می سی سی پی می خواهد بیشتر افراد حتی بدون علامت — تست شده برای coronavirus به عنوان آن را بازگشایی اقتصاد

لدگر | No comments

می سی سی پی به عنوان حرکت به سمت بازگشایی اقتصاد و بیشتر coronavirus آزمون در دسترس مقامات دولتی می خواهند بیشتر Mississippians — حتی کسانی که بدون علائم — برای آزمایش برای ویروس.

این یک تغییر چشمگیر از زمان شروع این بیماری همه گیر که مقامات بهداشت عمومی خواسته است که مردم تنها با نشانه های متعدد آزمایش و تست شد و به ترتیب اولویت برای افرادی که در حال حاضر در بیمارستان بستری است.

رژیم صهیونیستی. تیت ریوز و دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه است.

“اگر شما اعتقاد دارم که شما شده اند در معرض … صرف نظر از اینکه آیا یا نه شما باید علائم شما واقعا نیاز به فکر کردن در مورد گرفتن آزمایش” ریوز گفت.

Coronavirus بازگشایی: رژیم صهیونیستی است. ریوز: بسیاری از خرده فروشان می تواند بازگشایی دوشنبه با شرایط. دیگر coronavirus محدودیت باقی می ماند

می سی سی پی وزارت بهداشت یکشنبه اعلام کرد که بیش از 60 ، 000 Mississippians تا به حال تست شده برای کوروناویروس. دولت در آزمایشگاه انجام شده است حدود یک پنجم از همه کسانی که در آزمون. بقیه انجام شده توسط بیمارستان های خصوصی و آزمایشگاه.

کسانی خصوصی آزمون باید همیشه دستور داده شده است تا در اختیار یک مراقبت های بهداشتی حرفه ای دابز گفت و برخی ممکن است قبلا سفارش آزمون برای افراد بدون علامت. اما در حال حاضر مقامات دولتی در حال ساخت است که فشار publicly.

“اگر شما هر گونه علائم COVID شما لازم نیست که لزوما یک مستند تب و یا اگر شما فکر می کنم شما ممکن است در معرض لطفا ثبت نام کنید برای درایو از طریق درمانگاه” دابز گفت.

شما می توانید رفتن به می سی سی پی, وزارت بهداشت, وب سایت www.msdh.ms.gov — برای اطلاعات بیشتر در مورد درایو از طریق درمانگاه.

‘Covid است که هنوز هم وجود دارد’

فرماندار اقامت در خانه سفارش منقضی شده شنبه به جای محدودیت کمتر و منظور آن است که اجازه داده است برخی از کسب و کار به بازگشایی شده است. ریوز گفت: کاهش آستانه برای تست به شما کمک می سی سی پی ردیابی عفونت کروناویروس — بخش کلیدی که قادر به به طور کامل بازگشایی اقتصاد است.

“همانطور که ما در حال تلاش برای سهولت بازگشت به حالت نرمال آب و هوای اقتصادی آن است که مفید به ما, و در نهایت برای شما مفید و به خصوص مفید برای ما شناسایی و منزوی’ استراتژی است که اگر شما بر این باورند که شما بوده ام در تماس با (coronavirus) … که ما می توانیم شما تست” ریوز گفت.

هنوز دابز موعظه احتیاط و خواسته Mississippians هوشیار باقی می ماند عمل اجتماعی فاصله و حفظ بهداشت خوب.

“من خسته از این بیش از حد, اما همانطور که من در اطراف و من مردم را در جامعه من با ديدن زیادی از ماسک است. بنابراین شما افرادی که ماسک می پوشند, من شما را تحسین می کنم. شما در حال حفاظت از خودتان شما در حال حفاظت از خانواده خود را” دابز گفت. “Covid است که هنوز هم وجود دارد و آن می تواند دوباره بجای اول برگشتن.”

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>