می سی سی پی رفاه پول رفت و به هتل رفت و آمد مکرر steakhouses, لابی, فوتبال, ستاره

لدگر | No comments

می سی سی پی رد رفاه به هزاران نفر از ساکنان فقیر و باران که پول در یک سازمان غیر انتفاعی که صرف میلیون ها نفر در تبلیغات هتل رفت و آمد مکرر, استیک, شام, بلیط هواپیما, یک لابی گر و یک مسیحی راک استار سوابق به دست آمده توسط شیپور لجر نشان می دهد.

بیش اخیر نه ماهه حدود 1.2 میلیون دلار پرداخت شده به شرکت های خصوصی متعلق به سازمان های غیر انتفاعی بنیانگذار نانسی و خانواده اش. ده ها هزار دلار بیشتر بود و صرف هزینه های سفر برای سابق کشتی گیران حرفه ای برت DiBiase و تد “میلیون دلار مرد” DiBiase Sr.

جدید تاسیس می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش و یا MCEC بیش از دو دهه پیش. پس از رژیم صهیونیستی است. فیل برایانت منصوب دولت جدید رفاه رهبر در سال 2016 قطره ای از رفاه پول به MCEC تبدیل به یک سیل. غیر انتفاعی شروع به استفاده از رفاه و پول را به صندوق های متعدد برنامه های تحت نام تجاری “خانواده ها برای اولین بار در سی سی پی است.”

در حال حاضر MCEC در قلب بزرگترین اختلاس در مورد رکورد در می سی سی پی, مقامات می گویند که. جدید پسر دو MCEC کارکنان و سابق دولت رفاه رسمی شده اند تحت تعقیب به اتهام اختلاس.

می سی سی پی اعطا کرده MCEC بیش از 55 میلیون دلار از دولت فدرال کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه یا TANF از سال 2015 با توجه به بررسی سوابق دولت.

از طریق یک درخواست سوابق به می سی سی پی دپارتمان خدمات انسانی شیپور لجر به دست آمده general ledger نشان میدهد که چگونه MCEC صرف برخی از این TANF پول — حدود 14 میلیون نفر است. لجر یک تصویر لحظهای از چه MCEC صرف که پول مالیات دهندگان بیش از نه ماه از اکتبر تا ژوئن 2018 2019.

به جای ارائه پول به نیازمندان برای مراقبت از کودکان و دیگر فرد کمک دولت پمپ افزایش مقدار آن TANF پول در سال های اخیر به سازمان های غیر انتفاعی از جمله MCEC. و به عنوان فقیر Mississippians تلاش به اجاره و پرداخت هزینه برای مواد غذایی MCEC صرف میلیون ها که رفاه پول در برنامه هایی که به نظر می رسد که ارتباط کمی به TANF ماموریت از جمله:

