می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی: آنچه که خانواده ها برای اولین بار ؟ کجا رفتن ؟

لدگر | No comments

یک اصطلاح غیر انتفاعی ستایش سیاستمداران برای ارائه خدمات اجتماعی در سراسر, می سی سی پی بود کمی بیشتر از کمپین تبلیغ برای یک سازمان در حال حاضر در مرکز عظیم اتهام اختلاس طرح.

یک سری از مراکز طول می سی سی پی با استفاده از این خانواده برای اولین بار با نام تجاری برای انواع خدمات اجتماعی از جمله حمایت از گروه های کار, آموزش و کلاس های پدر و مادر.

در حال حاضر خانواده ها برای اولین بار است که محو و هیچ کس می خواهد به ارتباط با آن است.

سیاستمداران و مقامات حضور داشتند برش روبان مراسم. خانواده اولین ارسال شده عکس از رهبران آن جلسه با رهبران دولت on Facebook. هماهنگ کننده مورد نیاز به “انجام” رسانه “بازدید” را به مدارس و سازمان ها به ترویج خانواده ،

اما به نظر می رسد خانواده ها برای اولین بار بود که در واقع تنها یک نام و یک سایت و یک لوگو.

خانواده ها برای اولین بار در می سی سی پی بود و نه غیر انتفاعی ثبت نام با IRS. آن را به حال هیچ کارکنان. هرگز آن را دریافت هر گونه پول از می سی سی پی.

غیر انتفاعی است که ادعا کرده برای اجرای خانواده اول — می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش — در حال حاضر در تلاش برای فاصله خود را از خانواده و بنابراین آژانس دولتی است که مورد استفاده برای ترویج آن است.

ضمن اینکه حضور آنلاین است که پاک به دور است.

چه MCEC?

این MCEC است, غیر انتفاعی در قلب رفاه اختلاس بررسی است که دولت حسابرس Shad سفید اعلام کرد در اوایل این ماه.

در همان زمان که می سی سی پی بود, انکار بیش از 98 درصد از فردی متقاضیان به رفاه می سی سی پی در بخش خدمات انسانی بود پمپاژ میلیون دلار در رفاه بلوک کمک های مالی به MCEC.

بیش از پنج سال گذشته غیر انتفاعی دریافت کرده است بیش از $65 میلیون از می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی که همه به نظر می رسد به رفاه پول است. در اوایل این ماه MCEC مدیر دستیار کارگردان و مدیر کسب و کار در میان شش نفر متهم به اتهام سرقت $4.15 میلیون رفاه پول که جریان را از طریق MCEC.

در پی کیفرخواست Gov. تیت ریوز گفت: رفاه بلوک کمک های مالی متوقف شده است و یک قاضی به طور موقت مسدود MCEC حساب بانکی.

MCEC وکیل, Amanda باربور از ساقی برف, شرکت, پاسخ به چند سوال از شیپور لجر و از او پرسید که پاسخ توان به MCEC.

غیر انتفاعی گفت: آن را به حال چیزی برای انجام با خانواده های در حال اجرا برای اولین بار با وجود ادعای قبلی که این کار را کرد. MCEC گفت: خانواده ها برای اولین بار بود که اجرا می سی سی پی توسط وزارت خدمات انسانی اما این سازمان را تکذیب کرد این.

MCEC تا به حال حدود 120 تمام وقت و پاره وقت کارکنان عملیاتی در 42 شهرستان قبل از کیفرخواست بیانیه ای گفت:. در حال حاضر آن را به 30 کارکنان.

غیر انتفاعی مدیره در روند نامگذاری موقت, مدیر اجرایی, بیانیه ای گفت:.

چه خانواده ها ،

وب سایت خانواده برای اولین بار در می سی سی پی حذف شده است اما اینترنت archives سایت را نشان می دهد خانواده ها برای اولین بار به حال خود سایت و لوگو حداقل در اوایل 2013.

