می سی سی پی رفاه رسوایی: $650K صرف شده در کتاب در ده فرمان دستور زبان

لدگر | No comments

می سی سی پی به عنوان یک غیر انتفاعی کارگردانی رفاه پول نسبت به تبلیغات, رفت و آمد مکرر هتل شام استیک و دیگر سوال برانگیز هزینه های که تا به حال کمی برای انجام با کمک به مردم فقیر در میان بزرگترین آن پرداخت شد و برای چندین نسبتا مبهم کتاب.

بیش از یک های اخیر نه ماه دوره می سی سی پی, جامعه, مرکز آموزش و یا MCEC صرف نزدیک به $650,000 ترکیب در کتاب های کودکان در مورد ده فرمان نوشته شده توسط Christian rock star, Jason Crabb و دستور زبان کتاب های درسی نوشته شده توسط بازنشسته دانشگاه ایالتی دلتا اجتماعی کار می کنند پروفسور مارگارت Tullos.

Tullos و شرکت M&W, چاپ و نشر, ساخته شده $605,000 بیش از چند اقساط برای هزاران نسخه از کتاب “حرفه ای گرامر ساده” با توجه به MCEC لجر به دست آمده توسط شیپور لجر. کتاب او در نظر گرفته شده برای آموزش مردم بهتر مهارت های دستور زبان خود را برای بهبود زندگی خودکفایی و پیدا کردن یک شغل.

“این یک دستور خوب” Tullos گفت. در حدود 80 دلار در هر کدام او به فروش می رسد در حدود 7,500 نسخه از این کتاب در فقط چند ماه. و او تا به حال یک معامله با MCEC به نگه داشتن آنها را به فروش به مدت چهار سال.

اما زمانی که یک خبرنگار گفت Tullos MCEC استفاده کرده فدرال کمک های موقت به خانواده های نیازمند پول و یا رفاه برای خرید کتاب Tullos گفت که او “کاملا” آگاه بود و آن اشتباه بود.

Tullos زیادی را صرف او در اوایل زندگی حرفه ای مشغول به کار در رفاه کودک, سیستم, او گفت:, و احساس آن نادرست به استفاده از رفاه و پول به معنای به طور مستقیم کمک به خانواده های نیازمند در دستور زبان کتاب.

“من نمی خواهد که رفته همراه با آن” Tullos گفت.

“من یک مددکار اجتماعی. من می خواهم برای کمک به مردم” او بعد از آن اضافه شده است. “من نمی گرفتن پول از (خانواده های نیازمند) آنها باید داشته ایم.”

مرتبط با: می سی سی پی رفاه پول رفت و به هتل رفت و آمد مکرر steakhouses, لابی, فوتبال ستاره

MCEC است که در حال حاضر در قلب بزرگترین اختلاس در مورد رکورد در می سی سی پی. مدیر سابق غیر انتفاعی, نانسی جدید, پسرش, دو MCEC کارکنان و رئیس سابق می سی سی پی Department of Human Services, John Davis, تمام شده است, تحت تعقیب به اتهام اختلاس پس از بررسی توسط دولت حسابرس ،

وزارت خدمات انسانی اعطا MCEC بیش از 55 میلیون دلار از کمک های موقت به خانواده های نیازمند برنامه یا TANF از 2015. یک MCEC لجر به دست آمده توسط شیپور لجر نشان می دهد که چگونه یک تکه از این TANF پول — حدود 14 میلیون — صرف شد در سال 2018 و 2019 از جمله چند پرداخت های بزرگ به صورت کتاب.

اینجا را کلیک کنید برای مشاهده هزینه های ثبت

Crabb را از طریق آتش وزارتخانه دریافت $43,000 برای بیش از 4000 نسخه از مسیحی خود را با مضمون کتاب های کودکان. Crabb مدیر فیلیپ موریس گفت: Crabb نوشت: یک سری کتاب در مورد ده فرمان و دیویس رسیده به آنها در مورد خرید این کتاب به صورت یک برنامه به نام “تخت برای بچه ها.”

این برنامه با توجه به مجله روزانه داستان درگیر ساخت فریم های تخت خواب در مکان های مختلف در سراسر کشور و اهدای آنها به کودکان است.

“امیدوارم (کتاب) رو به حق مردم” موریس گفت Crabb نمی دانم این کتاب پرداخت شد برای استفاده از رفاه و پول است.