  • $104,974 به مارکوس Dupree, یک, می سی سی پی, افسانه فوتبال. دوپری به نظر می رسد یک سخنگوی خانواده ، دوپری نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال نظر.
  • $62,625 به حمایت P360 عملکرد یک شرکت خصوصی است که در عمل جوانان بیس بال و مراکز آموزشی.
  • $85,000 به Christian rock نوازنده Jason Crabb و شرکت های مرتبط با او از جمله برای اجرای کنسرت و همچنین برای هزاران نسخه از مسیحی با مضمون کودکان کتاب او نوشته شده.
  • $1,125 برای “گشت بزرگراه وعده های غذایی” و 400 دلار برای چیک-فیل-یک وعده غذا در طول “اجرای قانون قدردانی هفته.”
  • 1.2 میلیون دلار برای پیروزی ورزشی غیر انتفاعی اجرا شده توسط پل Lacoste که به رایگان کلاس های تناسب اندام به قانونگذاران ایالتی. اسناد و مدارک نشان می دهد Lacoste را غیر انتفاعی صرف حدود 1200 $در steakhouse.
  • $37,500 به اضافه ورزش یک شرکت است که مدیریت یک بیلخی ورزشگاه بیس بال. اضافه کاری ورزشی مالک تیم بنت گفت: پول برای پرداخت از 4000 بلیط به یک کالج مسابقات بیس بال داده شد که به دانش آموزان و سایر خدمات است. بنت گفت که او غافل از آن بود TANF پول است.
  • $160,000 به Lobaki پایه و اساس یک واقعیت مجازی آکادمی که با استفاده از هدست VR برای آموزش دیجیتال مدل سازی انیمیشن و برنامه نویسی. وینس اردن اجرا می شود که این بنیاد گفت: او غافل بود از TANF.
  • $52,100 به یک شرکت متعلق به سخنران انگیزشی ریک Rigsby در مارس 26, 2019.
  • $11,791 در سفرهای متعدد به سلطنتی Sonesta بسیاری گرفته شده توسط یک سابق طرفدار کشتی گیر. این هتل در محله فرانسوی نیواورلئان شامل اتاق که چشم پوشی خیابان بوربن و یک استخر پشت بام.
  • $129,000 به لابی و دولت سابق سناتور خواهد Longwitz و شرکت خود را در داخل کنگره. Longwitz گفت: ثبت نام به عنوان یک لابی گر برای خانواده ها برای اولین بار اما کار خود را بیشتر درگیر ارتباطات — “گرفتن پیام از چه خانواده ها که تلاش برای انجام این کار به مردم کمک کند.” او گفت که او می دانست MCEC دریافت پول از منابع مختلف از جمله TANF اما نمی دانم که چگونه او پرداخت می شود. او کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات بیشتر از نقش خود با سازمان های غیر انتفاعی.

کلیک کنید در اینجا به بررسی هزینه های ثبت

جدید, خانواده, مدارس خصوصی

معین نشان می دهد MCEC — عمل نانسی جدید و پسرش ژاک — صرف بیش از 1.2 میلیون دلار از TANF پول در کسب و کار متصل به خانواده اش.

غیر انتفاعی گزارش دادن $700,000 کمک مالی جدید به منابع یادگیری یک شرکت است که نظارت بر مدارس خصوصی تاسیس شده توسط نانسی جدید. این شرکت خصوصی نیز دریافت $15,273 برای تعمیرات ساختمان و نقاشی با توجه به سوابق.

جدید منابع یادگیری خود را به فاصله از جدید پس از او کیفرخواست. در یک Feb. 12 انتشار اخبار این شرکت گفت: “خانواده جدید است در حال حاضر انتقال از روز به عملیات روز.”

MCEC استفاده از رفاه و پول به اجاره فضا برای “خانواده نخست” مراکز در خواص متعلق به خانواده جدید. غیر انتفاعی پرداخت $454,905 در اجاره به آوالون دارایی های یک شرکت است که لیست تنها یک عضو در دولت اسناد: نانسی جدید. MCEC نیز پرداخت می شود $31,500 در اجاره به 204 کلید, LLC یک شرکت با یک ذکر شده عضو: جس جدید نانسی جدید پسر.

در دسامبر سال 2018 به عنوان نانسی جدید را غیر انتفاعی در ادامه به پرداخت خود را با شرکت های رفاه پول رژیم صهیونیستی است. برایانت تعلق می گیرد او می سی سی پی شایسته خدمات غیرنظامی جایزه. وکلای جدید و MCEC نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. برایانت کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اتهام اختلاس طرح.

می سی سی پی رفاه رسوایی: اشتباه گرفته می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی ؟ در اینجا یک جدول زمانی حوادث

تبلیغات و الهام بخش ویدئوها

MCEC گزارش هزینه های بیش از 1.4 میلیون دلار یا حدود یک دهم از آن رفاه پول در هزینه های تبلیغاتی در سال مالی 2019. پول جریان به می سی سی پی, اخبار رسانه های ایستگاه های رادیویی و دیگران — و شامل 5000 دلار برای تبلیغات در شیپور لجر.

