می سی سی پی امور خارجه ممکن است از رفتن به کلاس های آنلاین به عنوان coronavirus احتیاطی در می سی سی پی

لدگر | No comments

دانشگاه ایالتی می سی سی پی است به شدت تشویق اعضای هیات علمی به آماده شدن برای تدریس به دانش آموزان از طریق دوره های آنلاین در روزهای آینده به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر کشور است.

این دانشگاه منتشر شد در بیانیه شنبه شب آن است که ارزیابی یک حرکت به سمت آموزش آنلاین. علاوه بر امکان حرکت در کلاس های آنلاین دانشگاه نیز لغو تمام مسافرت های بین المللی از جمله تحصیل در خارج از کشور برنامه هایی برای محدود کردن خطر گسترش ویروس.

اعلام می آید به عنوان بیمارستان ها و خانه های سالمندان در می سی سی پی قرار داده شده محدودیت در ملاقات و به دلیل coronavirus و NCAA اعلام کرد که زنان و مردان مسابقات بسکتبال بازی نمی خواهد باز به عموم مردم است.

در حالی که هیچ COVID-19 موارد تایید شده اند در می سی سی پی تعداد زیادی از مردم تست شده برای این ویروس در کشور افزایش یافته و از 20 تا 32 عنوان در 11 مارس با تمام نتایج منفی بودن.

در جکسون سنت کاترین را ایجاد کرد پرستاری که دارای 480 ساکنان را محدود کرده است ملاقات برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

“ما مطمئن هستیم که چگونه این اقدامات را در محل به دلیل آن را چنین پویا وضعیت و این تغییرات روزانه و گاهی ساعتی” گفت: لیزا Wilburn, مدیر اجرایی, سنت کاترین ،

در UMMC مقامات گفت که بازدید کنندگان با هر گونه علائم بیماری به خصوص در ارتباط با coronavirus نباید بازدید از بیمارستان یا درمانگاه مگر اینکه به دنبال مراقبت های پزشکی. سنت دومینیک بیمارستان دیگری در جکسون است و قرار نیست هیچ گونه محدودیت در ملاقات است.

“ما پیش بینی نمی که ما خواهد بود بسته به این در هر نقطه. ما با توجه به محدود کردن بازدید کنندگان با ساعت و اعداد و سن. ما ممکن است که حرکت می کند به عنوان بیمارستان های دیگر در کشورهای دیگر انجام داده اند,” دکتر گفت: Erick McVey معاون اجرایی رئیس جمهور از امور پزشکی و با کیفیت در سنت دومینیک.

در توپلو مدرسه منطقه استخدام یک شرکت برای تمیز کردن همه آن دانشگاه به خلاص شدن از شر آنها ممکن است coronavirus با توجه به شرق می سی سی پی, مجله روزانه.

می سی سی پی امور خارجه: سفر بین المللی محدودیت

با توجه به دانشگاه جدید درخواست برای مسافرت های بین المللی خواهد شد تنها در شرایط استثنایی.

کسانی که درخواست سفر به خارج از کشور با ما تماس بگیرید کشيش را برای تصویب. کارکنان دانشگاه و دانشجویان باید به جلوگیری از غیر ضروری به خارج از کشور سفر.

جلسات بزرگ و یا کنفرانس ها و هر جایی که با اعلام وضعیت اضطراری به دلیل ویروس باید اجتناب شود. پخش زنده و یا تلفنی جلسات می تواند به عنوان یک جایگزین برای در جلسات حضوری.

کروناویروس در می سی سی پی امور خارجه: CDC اطلاعات از Coronavirus

می سی سی پی امور خارجه: نظارت coronavirus

دانشگاه برنامه ای برای ساختن اضافی اطلاعیه در مورد عملیات روز جمعه به عنوان به خوبی به عنوان منابع جدید که در دسترس ساخته شده است. استادان و کارکنان و دانش آموزان را تشویق به دنبال به سرعت در حال تغییر حوادث در msstate.edu یا در MSU سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

به عنوان منابع بیشتری در دسترس استادان و دانشجویان باید نظارت CDC و MSU وب سایت و همچنین دانشگاه ایمیل برای کسب اطلاعات بیشتر در روزهای آینده.

MSU به راه اندازی یک حساب ایمیل که در آن کلی سوال در مورد کوروناویروس و سیاست های دانشگاه در خصوص شیوع کارگردانی می شود: [email protected]

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>