می سی سی پی گردباد: “هنوز کارهای زیادی برای انجام’ در شهرستانهای زده, عید پاک, طوفان

لدگر | No comments

سنگین ترین ضربه شهرستانهای ادامه به انتخاب کنید تا قطعات زیر چندین گردباد ویرانگر ravished بخش از دولت در عید پاک یکشنبه.

شهرستان اضطراری مدیریت مدیران هنوز هم بررسی آسیب برای تعیین چگونه بسیاری از ساکنان آواره شده اند و چگونه بسیاری از سازه های آسیب دیده در طوفان.

حداقل 13 گردباد باعث شد از مجموعه ای از سیستم های طوفان و سفر در سراسر ده ها تن از شهرستانهای استان است. دو نفر از کسانی بودند ویرانگر EF-4 مقدس. یکی بود حداقل 2 مایل طولانی و وسیع ترین دولت تاریخ با توجه به خدمات ملی آب و هوا در جکسون.

‘مردم بی بضاعت’: امداد آینده پس از گردباد مرگبار در جنوب می سی سی پی

این گروه از طوفان آسیب دیده بیش از 1000 سازه به عنوان آن را قطع نوار از طریق چندین جنوبی می سی سی پی شهرستانهای استان است. چهارده نفر از توفان در می سی سی پی, مدیریت اضطراری آژانس گفت: در روز پنج شنبه.

Jones County: ‘خشونت گردباد’

دو گردباد قطع یک مسیر را از طریق شمال کشش از Jones County اواخر بعد از ظهر از یکشنبه عید پاک, کشته شدن چهار.

پل شفیلد شهرستان اضطراری مدیریت مدیر گفت: EF-4 است که آمار خود را در شهرستان برداشته باقی مانده از 30000 پا و یا بیش از پنج مایل به آسمان با توجه به خدمات ملی آب و هوا رادار.

شهرستان است که هنوز هم در تلاش برای قرار دادن یک عدد در آواره. که تلاش پیچیده است محدودیت های اعمال شده از coronavirus بیماری همه گیر. صلیب سرخ مقامات نیست عامل جمعيت پناهگاه است. در عوض آنها در برخورد با آوارگان و ساکنان به طور جداگانه.

بسیاری از قدرت ترمیم شده است به خانه های که قادر به دریافت آن است. دیگران انتظار می رود به قدرت بازگشت در روز جمعه, Sheffield گفت.

تا کنون مقامات تعیین 230 سازه های آسیب دیده بودند در عید پاک طوفان. این تعداد افزایش خواهد یافت و به حدود 400 گفت: شفیلد.

“ما دریافت کرده بسیار سنگین آسیب. این واقعا یک تندبادي,” او گفت:.

گردباد ردیاب: وجود داشته است 29 در می سی سی پی در این سال

Walthall شهرستان در ‘حالت ریکاوری’

Walthall شهرستان اضطراری مدیریت مدیر رویس McKee گفت: این شهرستان است که هنوز هم “در حالت ریکاوری” پس از یک EF-4 گردباد تخریب قسمت شمالی شهرستان به ویژه در نزدیکی Sartinville جامعه است.

McKee گفت: تمام جاده ها و خطوط برق در شهرستان باز هستند. چند نفر جا به جا شده از طوفان اگر چه McKee گفت: او ندارد تعداد و در عین حال با توجه به این مقیاس از ویرانی. او گفت: بررسی تیم ادامه خواهد داد به انجام ارزیابی آسیب پنج شنبه و جمعه.

این Sartinville United Methodist Church باز است درهای خود را به سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به بهبود تلاش و نجات ارتش و صلیب سرخ مستقر شده اند.

McKee گفت که در حالی که بسیاری از شهرستان است که هنوز از وضعیتی وخیم از آسیب طوفان مقامات و جامعه پله تا برای کمک به بازیابی فاز.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار امروز اما همه چیز در حال سقوط را به محل. جامعه در حال آمدن است همراه برای کمک به. من شیفته میزان افرادی که پله تا,” او گفت:.

دو نفر کشته شدند در این شهرستان است.

عملیات پایه نصب در Jeff Davis

جفرسون دیویس شد آمار خشونت EF-4 گردباد که پاره سراسر جوامع در قسمت جنوبی شهرستان قبل از سفر به شهرستان جونز و در نهایت بلند کردن اجسام در Clarke County, 68 کیلومتر بعد.

شهرستان اضطراری مدیریت, مدیر, برای, Jefferson Davis, Jocelyn Ragsdale گفت: خدمه هنوز هم انجام ارزیابی آسیب. یک پایگاه عملیات راه اندازی شده است در شهر هال در شهر Bassfield. بسیاری از آسیب طوفان بود فقط جنوب شهر.

Ragsdale گفت: آنها در حال همکاری با ارتش رستگاری به ارائه ناهار و شام را به کشورهای همسایه متاثر از طوفان است. او گفت: ارائه پناهگاه و وعده های غذایی یک چالش بوده است با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل به سرعت گسترش coronavirus.