در میان بزرگترین رفاه پرداخت شد به TeleSouth ارتباطات صاحب SuperTalk رادیو در مجموع حدود 250.000 دلار بیش از 20 پرداخت. جدید و دیویس به نظر می رسد بسیاری از بار در ایستگاه محبوب محافظه کار و برنامه های سیاسی است. Ted DiBiase Jr. همچنین گاهی اوقات متوقف شد. در سپتامبر سال 2019 مصاحبه جدید و محبوب صبح میزبان پل Gallo به نام خانواده ها برای اولین بار یک “موهبت الهی” و نسبت آن به “ناشر تهاتری” خدمات اجتماعی.

جکسون بر اساس شرکت Cirlot آژانس در ضمن پرداخت شد $1 میلیون نفر در سال مالی 2019 برای “ارتباطات یکپارچه پروژه است.”

ریک Looser شرکت رئیس جمهور و رئیس اجرایی گفت: Cirlot — که شروع به کار برای MCEC در سال 2017 ساخته شده ویدئوها در مورد نیروی کار توسعه برای خانواده ها ، آنها به ویژه شرکت های مختلف کار کرده است که با سازمان های غیر انتفاعی در طول سال.

Looser گفت: این فیلم که برنده جایزه ملی قرار بود به توزیع در رویدادهای مختلف و جلسات. آنها کمک خواهد کرد که آموزش مردم در دریافت کمک های عمومی در مورد چگونه آنها می تواند یک کار خوب. Looser گفت که او آگاه خود شرکت پرداخت می شد با رفاه اما احساس نمی شد.

“این داستان … ارائه می گردد امیدواریم که به افرادی که با بهره گیری از آن TANF وجوه” Looser گفت. وی افزود: کار بود “قلب غم انگیز” و شرکت خود را “با افتخار باید گفت: داستان و امیدوارم یک تفاوت در زندگی مردم است.”

برت DiBiase, Ted DiBiase

Ted DiBiase و پسرانش برت DiBiase و Ted DiBiase Jr. در حال سابق طرفدار کشتی گیران با چندین قابلیت اتصال به MCEC و وزارت خدمات انسانی.

برت DiBiase به طور خلاصه مشغول به کار در DHS به عنوان معاون مدیر فرآیندی تغییر — حقوق و دستمزد خود را افزایش از $79,000 به $95,000 بیش از چند ماه.

دادستان ادعا برت DiBiase پرداخت شد $48,000 در TANF پول از دولت برای آموزش, اعتیاد, آموزش, کلاس, اما به جای استفاده از پول نقد را برای خود به مواد مخدر توانبخشی در لوکس مالیبو کالیفرنیا درمانگاه.

اما علاوه بر حقوق و دستمزد خود را در DHS برت DiBiase بعد از دریافت رفاه پول از MCEC های معین نشان می دهد که در آن او در حقوق و دستمزد و دریافت $197,590 بیش از نه ماه است.

و او را صرف نزدیک به $25,000 در رفاه پول از MCEC در سفر. هزینه اغلب پرداخت با کارت اعتباری شامل متعدد steakhouses و رستوران ها و هتل ها و بلیط هواپیما با توجه به معین. او صرف هزاران نفر در یک هتل رویال Sonesta در محله فرانسوی نیواورلئان بیش از هالووین و شکرگزاری تعطیلات آخر هفته در سال 2018 به عنوان به خوبی به عنوان شب سال نو. او رفت و به Dickie برنان Steakhouse در نیواورلئان سه بار جداگانه و صرف بیش از $400.

شیپور لجر قبلا گزارش شده Ted DiBiase Sr. را غیر انتفاعی دریافت بیش از $2.1 میلیون نفر در TANF بودجه در حالی که دیویس led DHS. سوابق نشان می دهد سالمند DiBiase نیز از $10,000 برای او غیر انتفاعی از MCEC و حدود 8,200 در هزینه های سفر از سازمان های غیر انتفاعی.

شیپور لجر ساخته شده است که تلاش های متعدد برای رسیدن به اعضای DiBiase خانواده برای نظر. یک وکیل برای برت DiBiase کاهش یافته است به نظر.

