می سی سی پی, معلم متهم به خرابکاری Ole Miss مجسمه در میان جورج فلوید تظاهرات

لدگر | No comments

صریح می سی سی پی, مکان عمومی, مدرسه, معلم بازداشت شده بود روز شنبه به اتهام خرابکاری در یک مؤتلفه مجسمه در محوطه دانشگاه در دانشگاه می سی سی پی در میان تظاهرات در آکسفورد بیش از جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس.

دانشگاه پلیس در Ole Miss دستگیر Zachary Borenstein حدود 4:45 p. m. روز شنبه.

این تخریب مجسمه تا به حال کلمه “معنوی نسل کشی” در اسپری های سیاه و سفید رنگ همراه با handprints در کنار مجسمه در سخنرانی عمومی-دایره منطقه تاریخی است.

میله نكن دانشگاه می سی سی پی, سخنگوی, گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که Borenstein دستگیر شد و به اتهام “زخمی از بین بردن و یا defacing خاص گورستان اموال ساختمان های عمومی و مدارس و کلیساها و یا اموال آن” یک جنایت است.

“Borenstein خواهد بود arraigned روز دوشنبه توسط یک Lafayette County عدالت قاضی که در آن اوراق قرضه خواهد بود مجموعه” Ryan گفت.

بیشتر: مؤتلفه مجسمه های تخریب در Ole Miss شهرهای دیگر در میان جورج فلوید تظاهرات

Borenstein, نیویورک, مادری سابق دانشجویی در دانشگاه می سی سی پی که به تازگی فارغ التحصیل شده و با مدرک کارشناسی ارشد. او رفت و به دانشگاه جورج واشنگتن و شرکت در می سی سی پی, معلم, سپاه, فراهم می کند که انگیزه برای فارغ التحصیلان به کار در, آموزش, و مناطق محروم در می سی سی پی. او ذکر شده است به کار به عنوان یک معلم در Hollandale منطقه مدرسه.

در یک ویدیو ارسال شده در اجتماعی, رسانه های Borenstein که یهودی صحبت کردن با پلیس تشبیه به مؤتلفه مجسمه به نازی, آلمان, نماد برای مردم یهودی.

‘قوی ایستادگی در برابر نژاد پرستی سفید برتری’

Arielle هادسون اخیر فارغ التحصیل از دانشگاه می سی سی پی ایجاد یک GoFundMe وثیقه به صندوق دریافت Borenstein از زندان آزاد شده. همانطور که از یکشنبه شب این صندوق دریافت کرده است بیش از $12,500 با یک هدف به منظور بالا بردن $20,000.

“او در زمان قوی ایستادگی در برابر سفید برتری و نژادپرستی” هادسون گفت. “من نمی ایستادگی برای خرابکاری و یا تخریب اموال, اما من ایستادگی در برابر سفید برتری و نژاد پرستی. من فکر کردم او تا به حال یک پیام بزرگ است و من دیده ام دیگر مقالات نظر است که او نوشته است پرداختن به مؤتلفه نمادها در Ole Miss پردیس.”

در ماه فوریه Borenstein نوشت: یک قطعه نظر در روزانه Mississippian بحث خود را با انتقاد از مؤتلفه نماد و زبان.

بیشتر: چگونه Ole Miss دو و میدانی شهرستان آکسفورد پاسخ دادند جورج فلوید مرگ در سراسر کشور تظاهرات

“من می توانم بر این باورند که برای برخی از افراد مؤتلفه نماد و زبان ممکن است به طور مستقیم متصل به آسیب رساندن به دیگران است; صرف نظر از آن است که اصلا قابل قبول” و Nbsp نوشت: در روزانه Mississippian.

“این مؤتلفه آرم باید از پرچم. مجسمه در دایره کردم به رفتن. زبان مسائل و عبارات خاص را کاهش دهد و یا لکه دار کردن گروه های از مردم و اگر نه خطاب این عبارات آنقدر عادی است که کسانی که با استفاده از آنها حتی در نظر گرفتن ریشه های خود را و اثرات.”

Nbsp همچنین با اشاره به در نظر قطعه ای است که او نمی داند هر چیزی در مورد عبارت “Ole Miss” زمانی که او برای اولین بار به می سی سی پی. او آموخته است که معنای آن گفته بود “در زمان برده داری در اشاره به یک صاحب مزرعه ،

“بازنشستگی از این مدت قطعا ناراحت زیادی از افراد که بسیاری از آنها نیز می دانم که هیچ چیز از نام و نام خانوادگی ریشه. برای بسیاری از افراد ممکن است واقعا باید بی معنی” و Nbsp گفت: در DM.

“من آن را دریافت کنید, اما من آن را دریافت نمی. معجزه ایالات متحده است که مردم زندگی در کنار دیگران از نژادها و مکان ها و فرهنگ ها شاید به عنوان متنوع به عنوان هر کس دیگری در جهان است. در عین حال که ما ساکن هر یک از دیگران’ فضاهای ما گاهی اوقات موفق به واقعا واقعا دیدن هر یک از دیگر.”

جابجایی از مؤتلفه مجسمه متوقف

هادسون یکی از نویسندگان این قانون است که باعث گفتگو و قانون در اطراف نقل مکان از مؤتلفه مجسمه در محوطه دانشگاه.

یک قطعنامه از دانشگاه می سی سی پی را در ارتباط بدن دانش آموز به انتقال این مجسمه به اتفاق آرا تصویب شد. دانشگاه را از یک بیانیه در مورد حمایت از آن حاکم بر تشکل های دانشجویی با توجه به هادسون.

بسیاری از مجسمه ها در دایره منطقه در محوطه دانشگاه در حال ثبت ملی به عنوان نشانه است که اجازه نمی دهد آنها را به حذف به طور دائم.

“ما می خواستیم این مجسمه به طور کامل از بین رفته اند اما با ملی نشانه شما نمی توانید آنها را حذف کنید. اما شما می توانید نقل مکان آنها” هادسون گفت.

منحصر به فرد: می سی سی پی شهردار هال مارکس صحبت می کند در مورد تظاهرات خواستار استعفای

هادسون همراه با دیگر نویسندگان این قانون شده اند در انتظار برای شنیدن از دانشگاه و همچنین موسسات آموزش عالی هیئت مدیره زمانی که مجسمه جابجایی برگزار خواهد شد.

“اینجا جایی است که ما در روند و همه چیز را در یک وقفه در حال حاضر. این قرار بود رای دادند و یک زن و شوهر از سال پیش بود اما با رای دادند. همه چیز را به تصویب IHL,” هادسون گفت.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

در حالی که کنفدراسیون مجسمه باقی مانده هادسون گفت: Borenstein واقعا ایستاده بود برای آنچه که او گفت.

“آن چیزی که انجام شد فقط در حرارت لحظه ای با همه چیز در رفتن اما بیشتر از آن که بانک مرکزی با راه مردم در حال درمان در سراسر کشور ما” هادسون گفت.

“شاهد است که او مایل به در معرض خطر خود و خون خود واقعا به من نشان داد که او مایل به انجام هر کاری که برای دریافت پیام خود را در سراسر که به اندازه کافی به اندازه کافی است و ما را حفظ خواهد کرد و اجازه نژادپرستی به اتفاق می افتد و ما را حفظ خواهد کرد حمایت از سفید برتری در این دانشگاه و در این کشور است.”

تماس با ویلتون جکسون در @[email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>