می سی سی پی دانشگاه برنامه ریزی برای بازگشایی دانشگاه ها در پاییز

لدگر | No comments

دولت کالج مدیره تصویب قطعنامه روز شنبه که آن را به از سرگیری برنامه های سنتی در عملیات در دانشگاه به صورت تمام هشت دانشگاه در می سی سی پی این سقوط.

این قطعنامه را فراهم می کند جهت دانشگاهها برای ارائه به عنوان بسیاری از کلاس های حضوری که ممکن است در حالی که با توجه به راهنمایی از می سی سی پی, وزارت بهداشت دولت فدرال و مطابق با دستور اجرایی از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز.

کروناویروس در می سی سی پی: 10 جدید, مرگ و میر, 255 موارد جدید گزارش روز شنبه

فورد رنگ جمهور IHL هیئت امنا گفت: در این قطعنامه که با ارائه یک محیط امن برای همه دانش آموزان و کارکنان میباشد.

“ما می خواهیم دانشگاه ها را محتاطانه احتیاطی در برنامه ریزی برای از سرگیری سنتی عملیات و تنظیم به عنوان مورد نیاز بر اساس توصیه های کارشناسان بهداشت و درمان.”

امن شروع کار نیروی ایجاد شده توسط کمیساریای عالی آموزش و پرورش آلفرد Rankins جونیور در آوریل 28, کار کرده است به منظور توسعه یک سیستم در سطح برنامه ریزی برای شروع و تکمیل پاییز سال 2020 ترم در امن ترین راه است.

“در حالی که این مایع وضعیت و وجود دارد بسیاری از ناشناختهها در این مرحله هدف ما این است برای ارائه بهترین تجربه علمی ترین شیوه ممکن است” گفت: Rankins.

کروناویروس در می سی سی پی: می سی سی پی دانشگاهها نگاه کنید به ترم پاییز با مجازی جذب و شیوه های ایمن

بسیاری از می سی سی پی هشت دانشگاه خود را بسته دانشگاه در پایان ماه مارس اندکی پس از coronavirus موارد شروع به ظاهر شدن در دولت است. اقامت سالن بسته شد و کلاس آموزش داده شد آنلاین.

در ماه اوت مدرسه برنامه ریزی شده است را از سر گرفت. پس از بسته شدن مدارس هر دانشگاه بوده است تکمیل مجازی استخدام با آنلاین تور Facebook حوادث زندگی می کنند و با استفاده از رسانه های اجتماعی برای ترویج مدارس.

تماس با ویلتون جکسون در [email protected] Follow @wiltonreports در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>