رفاه رسوایی: چگونه یک طرفدار کشتی گیر شد بالای رفاه رسمی در می سی سی پی — و مجرم شناخته شدم

می سی سی پی رفاه صرف: می سی سی پی به ‘میلیون دلار مرد’ Ted DiBiase $2M در رفاه پول برای کشتی وزارت

Jason Crabb, مسیحی, نوازنده

بیش از $85,000 در رفاه پول رفت و به جیسون Crabb وزارت و شرکت های مرتبط با توجه به معین. Crabb یک مسیحی موسیقی خواننده و نوازنده است.

MCEC پرداخت Jason Crabb وزارتخانه $10,000 برای “ظاهر شخصی” — آنچه به نظر می رسد یک جفت Crabb, کنسرت — در اوایل ماه ژوئن است. یک DHS خبرنامه در زمان ذکر شده “کنسرت رایگان” و شامل یک عکس از Crabb خندان در کنار برت DiBiase و دیویس. یک Jackson گروه کر نیز پرداخت می شود با رفاه پول برای انجام در این رویداد است.

Crabb را از طریق آتش وزارتخانه نیز دریافت رفاه پول — از جمله $43,000 برای در مورد آنچه به نظر می رسد بیش از 4000 نسخه از Crabb مسیحی با مضمون کتاب های کودکان و یکی دیگر از $25,000 به یک دلیل نا مشخص. Crabb ظاهرا چند توقف در می سی سی پی در سال گذشته: یک پس-حذف شده خانواده اولین Facebook پست گفت: او ملاقات با, جدید, Ted DiBiase Jr و بانوی اول سابق دبورا برایانت در ماه مارس است.

یک نماینده برای Crabb, نمایندگان نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

پل Lacoste, مربی

پل Lacoste standout بازیکن فوتبال در دانشگاه ایالتی می سی سی پی و حرفه ای قبل از تبدیل شدن به یک مربی تناسب اندام.

خود را از طریق غیر انتفاعی پیروزی ورزشی, Lacoste اجرا رایگان برنامه تناسب اندام برای گروه های مختلف در طول دهه گذشته از جمله قانونگذاران معلمان و پزشکان. روزنامه نگاران محلی از جمله شیپور لجر کارکنان شرکت در کلاس های رایگان.

Lacoste همکاری با MCEC در سال 2018 امضای $1.4-میلیون قرارداد به ارائه رایگان کلاس های تناسب اندام در سراسر کشور. در طول نه ماه تحت پوشش لجر آن را نشان می دهد پیروزی ورزشی دریافت نزدیک به 1.2 میلیون دلار در TANF پول است.

Lacoste وکیل ارائه فاکتور برای $147,000 در ماه آوریل که MCEC پس از آن بازپرداخت با TANF پول با توجه به سوابق. فاکتور را نشان می دهد پیروزی ورزشی صرف $1,198 در steakhouse سازمان حفاظت محیط زیست را به غذا خوردن در یک روز.

Lacoste و دو وکیل نشستم با شیپور لجر در هفته گذشته برای مصاحبه. Lacoste تاکید کرد که او هیچ اطلاعی از اینکه او پرداخت شده بود با TANF بودجه. در حالی که Lacoste گفت: او مفتخر است که خود را برنامه تناسب اندام, او گفت: آن را نمی خواهد بود مناسب برای آن تامین اعتبار توسط TANF پول است. Lacoste گفت که او می دانست که پول دولت و پول بود اما غافل از منبع اصلی آن.

فقیر Mississippians رفاه را تکذیب کرد

می سی سی پی است و صرف کمتر و کمتر از آن TANF بودجه به طور مستقیم کمک به خانواده های نیازمند در سال های اخیر است.

یک گزارش اخیر گفت: دولت صرف فقط 5 درصد از آن 135 میلیون دلار رفاه سهم در سال 2018 در واقع کمک به مردم فقیر با کمک های اولیه. که در میان پایین ترین نرخ هر کشور در یکی از فقیرترین کشورهای در کشور است.

در سال 2017 Davis-رهبری گروه دریافت توجه ملی که 11,700 مردم فقیر کاربردی برای TANF منافع — و آن را تایید فقط 167 کمتر از 2 درصد.

