می سی سی پی به تعداد مدعیان بیکاری افزایش می یابد. ایالات متحده ادعا می کند مجموعه رکورد جدید

لدگر | No comments

می سی سی پی بیکاری دفتر دیدم عظیم افزایش ادعاهای هفته گذشته با توجه به کروناویروس جدید, اطلاعات فدرال را نشان می دهد.

از طریق پنج شنبه, 6,723 مردم برای ثبت مزایای بیمه بیکاری در هفته گذشته با توجه به وزارت کار ایالات متحده. که تقریبا شش برابر بیشتر از قبل از هفته 1,147 ادعا می کند. در هفته اول ماه مارس 879 Mississippians کاربردی برای بیکاری. هفتگی ادعا اغلب ماند در جایی کمتر از 1000 در ماه های اخیر.

در سراسر کشور, وزارت کار ثبت نزدیک به 3.3 میلیون مدعیان بیکاری. بود که 3 میلیون ادعاهای بالاتر نسبت به هفته قبل و نسبت این سازمان ثبت کرده است.

قبلی بالا بود 695,000 در اکتبر سال 1982.

اقتصاددانان انتظار موج دیگری از بیش از یک میلیون مدعیان در این هفته با توجه به واشنگتن پست. کارشناسان می گویند رکود اقتصادی در جریان است.

جکی ترنر مدیر اجرایی, می سی سی پی وزارت امنیت اشتغال گفت: در این هفته سازمان خود مواجه است “تاریخی هجوم تماس همه در یک زمان.”

مربوط به: ‘آن را ‘جنون’: آنها شغل خود را از دست به کوروناویروس. در حال حاضر آنها نمی تواند فایل برای بیکاری

مرتبط با: می سی سی پی شل مزایای بیکاری برای COVID-19. اما معلوم نیست که واجد شرایط

بخش خطوط تلفن و سایت قادر نبوده اند به جای بسیاری از برنامه های کاربردی در یک بار با بسیاری از تلاش برای تماس برای ساعت هر روز. او گفت: آژانس به دنبال برای اضافه کردن بیشتر کارکنان به مراکز تماس و تشویق مردم به درخواست آنلاین زمانی که ممکن است.

به تازگی بیکاری در کشورهای دیگر نیز گزارش زمان انتظار طولانی و سقوط وب سایت با توجه به پست.

چند سی سی پی صنایع — از تولید به رستوران ها — به سرعت در حال ریختن کارگران به دلیل مجبور به تعطیلی و کاهش تقاضا و بیشتر زیان کار هستند که به عنوان ویروس همچنان در حال گسترش است. موسسه سیاست اقتصادی در این هفته تخمین زده می سی سی پی می تواند از دست دادن 110,000 شغل در ماه های آینده با ملت ریختن بالقوه 14 میلیون در تابستان.

آیا شما از دست دادن شغل خود در می سی سی پی با توجه به کروناویروس? من می خواهم به شنیدن داستان خود را — و چگونه دولت ما بیکاری سیستم برای شما کار می کند. به من ارسال یک ایمیل [email protected] یا من تماس 601-317-7476. شما همچنین می توانید پیدا کردن من در توییتر @lramseth.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>