می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی: آنچه ما می دانیم تا کنون

لدگر | No comments

چه می سی سی پی را به حسابرس به نام بزرگترین اختلاس رسوایی در رکورد می تواند بر دانش آموزان, معلمان و خانواده ها و کسب و کار و امور اجتماعی برنامه های توسعه در سراسر, می سی سی پی و فراتر از آن.

یک شیپور لجر بررسی اسناد عمومی یافت می شود دو نفر در مرکز اتهام کلاهبرداری — نانسی جدید, 67, و پسر ژاک جدید, 36 — فعال سیاسی و متصل به یک شبکه وسیع از مدارس خصوصی کار برنامه های آموزش خواندن و نوشتن آموزش ضد توتون و تنباکو, کمپین یک سالن یکنوع بازی شبیه لوتو ،

در پنج سال گذشته این تلاش باید مشبک بیش از $136 میلیون دلار در دولت فدرال و پول با توجه به سوابق می سی سی پی. پول بود ترکیبی از فدرال رفاه, بودجه, دولت, خصوصی, مدرسه کوپن و دیگر کمک های مالی.

تلاش برای رسیدن به اخبار ناموفق بوده اند.

محققان می گویند آنها هنوز در تلاش برای محاسبه این دامنه از اختلاس که منجر به دستگیری شش جمعه از جمله دولت سابق مدیر اداره خدمات انسانی سابق و یک کشتی گیر حرفه ای.

رفاه اختلاس رسوایی: فدرال: دولت حسابرس نگه داشته و آنها را در تاریکی در می سی سی پی رفاه اختلاس مجسمه نیم تنه

اما کیفرخواست به نظر می رسد برای نشان دادن اخبار با استفاده از حداقل $4.15 میلیون پول از یکی از سازمان های غیر انتفاعی برای استفاده شخصی است.

که غیر انتفاعی می سی سی پی و جامعه آموزش و پرورش, مرکز کلیدی است به بررسی اسناد دادگاه نشان می دهد.

این MCEC به طور معمول تا به حال درآمد سالانه از 2 میلیون به 3 میلیون دلار تا چند سال گذشته است. سوابق نشان می دهد غیر انتفاعی درآمد رسید به بیش از 13 میلیون دلار در سال 2017 پس از آن به 26 میلیون دلار در سال 2018 است.

تقریبا همه این پول به نظر می رسد به از دولت فدرال کمک های موقت به خانواده های نیازمند, برنامه, معمولا شناخته شده به عنوان رفاه.

به عنوان که پول ریخته به MCEC می سی سی پی بود رد تقریبا هر کم درآمد متقاضی استفاده شود که برای منافع.

با پذیرش نرخ 1.42 درصد می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی تا به حال بالاترین نرخ رد برای رفاه متقاضیان از هر دولتی در این کشور در سال 2017.

در ضمن MDHS است اعطا MCEC بیش از $65 میلیون دلار در طول پنج سال گذشته.

جان دیویس, 51 بود MDHS مدیر برای بسیاری از آن زمان. او نیز دستگیر شد و تحت تعقیب این هفته است.

حداقل در برخی از رفاه پول که جریان به MCEC در نهایت منحرف شود برای استفاده شخصی از اخبار با توجه به اسناد دادگاه.

اخبار گفته در زمان $2.15 میلیون نفر از غیر انتفاعی بودجه در یک سری از معاملات و سرمایه گذاری آن را در نام خود را در شرکت های تجهیزات پزشکی مستقر در فلوریدا.

آنها سرمایه گذاری در Prevacus یک شرکت تلاش به منظور توسعه یک دارو است که رفتار تکان مغزی و PresolMD است که همان آدرس ذکر شده در سوابق دولت به عنوان Prevacus.

تلاش برای رسیدن به Prevacus ناموفق بودند.

از سال 2017: MDHS تایید اکثر متقاضیان جدید را رد کرد و برای رفاه

چه چیز دیگری در حال خبری که در?

این اخبار ممکن است به خوبی شناخته شده برای خود را به مدارس خصوصی که توسط عمل جدید منابع یادگیری و تمرکز بر نیازهای ویژه دانش آموزان است.

با توجه به یک سال 2019 قرارداد پیشنهاد با ایالت می سی سی پی, این مدارس جدید شامل اجلاس مدرسه در جکسون شمالی قله جدید مدرسه در گرینوود جنوبی قله جدید در هتیزبرگ طیف آکادمی در جکسون و یک مدرسه آنلاین به نام جدید منابع یادگیری آنلاین.

جدید آموزش منابع دریافت کرده است بیش از 12 میلیون دلار از طریق, می سی سی پی وزارت آموزش و پرورش با توجه به سوابق دولت. که پول مخلوطی از مدرسه خصوصی کوپن نارساخوانی دانش آموزان و دیگر دولت فدرال و پول است.

در طول سال 2019 مبارزات انتخاباتی و پس از آن — دگرمن. Gov. تیت ریوز فیلم برداری مبارزات انتخاباتی آگهی در قله جدید در جکسون با توجه به می سی سی پی امروز که همچنین گزارش داد که اخبار کمک $5,000 برای مبارزات انتخاباتی خود را.