در می سی سی پی و در جای دیگر, میزان افزایش TANF بودجه باید به جای روت شده است به سازمان های غیر انتفاعی مانند MCEC. در برخی از کشورها از آن استفاده شده است برای پر کردن حفره های بودجه است.

وجود دارد چند قوانین خاص برای رفاه هزینه برای دولت. پول در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای چهار حوزه وسیع: تشویق خانواده سالم, ترویج کار تهیه و ازدواج کاهش خارج از زناشویی بارداری و کمک به خانواده های نیازمند.

تحت دیویس’ رهبری در سال های اخیر DHS تصمیم به ارسال یک افزایش سهم TANF دلار به MCEC.

رفاه اختلاس رسوایی: MDE بررسی میلیون ها نفر در آموزش و پرورش دلار به کارگردانی گروه

چگونه بود این اجازه را به اتفاق می افتد ؟

مقامات دولتی میگویند چند کنترل بیش از چگونه آن MCEC قرارداد مورد تایید قرار گرفت تحت دیویس و کمی به هیچ نظارت در مخارج پس از بررسی به سازمان های غیر انتفاعی فرستاده شد.

Davis حرفه ای DHS کارمند که تعالی به مدیر اجرایی در سال 2016 همزمان با افزایش اقبال نانسی جدید و DiBiase خانواده است.

دیویس به نظر می رسد در عکس های جدید از DiBiase خانواده و سیاستمداران در رسانه های اجتماعی. سخنگوی وزارت امنیت داخلی دنی Blanton گفت: آن دیویس’ به تنهایی تصمیم به استخدام برت DiBiase به عنوان معاون مدیر در سال 2017. این جفت ارز در زمان چند مالیات دهندگان بودجه سفر در سراسر کشور هم با توجه به سوابق دولت. یک وکیل برای دیویس بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در سال 2015 قبل از دیویس شد DHS مدیر MCEC دریافت بیش از 1 میلیون دلار در رفاه پول یک شکل که شروع به پریدن کرد به $6.6 میلیون سال بعد. آن را دو برابر شد و به $13.1 میلیون در سال 2017 و تقریبا دو برابر دوباره به $22.2 میلیون دلار در سال 2018 است.

با توجه به MCEC را ledger, غیر انتفاعی پرداخت حدود $1,000 در رفاه پول بلیط هواپیما خیلی دیویس می تواند پرواز به لس آنجلس آمده است. 22, 2019 است که زمانی که دادستان ها می گویند برت DiBiase بود که در یک لوکس نوتوانی مبارزه با مواد مخدر در مالیبو.

در اواخر ماه ژوئن حسابرس شروع این بررسی است. دو هفته بعد دیویس اعلام بازنشستگی خود را.

“من در حال حاضر فرصت برای تمرکز بر خانواده را در خانه و دنبال یک موقعیت خارج از دولت” نوشت: دیویس که بعدها متهم در اختلاس اتهامات عنوان شده علیه. “خداوند به برکت من فوق العاده است و من به حساب من در MDHS به عنوان یکی از بزرگترین.”

پس دیویس’ خروج آژانس به اجرا قوی تر کمیته سیستم به بررسی پیشنهادات قبل از اعطای قرارداد برای TANF پول و دیگر کمک های مالی Blanton گفت.

در ماه جولای در ابتدا از حسابرس بررسی ایمیل ها نشان می دهد DHS کارکنان بررسی لجر MCEC ارسال آنها — بعد از آن به دست آمده توسط شیپور لجر.

دولت حسابرس Shad سفید که دفتر در ادامه به بررسی این اتهام اختلاس طرح تایید صحت سند. او با اشاره به سند چیزی است که MCEC ادعا می کند آن را صرف در رفاه پول هر چند واقعی هزینه می تواند پایین تر یا بالاتر.

در پایین ledger, MCEC ادعا می کند آن را صرف $14,201,531 در رفاه پول بیش از نه ماه است.

اما هنگامی که شیپور لجر شمارش آن تا کل آمد به $13,576,531 — a $625,000 تفاوت.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected] Follow @lramseth در توییتر. تماس با Giacomo “جک” بولونیا در 601-961-7282 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @gbolognaCL.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>