“خانواده اولین برنامه تقویت خانواده ها در تمام زمینه ها و شرایط زندگی با ارائه پرهیز-تا-ازدواج/جوانان توسعه و پدر و مادر آموزش و پرورش از طریق سمینارها و کارگاه های آموزشی کلاس ها و سخنرانی های” وب سایت بخوانید.

اولین اسناد عمومی در ارتباط با خانواده برای اولین بار در حال ثبت نیست تا دسامبر 2017, زمانی که ثبت شده است به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی با ایالت می سی سی پی.

ویلیام “Garrig” سپر است که وکیل است که در زمینه ترکیب مقالات برای خانواده ها ، او گفت: این سازمان به دنبال هرگز فدرال غیر انتفاعی وضعیت با IRS و هرگز پرونده مالیاتی مدارک لازم به سازمان معاف از مالیات.

“هرگز وجود هر گونه پول به آن متصل” سپر گفت.

وزیر امور خارجه, وب سایت دارای چهار اسناد و مدارک در ارتباط با خانواده ،

ویکسبرگ شهردار جورج Flaggs ذکر شده است به عنوان مدیر خانواده برای اولین بار در یک 2019 سند است.

“من نمی دانم که چرا نام من خواهد بود به عنوان مدیر” Flaggs گفت: شیپور لجر. “من می توانم به شما بگویم این یقین من نه مدیر.”

Flaggs گفت: او تنها تا کنون با حضور در جلسات محلی از یک خانواده اولین مرکز در ویکسبرگ و تا به حال هرگز هر گونه درگیری با عملیات خود را.

“من لازم نیست چیزی در من خاطره که من در خدمت به عنوان مدیر هیچ آژانس” Flaggs گفت. “من حتی نمی خواهد آن را انجام دهد. من اصلا به زمان. برای من که به نظر می رسد مانند آن خواهد بود یک تعارض (مورد علاقه) به هر حال.”

‘ما در انجام بسیاری از چیزهای’

نانسی جدید ذکر شده است به عنوان مدیر در اوایل تشکیل پرونده و مدیر عامل شرکت در یک بعد از پر کردن است. جدید بود مدیر MCEC تا اخیر کیفرخواست.

یک وکیل جدید کاهش یافته است به نظر برای این داستان اما او اغلب صحبت علنی در مورد خانواده ، در ماه سپتامبر ظاهر در Supertalk رادیو جدید گفت که خانواده ها از اول وجود داشته است برای بیش از دو دهه است.

“در اواسط-90s است که هنگامی که ما برای اولین بار اهدا شد در اینجا در می سی سی پی به (رفاه) پول به واقع باز کردن خانواده ها برای اولین بار مراکز منابع, بنابراین من تا به حال یک مرکز در جایی و یا خدمات به صورت 24 سال جدید گفت. “و من بسیار فروتن در مورد آن چرا که ما را وادار به انجام بسیاری از چیزهای زیادی را با خانواده برای اولین بار و از طریق خانواده ها برای اولین بار.”

جدید توضیح داد: برخی از کسانی که خدمات اجتماعی در یک جشن فارغ التحصیلی برنامه در Rankin County بازداشتگاه در ماه آوریل است.

“ما در انجام بسیاری از چیزهایی است. ما صدها نفر از مردم کار نه برای ما بلکه با ما در سراسر کشور” جدید گفت. “و کسانی که مردم ما یا همکاران و یا داوطلبان. آن را ما به صورت پاره وقت یا تمام وقت کارمند. برخی از روزها ممکن است ما در ویکسبرگ نقاشی خانه کسی … و یا ممکن است ما در یک مدرسه در طول روز آموزش پیشگیری از قلدری به یک گروه از دبیرستان یا مدرسه دانش آموزان است. و یا ممکن است ما نشسته سمت راست در اینجا با شما و کمک به شما برای دریافت GED خود را و یا خود را ديپلم.”