جدید منابع یادگیری مدرسه منطقه و MCEC را صرف ترکیب بیش از 90000 دلار در لابی در کنگره بیش از پنج سال گذشته.

خانواده ها برای اولین بار در می سی سی پی

این MCEC اجرا می شود خانواده ها برای اولین بار در, می سی سی پی غیر انتفاعی از طریق تامین می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی با توجه به اسناد و مدارک ثبت شده توسط نانسی جدید.

نانسی جدید ادعا کرد که بین ماه های اکتبر تا نوامبر 2017 و 2018 وجود دارد بیش از 100,000 شرکت کنندگان در خانواده اول جوانان برنامه توسعه و هزاران نفر بیشتر ثبت نام در آموزش متوسطه دیپلم و مهارت های زندگی در برنامه های.

خانواده ها نیز متصل به منابع خانواده مرکز شمال شرق می سی سی پی.

روزانه مجله گزارش داد که خانواده مرکز منابع از شرق می سی سی پی را دیدم “گسترش سریع پس از آن انتخاب شد و در سال 2016 به عنوان یکی از سازمان های جامعه به گسترش می سی سی پی خانواده اولین برنامه است.

“خانواده مرکز شاهد رشد فوق العاده ای با خانواده برای اولین بار در, می سی سی پی” گفت: کریستی Webb, خانواده, مرکز منابع, مدیر اجرایی گفت: روزانه مجله در سال 2018 است. “ما از ما مرکز اصلی در توپلو که تحت پوشش لی و شهرستانهای مجاور آن به 16 مراکز خدمت 46 شهرستان اساسا همه شمال می سی سی پی. ما در خدمت خانواده ها با هدف کمک به حرکت آنها به خودکفایی و ثبات و به دور از وابستگی به کمک دولت است.”

هنگامی که شیپور لجر به نام Webb روز پنج شنبه روزنامه گفت: “هیچ ارتباط” بین سازمان و نانسی جدید و کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

“من نمی دانم هر چیزی” Webb گفت.

به عنوان شیپور لجر خواست پیگیری سوال Webb گذاشت.

Northpoint یکنوع بازی شبیه لوتو

به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی به MCEC نیز مجاز به بهره مندی از یک سالن یکنوع بازی شبیه لوتو که تبلیغ “کازینو سبک” بازی های خود در Facebook صفحه.

سوابق نشان می دهد Northpoint یکنوع بازی شبیه لوتو در Itasca به ارمغان می آورد در حدود 5 میلیون دلار در سال, هر چند اغلب آن را خرج می کند و نزدیک است که به همان مقدار. با توجه به مالیات اسناد MCEC ادعا سالن یکنوع بازی شبیه لوتو در واقع پول را از دست داده در سال 2018 صرف در مورد $23,000 بیش از آن در زمان.

کشتی گیر

با توجه به حسابرس دفتر دیویس و دیگر DHS کارمند جعلی فاکتورها به پرداخت برت DiBiase — سابق طرفدار کشتی گیر که بعدها یک DHS کارمند با توجه به صفحه مربوط به — با پول در نظر گرفته شده برای کمک به خانواده های فقیر. DiBiase پسر سابق شناخته شده طرفدار کشتی گیر Ted DiBiase.

DiBiase گفته می شود پرداخت می شود برای تدریس در کلاس های در مورد استفاده از مواد مخدر و به جای استفاده از این پول برای پرداخت هزینه های خود به مواد مخدر توانبخشی در مالیبو کالیفرنیا. با توجه به حسابرس این کلاس ها قرار گرفت.

حسابرس را گفت که پول نامشروع جریان از طریق MCEC.

در حال فدرال درگیر است ؟

هیچ.

در حالی که به اتهام سرقت پول از بودجه فدرال مایک هرست ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب می سی سی پی گفت: دفتر خود نگه داشته بود در تاریکی مورد بررسی است.

“در حالی که اطلاعات در مورد این تحقیقات در دسترس ساخته شده به ما در روز سه شنبه, ما در ایالات متحده به دفتر دادستان و FBI تنها آموخته در بعد از ظهر چهارشنبه از گزارش های رسانه ها در مورد کیفرخواست و دستگیری در همان زمان به عنوان عموم مردم انجام داد” هرست در بیانیه ای گفت.

وزارت خدمات انسانی گفت: آن را خود گزارش تخلف به دفتر والی که به نوبه خود هشدار دولت حسابرس.

دیویس اعلام کرد استعفای خود را در ماه جولای سال 2019 است که در حدود همان زمان که حسابرس خود را آغاز کرد بررسی جولای 2019.

“من در حال حاضر فرصت برای تمرکز بر خانواده را در خانه و دنبال یک موقعیت خارج از دولت” دیویس نوشت: در بیانیه ای اعلام کرد استعفای خود را.

داستان اولیه: Ex-می سی سی پی رفاه رئیس کشتی گیر WWE بازداشت اختلاس میلیون ها نفر حسابرس می گوید:

خواندن کیفرخواست

لوقا Ramseth کمک به این گزارش.

تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>