می سی سی پی آب و هوا: گردباد, طوفان, سیل فلش ممکن است پنج شنبه شب, پنج شنبه صبح

لدگر | No comments

زیر گردباد شیوع بیماری در مارس 12 و 19 که به کشته شدن تعداد 15 نفر در می سی سی پی, بخش هایی از, دولت می تواند تجربه بیشتر در آب و هوایی شدید شنبه شب به صبح روز پنجشنبه.

با توجه به آب و هوا خدمات ملی, بزرگترین تهدید نهفته در بخش غربی از دولت شکل نوک شمالی Adams County مرکزی Yazoo شهرستان به رودخانه می سی سی پی در شمال گرینویل. که منطقه را افزایش ریسک و می تواند آسیب بادها تا 70 مایل در ساعت, تگرگ های بزرگ و احتمالا گردباد امشب به دوشنبه صبح. مناطق مرکزی می سی سی پی در خطر اندکی از آسیب باد و تگرگ و گردباد پس از نیمه شب. نگرانی های اصلی خواهد بود برای آسیب رساندن به خط مستقیم باد و تگرگ.

نیز وجود دارد یک فلش سیل تهدید. سنگین باران در حال سقوط در شرایط بسیار مرطوب زمین می تواند منجر به جاری شدن سیل در برخی از مناطق. یک سیل است که در اثر از رودخانه می سی سی پی از طریق مرکزی می سی سی پی به گوشه شمال شرقی دولت برای این شب از طریق پنج شنبه صبح.

بیشتر به سمت جنوب هتیزبرگ رعد و برق برخی احتمالا شدید پیش بینی هستند و عمدتا بین 4 صبح پنج شنبه و 1 بعد از ظهر با 70% شانس آسمانی.

می سی سی پی گردباد: آنچه ما می دانیم در مورد مارس 19 طوفان. یک گردباد عظیم بود

سواحل می سی سی پی را تجربه می شدید و رعد و برق صبح روز پنجشنبه با خطر بیشتری ابتدا حدود 7 صبح بارش مقادیر انتظار می رود که بین اینچ ½ و ¾ اینچ است.

تماس با برایان جارو در 601-961-7225 یا [email protected] دنبال شیپور لجر در خارج از منزل در Facebook و @BrianBroom در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>