معلوم نیست دقیقا چه مذهبی و کتاب دستور زبان مورد استفاده توسط MCEC اگر آنها در همه. در غیر انتفاعی مدیر جدید کاساندرا ویلیامز گفت: “هیچ یک از کارکنان که دانش دقیق از گذشته های برنامه نویسی در حال حاضر به کار گرفته شده توسط MCEC” بنابراین او نمی تواند ارائه جزئیات. یک وکیل جدید کاهش یافته است به نظر.

ویلیامز اضافه شده — به عنوان MCEC است گفت: در قبل از بیانیه ای که غیر انتفاعی بود یا کارگردانی شده توسط DHS مقامات و یا مشغول به کار در کنار سازمان دولتی در برنامه های خود را با استفاده از رفاه و پول است.

مرتبط با: MCEC مسائل بیانیه ای پس از شیپور لجر رسیدگی به رفاه پول

Tullos گفت: چند افراد برجسته در Greenwood منطقه به او گفت او باید به بحث جدید در مورد کتاب و نحوه آن دستور العمل خواهد بود “خوب و مناسب” برای MCEC و آن خانواده اولین برنامه است. جدید توافق کردند, او گفت:, و به زودی به اندازه کافی Tullos تا به حال سودآور چهار سال مقابله با سازمان های غیر انتفاعی که شامل هزاران نفر از کتاب های او.

“من نمی خواهد که انجام کسب و کار با او” Tullos می گوید: در حال حاضر اگر او تا به حال شناخته شده جدید خواهد پرداخت او با رفاه نقدی.

پس از همه, او گفت که او تا به حال صرف بیش از یک دهه در اوایل زندگی حرفه ای اش به عنوان یک کودک رفاه کارگران برای ایالت می سی سی پی. او شروع به عنوان یک تابستان کارآموز بعد از دانشگاه, و در نهایت, او گفت:, این سازمان در کمک به پرداخت برای او کار اجتماعی مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه Tulane. او گفت: فدرال رفاه پول بود که اغلب استفاده می شود برای کمک به آموزش کودک رفاه کارگران مانند خودش که وقت خود را صرف کمک به خانواده ها و ارائه کمک های مستقیم.

از زمان Tullos مشغول به کار در رفاه کودک تغییر صورت گرفته در می سی سی پی و در سراسر کشور. کمتر و کمتر رفاه پول رفته به طور مستقیم به سوی کمک به خانواده های نیازمند با هزینه های مختلف در سال های اخیر, پس از تغییرات عمده در برنامه در 1990s.

در می سی سی پی و در جای دیگر, میزان افزایش TANF بودجه باید به جای روت شده است به سازمان های غیر انتفاعی مانند MCEC. در ضمن DHS را رد کرد و به عنوان بسیاری از 98 درصد از متقاضیان برای فردی مزایای رفاهی در سال های اخیر است.

و وجود دارد در حال حاضر چند قوانین خاص برای رفاه صرف. پول در حال حاضر می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای چهار حوزه وسیع: تشویق خانواده سالم, ترویج کار تهیه و ازدواج کاهش خارج از زناشویی بارداری و کمک به خانواده های نیازمند.

Tullos پیشنهاد بودجه از جمله هنوز هم باید مورد استفاده قرار گیرد به طور مستقیم کمک به خانواده ها برای خرید منابع برای سازمان های غیر انتفاعی.

“من در مورد مراقبت از مردم است که به دلیل نوشتم که کتاب دستور زبان” گفت: Tullos که تدریس در دلتا دولت از سال 1989 تا 2008 و به عنوان مدیر در زمینه آموزش و پرورش کار اجتماعی. یک حالت دلتا کار اجتماعی یک رویداد آموزشی تغییر نام داد به افتخار او چند سال پیش.

“من احترام زیادی برای وزارت خدمات انسانی” او اضافه شده است.

مرتبط با: اشتباه گرفته می سی سی پی رفاه اختلاس رسوایی ؟ در اینجا یک جدول زمانی حوادث

Tullos گفت: کتاب قرارداد با MCEC متوقف شد در سراسر تابستان 2019 پس از حدود یک سال است. او کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات کرد و آن را یک “توافق متقابل است.”

در حدود همان زمان, اما, حسابرس بود راه اندازی یک تحقیق جدید دیویس و دیگران که منجر به اختلاس اخیر اتهامات عنوان شده علیه.

تماس با لوقا Ramseth در 601-961-7050 یا [email protected].com. Follow @lramseth در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>