“ما می رویم به ارائه سرپناه در (Bassfield دبیرستان) دبیرستان اما ما نمی توانیم با توجه به COVID-19,” Ragsdale گفت: در روز سه شنبه. “صلیب سرخ ارائه شده است برای قرار دادن خانواده ها در هتل ها. همانطور که از شب گذشته در آنها قرار داده شده 40 خانواده در یک هتل.”

Bassfield شهر کارمند کیم میسون در روز سه شنبه شد کمک به ساکنان آسیب دیده در ایستگاه های آتش نشانی در پشت سالن شهر.

“در اینجا ما در حال دادن برزنت و آب تا زمانی که منابع تاریخ و زمان آخرین. ما امیدوار به مواد غذایی فاسد شدنی. ما باید لباس و مکان است که جداگانه است. هیچ یک از مواد غذایی فاسد شدنی را در تالار شهر. ما باید یک محل جداگانه برای مواد غذایی و پوشاک است.”

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز flanked توسط کنگره ایالات متحده مایکل مهمان و بهداشت ، مدل لباس هاید-اسمیت در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر در نزدیکی Bassfield گفت: فدرال و کمک به دولت در راه است.

“این غیر معمول نیست برای رسیدن گردباد در ماه آوریل” ریوز گفت. “آنچه که ما در حال استفاده است گردباد است که اقامت بر روی زمین 50 تا 60 تا 70 مایل است. آن را باعث آسیب شدید و در اینجا صفر است.”

“ما نیاز به کمک در حال حاضر’:: Jefferson Davis County ساکنان ضربه سخت, عید پاک, گردباد

هیچ آسیب ثبت شده در Marion County, مدیر هارون گریر گفت: در روز پنج شنبه.

“این فقط خار بخشی از شهرستان در شمال شرقی. آن را ناشی از برخی از درخت آسیب اما این در مورد آن,” او گفت:.

آسیب طوفان در دلتا

در حالی که عید پاک طوفان سیستم باعث چندین گردباد در جنوب منطقه مرکزی از دولت یک گردباد قوی و خط مستقیم بادها آسیب دیده ساختار سرنگون درختان و قطع برق به بخش هایی از می سی سی پی دلتا از جمله Yazoo, Carroll و بولیوار شهرستانهای استان است.

وجود دارد یک گزارش از مرگ در شهرستان کارول پس از سقوط یک درخت بر روی خانه.

EF-2 گردباد آمار Yazoo County, اگر چه هیچ آسیب و یا مرگ و میر گفت: شهرستان اضطراری مدیریت, مدیر, جک Willingham.

“ما خوش شانس تا اینجا. من واقعا احساس می کنم برای مردمی را در جنوب. ما شده ایم که در موقعیت قبل از” Willingham گفت: با اشاره به فاجعه بار EF-4 است که آمار منطقه در سال 2010. قبل از عید پاک است طوفان سیستم که گردباد در نظر گرفته شد یکی از وسیع ترین دولت تاریخ با یک اسکله و سه چهارم مایل طولانی است.

Willingham گفت که او تصور مقامات در جنوب استان ها زده بودند با همان احساس او تا به حال پس از آن.

“من به یاد داشته باشید در باقی مانده و در حال گیجی. وجود دارد هیچ نشانه در هر نقطه به شما بگویم که در آن شما بودند. آنها تا به حال تمام شده است دمیده, دور,” او گفت:.

Willingham گفت: بیشترین قدرت و بازسازی شده است در شهرستان است. چهارده خانه و چهار کسب و کار پایدار آسیب در طوفان.

عید پاک گردباد سفر حدود هشت مایل “واقعا متروک روستایی بسیاری از زمین های کشاورزی,” او گفت:.

“ما بسیار خوش شانس” گفت: Willingham. “این می توانست خیلی بدتر است.”

در بولیوار County, قدرتمند gusts باد وزید سقف یک مدرسه ابتدایی در کلیولند حمل آن در سراسر خیابان و بر روی چمن اقامت.

نزدیک به 40 سازه های آسیب دیده در طوفان با توجه به شهرستان سازمان مدیریت اضطراری مدیر مایکل بره.

آسیب گزارش از MEMA

شهرستانهای گزارش مرگ و میر:

• کارول – 1 مرگ و میر

• جفرسون دیویس – 4 مرگ و میر

• جونز – 4 مرگ و میر

• لارنس – 2 مرگ و میر

• Panola – 1 مرگ و میر

• Walthall – 2 مرگ و میر

می سی سی پی سازمان مدیریت اضطراری روز شنبه گزارش داد بیش از 1200 خانه و 75 کسب و کار در سراسر کشور نهفته بودند توسط طوفان. سی و دو شهرستان شده اند که آسیب گزارش به MEMA.

ساکنان می تواند خود را گزارش خسارت به شهرستان های اضطراری سازمان مدیریت از طریق MEMA خود ابزار گزارش. لینک برای هر شهرستان می توان در یافت msema.org.

نویسنده کارکنان برایان جارو کمک به این مقاله است.

تماس با جاستین Vicory در 769-572-1418 یا [email protected] Follow @justinvicory در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>