می سی سی پی تعلیق اخراج می رسد ژوئن 1, Gov. تیت ریوز اعلام

لدگر | No comments

صاحبخانه خواهد بود قادر به اخراج مستاجران دوباره شروع ژوئن 1, می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز چهارشنبه اعلام کرد.

ریوز به حالت تعلیق اخراج به مدت دو ماه در میان coronavirus بحران است.

“ما می خواستیم همه را به یک فرصت برای دریافت از طریق بدترین مطلق از یک شغل نظر” ریوز گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری. “اما ما همچنین درک می کنیم که در حالی که ما تا به حال توانایی به چشم پوشیدن از اخراج ما نمی تواند به صرف توانایی کسانی که خود این امکانات از… پرداخت خود را به بانک یا موسسه مالی است.”

ریوز گفت که او می خواهد به مستاجرها که ممکن است افتاده به اندازه کافی زمان برای دریافت پول آنها نیاز به پرداخت اجاره. روند اخراج فوری نیست او اضافه شده است.

بیکاری است که در تمام زمان بالا. ریوز گفت: 200,000 Mississippians زمینه برای مزایای بیکاری پس از همه گیر آغاز شده است. آژانس دولتی مسئول رسیدگی به بیکاری تلاش کرده است به نگه دارید تا با سیل تماس به سرخوردگی بسیاری از به دنبال کمک.

ریوز است جعل آینده با بازگشایی می سی سی پی اقتصاد. سالن آرایشگاه و سالن های ورزشی آخرین کسب و کار مجاز به از سرگیری عملیات. دولت است که نیاز به کسب و کار برای دیدار با برخی اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت ها و استانداردهای بهداشت.

می سی سی پی امور خارجه, وزارت بهداشت, شناسایی هفت شهرستان به عنوان coronavirus نقاط. Attala, Leake, اسکات, Jasper, Neshoba نیوتن و Lauderdale شهرستانهای استان در حال حاضر تحت یک سفارش با افزایش محدودیت چرا که آنها در حال تجربه فوق العاده بالا نرخ انتقال است.

در چهارشنبه ریوز گفت: موارد در این هفت استان ها نشان دهنده 20 درصد از کل موارد در دولت است. Coronavirus مورد شمارش در می سی سی پی در صدر 10,000 و بیش از 460 نفر کشته شده اند

استفان McCraney معاون مدیر می سی سی پی, مدیریت اضطراری آژانس روز چهارشنبه گفت MEMA توزیع بیش از 70,000 ماسک به هفت شهرستان است. یکی دیگر از 177,000 ماسک بیرون رانده شود به شهرستانهای که مرز هفت, او گفت:.

تماس با Alissa زو در [email protected] Follow @AlissaZhu در توییتر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>