می سی سی پی گردباد: بیش از 70 ساختمان های آسیب دیده در اردوگاه شلبی

لدگر | No comments

هیچ کس مجروح شد یکشنبه شب در اردوگاه شلبی مشترک نیروهای مرکز آموزش به عنوان یک EF4 گردباد پاره پاره از طریق پایگاه نظامی اما ده ها تن از ساختمان های پایدار در برخی از درجه آسیب مقامات گزارش روز سه شنبه.

پایه فرمانده سرهنگ بابی Ginn گفت: 70 ساختمان های پایدار آسیب های جزئی و دو ساختمان پایدار خسارت عمده از طوفان است.

سقوط یک درخت بر روی یکی از ساختمان سربازخانه و یک انبار نیز متحمل خسارت عمده کمپ شلبی سخنگوی سرهنگ سرهنگ Deidre اسمیت گفت: در یک ایمیل.

آسیب جزئی به ساختمان شامل از دست رفته زونا سقف و آسیب به فلزی سایبان پوشش گردشگاهها بین ساختمان اسمیت گزارش شده است.

این 1¼ مایل گسترده گردباد ایجاد یک 54.2 مایل مسیر در طول آن hourlong داد و بیداد از طریق پنج شهرستان آغاز فقط بعد از 7 p. m.

در زمان گردباد که تا به حال حداکثر پایدار باد از 170 مایل در ساعت رسیده فارست County, آن را تا به حال تضعیف شد و به 90-100 mph storm ملی خدمات آب و هوا گزارش شده است.

گردباد در آغاز Walthall County, سرعت آسانسور به EF4, طوفان آن را به عنوان ساخته شده راه خود را به ماریون که در آن یک مرد کشته شد و حدود 20 خانه هایشان آسیب دیده و یا نابود شده است.

گردباد در ادامه به Lamar County, از بین بردن و یا آسیب رساندن بیش از 20 ساختمان.

مارس 19 تورنادو: 71 ساله می سی سی پی کشته شد, کلیسا, خانه های تخریب شده

می سی سی پی گردباد: آنچه ما می دانیم در مورد مارس 19 طوفان. یک گردباد عظیم بود

اسمیت گفت: آسیب از گردباد را نمی خواهد تحت تاثیر مداوم برنامه های احتمالی برای کمک به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ COVID-19 دولت نیروی کار در حمایت از 200 تخت اضافی برای بازیابی COVID-19 بيمار که هنوز هم ممکن است نیاز به قرنطینه.

در فارست County, خدمات ملی آب و هوا مقامات گزارش گردباد ضربه سمت شمال اردوگاه شلبی و Dixie جامعه از جمله در اطراف دریاچه الک جاده و ایالات متحده 49 قبل از آن را نقل مکان کرد به پری کانتی که در آن از بین می رود.

(داستان همچنان ادامه دارد پس از گالری عکس.)

NWS مقامات گزارش یک درخت در حال سقوط بر روی یک کامیون و مجروح شدن یک نفر در شهرستان فارست.

هتیزبرگ ساکن کلاید اسمیت گزارش Facebook شاهد متعدد درختان شکسته و یا در الک دریاچه جاده.

“این می توانست خیلی بدتر برای هر کس از آن بود,” او گفت:.

گردباد ویرانگر آمد فقط یک هفته پس از عید پاک یکشنبه دور از گردباد در می سی سی پی که به کشته شدن 14 نفر و ایجاد بیش از 10 میلیون دلار خسارت است.

تماس با Lici بوريج در 601-584-3104 یا [email protected] او در توییتر دنبال کنید @licibev یا Facebook در facebook.com/licibeveridge.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>