می سی سی پی پناهگاه باز تحت تهدید طوفان شدید

لدگر | No comments

یک هفته پس از عید پاک یکشنبه گردباد مرگبار در نوردید می سی سی پی امور خارجه تحت شدید آب و هوا تهدید دوباره. با توجه به خدمات ملی آب و هوا, ده ها تن از می سی سی پی شهرستانهای تحت تهدید تا 12 صبح روز دوشنبه تهدید اصلی انتظار می رود بین 1 بعد از ظهر و 8 p. m.

در تهیه چند شهرستان در حال باز کردن پناهگاه طوفان.

می سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس خواسته است کسانی که رفتن به یک پناهگاه برای “پوشیدن, ماسک, سربند یا روسری در اطراف بینی و دهان خود را.” به یاد داشته باشید به یک صندلی اگر ممکن است همراه با داروها تنقلات و اقلام برای نگه داشتن بچه ها سرگرم است.

در اینجا یک لیست از پناهگاه:

Rankin County

651 مارکت جاده برندن

کسانی که رفتن به پناهگاه مورد نیاز خواهد بود برای ضد عفونی کردن کفش های خود را و بهداشتی دست های خود را قبل از ورود. یک ماسک بسیار توصیه می شود. بلافاصله پس از ورود پیدا کردن یک صندلی و عمل اجتماعی فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است.

اگر شما یک تب اطلاع کارکنان قبل از ورود به ساختمان با تماس 601-825-1480.

Hinds شهرستان

این پناهگاه در کلینتون باز است در ایستگاه های آتش نشانی 4 در Pinehaven جاده این شهرستان اعلام کرد و از طریق رسانه های اجتماعی

CFD جامعه اتاق امن را فراهم می کند ایستگاه های شارژ برای تلفن های همراه اکسیژن و ماشین آلات و دیگر دستگاه های پزشکی در صورت قطع برق.

این شهر نیز ایستگاه های شارژ در دسترس برای تلفن های همراه و تجهیزات پزشکی برای همه ساکنان در:

  • Fire Station 1, 1234 کلینتون-ریموند جاده
  • Fire Station 2, 911, پیر ویکسبرگ جاده
  • Fire Station 3, 1659 غرب Northside درایو
  • ایستگاه های آتش نشانی 4 سال 1973 Pinehaven جاده
  • کلینتون اداره پلیس 305 خیابان مونرو

Copiah شهرستان

1060 اپس لین در Hazlehurst پناهگاه باز خواهد شد و در ساعت 11 صبح روز شنبه. با اشاره به COVID-19 مقامات خواسته است که مردم را ضد عفونی کننده دست و ماسک علاوه بر نوشیدنی و تنقلات. اجتماعی فاصله دستورالعمل به دنبال خواهد داشت.

فارست شهرستان

946 سالیوان رانندگی در Hattiesburg فارست شهرستان 361 پناهگاه باز خواهد شد اگر شهرستان می رود در زیر یک گردباد سازمان دیده بان. با توجه به COVID-19 درجه حرارت بررسی می شود برای مردم قبل از آنها وارد پناهگاه.

وجود خواهد داشت روشن نشانه گذاری بر روی طبقه برای اطمینان اجتماعی فاصله. هر فرد از ورود به پناهگاه را دریافت خواهد کرد فولاد ، ماسک باید در تمام زمانها.

کسانی که با سوالات می توانید تماس بگیرید 601-544-5911.

Jones County

می سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس گزارش Jones County اتاق امن باز خواهد شد و در ساعت 10 صبح به آدرس 1425 Ellisville بلوار. در لرل.

Lowndes County

جدید امید قرار Lowndes County School District حرفه ای مرکز فناوری و کالدونیای ابتدایی مدرسه باز خواهد شد به عنوان اتاق امن.

امید است در 2920 جدید امید جاده در کلمبوس. این مرکز فن آوری است که در 1085 Lehmberg جاده و مدرسه ابتدایی است که در 9509 ولف جاده در کالدونیای.

پناهگاه را به دنبال خواهد داشت CDC دستورالعمل و نیاز به ماسک به توان داخل است. اجتماعی فاصله مورد نیاز خواهد بود به عنوان به خوبی.

Lowndes County Emergency Management Agency اشاره کرد در Facebook صفحه: شنبه که گردباد sirens در Lehmberg جاده و آرتسیا ها کار نمی کند.

این داستان به روز خواهد شد.

تماس با سارا فاولر در 601-961-7303 یا [email protected] او را دنبال کنید در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>