفان سیستم آورده است که بیش از یک دوجین گردباد کشته شدن 14 نفر و ایجاد بیش از 10 میلیون دلار خسارت است.

در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد طوفان مارس 22-23:

وجود هر گونه گردباد?

آغاز چهار شنبه, رعد و برق شکل گرفته در سراسر آسیای مرکزی می سی سی پی آوردن تگرگ و جاری شدن سیل.

آب و هوایی شدید می سی سی پی: 4 ممکن است, گردباد, قطع درختان, قطع برق, سیل

یکی دیگر از سیستم با دور دیگری از طوفان برداشت بعد در شب با دو گردباد گزارش شده است. یک گردباد کشف شد در رادار در نزدیکی آدامز و فرانکلین شهرستان در آورده طولانی-آهنگ تلفن همراه از تگزاس است که پاره پاره از طریق لوئیزیانا آن را به عنوان نزدیک جنوب غربی می سی سی پی, قبل از نیمه شب. دیگر رخ داده در شهرستان رنکین در حومه استان ،

اوایل روز شنبه یک گردباد تایید شد در Pike County, قابل توجه مککمب منطقه است. ممکن است یکی دیگر از گردباد ممکن است لمس کردن در شهرستان جونز در نزدیکی Sandersville و Shady Grove.

طوفان خروشان در طول ساعات اولیه صبح قبل از آنها شکست از هم جدا به عنوان روز پدیدار شد.

چه چیز دیگری اتفاق افتاده است ؟

گزارش های متعدد از قطع درختان و خطوط برق گزارش شده است و جاری شدن سیل در مناطق به خصوص در Hinds و شهرستان Rankin.

بود کسی کشته و یا مجروح در گردباد?

از ساعت 8 صبح روز شنبه شده اند وجود دارد هیچ گزارشی از مرگ یا جراحات ناشی از طوفان.

چگونه می توانم گزارش آسیب به خانه من و یا سایر اموال ؟

اگر خانه یا ملک خود را آسیب دیده بود در مارس 19 شدید آب و هوا می توان آن را به صورت مستند از طریق MEMA خود ابزار گزارش: msema.org/contact/crisistrackcsr.

ما با انجام شديد آب و هوا ؟

هیچ. وجود دارد افزایش خطر شدید و رعد و برق و اندکی خطر بیش از حد بارش باران در بخشهایی از جنوب شرق و شرق سواحل خلیج فارس در طول پنج شنبه, خدمات ملی آب و هوا گزارش شده است.

“فعال وجود دارد آب و هوا در سراسر بخش از پایین دره می سی سی پی و سراسر جنوب شرقی روز پنج شنبه” NWS گفت. “طوفان سیستم مسئول این فعالیت خواهد شد هل دادن به سمت شرق در سراسر این مناطق حمایت از بالقوه به صورت گسترده در مناطق باران های سنگین جاری شدن سیل شدید و رعد و برق.”

دیگر طوفان-اخبار مرتبط

به عنوان آب و هوایی شدید همچنان به حرکت از طریق جنوب حداقل شش نفر در اوکلاهما و تگزاس و لوئیزیانا از جمله یک کارگر کارخانه در اوکلاهما که پیدا شد یک چهارم مایل دور پس از آشکار گردباد زده خود را در محل کار و به شدت آسیب دیده این شهر در نزدیکی آسوشیتد پرس گزارش داد.

طوفان در لوئیزیانا: سیل مربوط به مرگ گزارش شده در منسفیلد دسوتو کلانتر تایید

بیش از 100 ، 000 مشتریان از تگزاس به می سی سی پی بدون قدرت بودند روز شنبه با توجه به poweroutage.ما که آهنگ های سودمند ،

در می سی سی پی به تنهایی نزدیک به 55,000 مشتریان بدون قدرت بودند که از 8:15 صبح روز شنبه.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>