می سی سی پی گردباد: در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد مرگ و میر آسیب

لدگر | No comments

میان هنوز هم در حال رشد coronavirus گیر یک سری از گردباد لمس یکشنبه و باعث آسیب قابل توجهی در سراسر, می سی سی پی و دیگر نقاط جنوب. در اینجا چیزی است که ما تا کنون می دانیم:

که در آن گردباد باعث آسیب ؟

همانطور که از یکشنبه شب وجود داشته است حداقل 13 رادار-تایید گردباد در جنوبی لوئیزیانا و می سی سی پی.

مقامات گفت: بعد از ظهر گردباد لمس کردن در یا در اطراف Amite Pike, لارنس, Jefferson Davis, جونز, کلارک و Walthall شهرستانهای استان است. تصاویر و گزارش ها از آسیب trickled از شهرهای Soso, حوزه, Laurel, Prentiss, Vossburg و بسیاری از جاهای دیگر در سراسر جنوب نیمی از دولت است.

پیش از آن در روز خدمات ملی آب و هوا مقامات گزارش گردباد لمس کردن بیشتر شمال در اطراف یازو سیتی و همچنین Attala و Noxubee شهرستانهای استان است.

همچنین در اوایل یکشنبه یک گردباد باعث آسیب عمده در منطقه از, Monroe, La. به عنوان بسیاری از 300 خانه ها و سازه های آسیب دیده در جنوب لوئیزیانا به تنهایی آسوشیتد پرس گزارش داد.

هزاران نفر در سراسر, می سی سی پی از دست قدرت است. مقامات نمی خواهد می دانم که کامل میزان آسیب تا زمانی که آنها مرتب کردن بر اساس از طریق باقی مانده در روزهای آینده.

چگونه بسیاری کشته شده اند و یا صدمه دیده است ؟

مقامات اورژانس گفت: یکشنبه شب حداقل هفت مرده بودند. مرگ شامل دو لارنس کانتی و یکی در Walthall شهرستان است. وجود دارد همچنین سه تایید مرگ در Jefferson Davis County است. Lawrence County مقامات اورژانس گفت: شیپور لجر آنها جستجو یک محله برای از دست رفته مردم است.

Lawrence County مقامات بعد از شناسایی دو مرگ و میر به عنوان رابرت Ainsworth, یک Lawrence County sheriff معاون و همسر پائولا Ainsworth. آنها کشته شدند در داخل خانه خود را.

وجود دارد هنوز هم پتانسیل بیشتر گردباد و یا طوفان شدید?

گردباد هشدار و به تماشای ادامه داد: برای بخش هایی از آلاباما و گرجستان که از یکشنبه شب.

در ضمن هشدارهای باران شدید شد و در حال انجام برای بخش سی سی پی در یکشنبه شب. شرایط ممکن است شامل آسیب رساندن و وزش باد و تگرگ های بزرگ و باقی مانده در خارج از شانس گردباد با توجه به خدمات ملی آب و هوا. جکسون NWS دفتر در ادامه به ارائه مکرر به روز رسانی توییتر در مناطق تحت تاثیر رعد و برق یکشنبه شب.

آنچه که رژیم صهیونیستی. تیت ریوز گفت: در مورد طوفان ؟

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه شب. شما می توانید در اینجا آن را بخوانید.

“این است که چگونه هر کسی می خواهد برای جشن عید پاک یکشنبه. به عنوان ما به تأمل در مرگ و رستاخیز در این یکشنبه عید پاک ما ایمان است که ما تمام خواهد شد افزایش هم” ریوز در بیانیه ای گفت. “به مردم می سی سی پی می دانم که شما به تنهایی نیست. دولت و ما اولین پاسخ دهندگان در حال کار در سراسر ساعت و نمی خواهد استراحت تا زمانی که این است.”

چه گزارش از زمین نگاه مانند?

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>