می سی سی پی آب و هوا: بیشتر طوفان شدید پیش بینی شده در روز یکشنبه ، تگرگ و تندباد گردباد ممکن است

لدگر | No comments

می سی سی پی است دوباره نیروبخش برای شدید آب و یکشنبه به عنوان پیش بینی پیش بینی gusts باد قوی از 60 به 70 مایل در ساعت بادها گلف به توپ تنیس به اندازه تگرگ و گردباد ممکن است در سراسر مرکزی به مناطق جنوب کشور است.

خدمات ملی آب و هوا می گوید: منطقه جنوب بزرگراه میان ایالتی 82 تمام راه را به ساحل را تحت افزایش خطر اواخر پنج شنبه صبح تا جمعه شب.

“وجود خواهد داشت یک خوبی تهدید شدید آب و هوا بالقوه برای تمام حالت های بالا به توپ تنیس به اندازه تگرگ و همچنین به عنوان یک پتانسیل برای گردباد” خدمات ملی آب و هوا هواشناس آلن کمپبل گفت:.

نیز وجود دارد باقی می ماند و امکان جاری شدن سیل به ویژه در مناطق کم ارتفاع و مناطق فقیر زهکشی. NWS جکسون پیش بینی 3 تا 5 اینچ از بارش باران می تواند سقوط در مرکزی می سی سی پی منطقه از جمله مترو جکسون در کمتر از سه ساعت است.

افزایش تهدید برای فلش سیل یکشنبه را شامل مرکزی می سی سی پی شهرستانها از Vicksburg, جکسون, Yazoo City, Columbus, فیلادلفیا و النهار.

باران پیش بینی شده است همچنین انتظار می رود به منظور بالا بردن سطح رودخانه در منطقه است.

خطر آب و هوایی شدید می آید در حالی که بسیاری از شهرستانهای جنوبی از دولت هنوز دوره نقاهت بعد از طوفان که باعث 15 گردباد در یکشنبه عید پاک در میان آنها دو خشونت EF-4 مقدس.

کسانی که طوفان 14 نفر کشته شدند. ده ها تن آواره شده اند و پناه برای آنها دارای ضربه گیر با دولت گسترده اجتماعی فاصله اقدامات در محل.

پل شفیلد اضطراری مدیریت مدیر شهرستان جونز گفت: صلیب سرخ مقامات نیست عامل جمعيت پناهگاه است. در عوض آنها در برخورد با آوارگان و ساکنان به طور جداگانه.

یکشنبه عید پاک تورنادو: چگونه می سی سی پی را در عید پاک گردباد رتبه از نظر مرگ و میر آسیب و تخریب

پیش از عید پاک طوفان سیستم های پیش بینی شد صدایی زنگ به عنوان شرایط است که به طور معمول تخم ریزی شدید سیستم های طوفان و گردباد رسیده بودند. کمپبل گفت: “NWS دوباره دیدن برخی از کسانی که در شرایط مشابه به خصوص ترکیب واقعا گرم و مرطوب هوا با افزایش وزش محض بالاتر در جو است.

می سی سی پی مدیریت اضطراری آژانس گفت: “اصلی تهدید” از روز شنبه طوفان سیستم قوی خواهد بود gusts باد و تگرگ “اما گردباد را نمی توان رد کرد.”

کمپبل گفت: این احتمال وجود دارد چندین طوفان باند را در منطقه در امواج به عنوان روز می رود.

او توصیه می شود ساکنان یک طرح در محل اگر شرایط آب و هوایی شدید تبدیل.

“مارس است که زمان از سال که ما واقعا دیدن این نوع از طوفان سیستم نه فقط در عراق بلکه در سراسر جنوب. بود آب و هوا آماده شده و برخی از وسیله ای برای گرفتن اطلاعات” کمپبل گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>