آن Facebook صفحه آن نیز حذف شده است ادعا کرد این بود که یک غیر انتفاعی و اغلب ارسال شده چند بار در هفته در مورد آن کار انجام شد در سراسر کشور از قبیل:

  • توزیع بطری های آب در سالتییو ٬ کواویلا پس از آسیب طوفان
  • ارائه کیک به بعضی از اداره پلیس
  • برگزاری مک دونالد کار عادلانه در جکسون.

خانواده اولین غالبا با برچسب سازمان های دولتی در Facebook مطالب به اشتراک گذاشته شده مثبت پوشش رسانه ای و ارسال عکس ها با مقامات دولتی مانند رژیم صهیونیستی. فیل برایانت.

برایانت اعطا جدید می سی سی پی شایسته خدمات غیرنظامی جایزه در ماه دسامبر 2018 و برایانت ضد چاقی ابتکار — نگاهی به اتهام به یک سالم می سی سی پی برگزار می شود یک اجلاس در ماه مه بود که اسپانسر شده از طرف خانواده ها ،

در همان زمان MCEC و جدید ادعا به خانواده ،

در رزومه او توصیف خانواده برای اولین بار به عنوان “MCEC گل سرسبد ابتکار.” در یک قرارداد پیشنهاد شده در مارس 2019 در MCEC آن را “اداره می شود خانواده ها برای اولین بار در می سی سی پی (چهارتایی) برنامه برای 20 سال گذشته است.”

این MCEC در حال حاضر ادعاهای خلاف واقعی است.

‘یک برنامه ریزی تلاش’

شیپور لجر رسیده به MCEC این هفته در مورد ارتباط آن با خانواده ،

در بیانیه ای MCEC به نام خانواده ها برای اولین بار به عنوان “یک برنامهای تلاش” بود که اجرا می سی سی پی ترک از خدمات انسانی یا MDHS.

این بیانیه گفت: “خانواده اول” است که یک اصطلاح عمومی در سراسر کشور توسط دولت توزیع رفاه پول و می سی سی پی که تحت فشار قرار دادند سازمان های غیر انتفاعی برای استفاده از این نام تجاری.

“خانواده ها برای اولین بار است که یک برنامه نظارت و کارگردان MDHS. MCEC است نه خانواده ها و نه خانواده اولین MCEC” در بیانیه ای گفت:.

MDHS سخنگوی دنی Blanton رد این گفته MDHS است “هیچ ارتباط مالی و یا در غیر این صورت با خانواده برای اولین بار.”

“من واقعا نمی دانم که آنها در حال گرفتن که” Blanton گفت. “هیچ شواهد واقعی تا از هر گونه استنتاج است که ما وابسته بودند و با خانواده برای اولین بار در سی سی پی است.”

Blanton گفت: تنها MDHS کارمند که می توانست تا به حال یک رابطه با خانواده برای اولین بار است که مدیر سابق John Davis, اما او نمی تواند صحبت می کنند به چه دیویس انجام داد.

“ما هرگز بودجه خانواده برای اولین بار در هر شکل و فرم یا مد” Blanton گفت.

پس از اختلاس بررسی شد و اعلام کرد در اوایل این ماه هر دو MDHS و MCEC در حال تلاش برای حرکت رو به جلو است.

Blanton گفت پادمان قرار داده شده اند در محل قرار داده است که بیشتر موشکافی و رقابت بیش از چگونه رفاه بلوک کمک های مالی doled. این MCEC گفت: این رسوایی بود که یک “شوک” که در آن به هیئت مدیره است که کار را به نام یک مدیر موقت.

خانواده ها با این حال به نظر می رسد مرده است.

میلیون دلار مرد: می سی سی پی به Ted DiBiase $2M در رفاه پول برای کشتی وزارت

اشتباه گرفته؟: در اینجا یک جدول زمانی از می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>