می سی سی پی به 4,000 ماسک صورت به عنوان بخشی از سراسر کشور Bass Pro donation

لدگر | No comments

باس طرفدار مغازه ها و cabela’s است teaming تا با کاروان امید, یک سازمان غیر انتفاعی برای کمک مالی یک میلیون ماسک صورت برای COVID-19 کارکنان مراقبت های بهداشتی.

می سی سی پی, وزارت بهداشت دریافت خواهد کرد 4,000 از آن ماسک صورت برای توزیع در جکسون و مروارید منطقه سازمان اعلام کرد روز سه شنبه در انتشار اخبار.

کاروان امید است که با استفاده از آن شبکه ملی از همکاران و داوطلبان برای شناسایی محلی مناسب بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی و کمک به توزیع ماسک بر اساس منطقه نیاز و خواسته است.

کمک به حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی: UMMC می پرسد جامعه برای اهدای خانه دوخته شده ماسک

جانی موریس بنیانگذار باس طرفدار مغازه ها است که شخصا اهدای FDA تایید شده ASTM سطح 1 روش ماسک صورت.

“ما بسیار سپاسگزار برای ملت ما کارکنان مراقبت های بهداشتی در خدمت در خط مقدم از این بی سابقه جهانی بهداشت بحران” موریس گفت: در انتشار اخبار سه شنبه.

کمک مالی ارائه خواهد شد هزاران نفر از ماسک برای هر جامعه محلی با یک باس طرفدار مغازه ها و یا cabela’s, فروشگاه قایق, مرکز, مرکز توزیع و سفید رودخانه های دریایی, گروه ساخت و تولید تاسیسات.

تماس با Italiana اندرسون در (601)-720-3907 یا [email protected] Follow @ItalianaAnders2 در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>